Kraj: Jihočeský kraj | Okres: Strakonice | Město: Strakonice | Lokalita: Strakonice

Hotel Bílá Růže

Palackého náměstí č.p. 80, 38601 Strakonice 0.25 km od centra Strakonice
Kapacita 31 lůžek
Ubytování již od 445 Kč
Obecný Hotel Bílá Růže * * * se nachází v historickém centru jihočeského okresního města Strakonice.
Ubytování Pokoj s výhledem na náměstí: Pokoj s halou, kompletním sociálním zázemím na pokoji, oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem (3 pokoje s vanou) a se samostatnou lůžkovou částí vybavené LCD TV (8 českých TV programů-digitální kvalita), digitálním satelitním přijímačem (50+ mezinárodních TV programů-digitální kvalita), digitálním rádiovým přijímačem, zásuvkou s připojením k internetu ADSL, telefonem a s výhledem na náměstí - 10 pokojů pro max. 20 hostů ( z toho 3 pokoje s vanou). Ubytování v těchto pokojích hotelu "Bílá Růže * * *" Strakonice je i přes orientaci do náměstí velmi klidné. Pokoje našeho hotelu ve Strakonicích orientované do náměstí jsou o velikosti 25 – 32 m2.

Pokoj s výhledem na řeku: Pokoj s halou, kompletním sociálním zázemím na pokoji, oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem a samostatnou lůžkovou částí s balkonem, vybavené LCD TV (8 českých TV programů-digitální kvalita), digitálním satelitním přijímačem (50+ mezinárodních TV programů-digitální kvalita), digitálním rádiovým přijímačem, zásuvkou s připojením k internetu ADSL a telefonem, s výhledem na řeku Otavu a středověký hrad za 13. století, v 9 pokojích pro 24 hostů s možností rozšíření o přistýlky. Pokoje našeho hotelu ve Strakonicích orientované na řeku jsou o velikosti 39 – 61 m2.

Podkrovní apartmán: nadstandardně vybavený prostor pro ubytování hotelových hostů o podlahové ploše cca 240 m2 nabízí 4 ložnice pro max. 8 osob. Kompletně vybavenou kuchyni (sporák, kuchyňská linka, lednice, myčka, mikrovlnná trouba), dva obývací pokoje, dvě koupelny s vanou (z toho jedna vířivá rohová), 2 x LCD TV (8 českých TV programů-digitální kvalita), 2 x digitální satelitní přijímač (50+ mezinárodních TV programů-digitální kvalita), digitálním rádiovým přijímačem a také terasu s výhledem na řeku Otavu a středověký hrad.
  Jednolůžkový pokoj    CZK 945,--
  Dvoulůžkový pokoj CZK  1.450,--
  Třílůžkový pokoj CZK 1.890,--
  Čtyřlůžkový pokoj CZK 2.300,--
  Apartmán - 1 osoba CZK 1.590,--
  Apartmán - 2 osoby

CZK 1.990,--

Lůžka V 1 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a podkrovním apartmánu. Pokoje jsou dvojího typu – 9 x pokoj s balkonem a výhledem na řeku Otavu a středověký hrad + 10 x pokoj s výhledem do Palackého náměstí (Strakonice I). Celková kapacita hotelu je 52 lůžek.
Stravování V  hotelu se podávají snídaně, při ubytování organizované skupiny možnost individuální úpravy jídelníčku.V objektu se
nachází recepce kombinovaná s nonstop barem a kavárnou a čínská restaurace pro 60 osob.
Další služby Bezplatné parkování.
Volný čas V těsné blízkosti hotelu se nachází středověký hrad ze 13. století s muzeem s expozicí dudáctví, historie zlatonosné řeky Otavy, výroby fezů a historie motocyklů ČZ.Okolí města je vhodné pro pěší i cykloturistiku.Strakonice leží v malebné jihočeské krajině na soutoku řeky Volyňky se zlatonosnou Otavou. Spojitost se šumavským podhůřím umocňuje vrch Kuřidlo, Podsrp a Kání vrch spolu s kaskádou řepických rybníků a Blatským rybníkem, mezi kterými se Strakonice rozprostírají.  
Aktualizováno dne: 09.05.2016
Hotel Bílá Růže
GPS: 49.2594836,13.9036019
Adresa: Palackého náměstí č.p. 80, 38601 Strakonice
Telefon: +420 383 321 946
Fax: +420 383 326 822

Zajímavá místa v okolí

Hrad byl znám již v polovině 13.století. Postupné rekonstrukce však zásadně nezměnily středověký vzh...
Turistické informace, bezbariérový přístup, počítače s připojením na internet, prodej lístků MHD, po...
Zámek byl ve 2. polovině 16. století postaven v renesančním stylu, později pseudobarokně upraven. Z...