Kraj: Bratislavský | Okres: Pezinok | Město: Pezinok | Lokalita: Pezinok | Hora: Malé Karpaty - Pezinská Baba...

Hotel Vinársky Dom

Holubyho č.p. 27, 90201 Pezinok km od centra Pezinok
Kapacita 45 lůžek
Ubytování již od 18 EUR
Obecný Budova hotela sa svojou výbornou polohou a veľmi pekným architektonickým prepracovaním stala jednou z dominánt Radničného námestia mesta Pezinok. Príťažlivo a vkusne riešený interiér hotela poskytuje svojim klientom komfortné ubytovanie.  
 
Hotel ponúka svojím klientom ubytovanie v 18-tich dvojposteľových a troch trojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú plne klimatizované, veľmi vkusne a pohodlne zariadené, všetky so samostatnou kúpeľňou a WC, chladničkou (slúži aj ako minibar na izbách), TV a tiež s možnosťou pripojenia sa na internet.  
 
Ďalej hotel ponúka aj priestory na:  
* usporiadanie rodinných a firemných osláv  
* svadby, svadobné hostiny  
* recepcie  
* plesy  
* školenia  
* konferencie  
* ochutnávky vín  
* stretávky  
* slávnostné obedy či večere  
* spoločenské udalosti  
* príprava studených a teplých bufetov na Vaše akcie aj s donáškou  
* cateringové služby  
 
VEĽKÁ SÁLA (150 osôb) - je viacúčelová spolčenská miestnosť, plne klimatizovaná, s možnosťou rozdelenia na dve sekcie. Je vhodná na usporiadanie kongresov, seminárov, prezentácií, svadieb či recepcií. Jej súčasťou je i zastrešená terasa.  
 
MALÁ SÁLA (do 70 osôb) - nachádza sa na prvom poschodí, je tiež plne klimatizovaná, s nádherným výhľadom na Radničné námestie. Je vhodná na usporiadanie menších kongresov, seminárov, rodinných osláv , svadieb a iných spoločenských akcií.  
 
SALÓNIK (do 20 osôb) - susedí s malou sálou a tiež ponúka výhľad na Radničné námestie. Je vhodný na menšie akcie, školenia, rodinné oslavy.  
 
Klientom je k dispozícii tiež kryté nádvorie (cca 150 osôb) a letná terasa.  
Speciální nabídka  
Srdečne Vás pozývame do našej reštaurácie Častovská vináreň, ktorá vo svojom príjemnom prostredí ponúka hosťom široký sortiment špecialít tradičnej i medzinárodnej kuchyne. Súčasťou hotela je aj Tokajská vináreň.  
 
Lůžka 1/1, 1/2, 1/2 lux, 1/2+1 prístelka
Stravování individuálne (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)
Volný čas  
Mesto je súčasťou Malokarpatskej vinnej cesty, regionálneho vinohradníckeho združenia, ktoré organizuje v duchu starých tradícií rôzne podujatia spojené s ochutnávkami vín, gastronomických špecialít, návštevou vínnych pivníc a múzeí. Milovníkom vína, ako aj širokej verejnosti ponúka jedinečnú možnosť hlbšie preniknúť do tajov výroby a spracovania vína.  
 
Hotel Vinársky Dom svojim technickým a priestorovým vybavením zabezpečuje celoročne komplexný servis pre školenia, semináre a menšie konferencie, čím vytvára optimálne podmienky na vzdelávanie a rozvoj manažmentu. Je ideálnym miestom na usporiadanie rodinných, či firemných akcií.  
Aktualizováno dne: 20.04.2013
Hotel Vinársky Dom
GPS: 48.285783,17.269119
Adresa: Holubyho č.p. 27, 90201 Pezinok
Telefon: +421 336 400 933
Fax: +421 33 641 32 30
Mobil: +421 903 476 013