Kraj: Žilinský | Okres: Žilina | Město: Rajecké Teplice | Lokalita: Rajecké Teplice | Hora: Malá Fatra - Vrátna Dolina...

Penzión Talisman

Súľovského č.p. 5/98, 1313 Rajecké Teplice km od centra Rajecké Teplice
Kapacita 43 lůžek
Ubytování již od 17 EUR
Obecný  Penzión je situovaný v tichom prostredí priamo v srdci Rajeckých   Teplíc, 200 m od kúpeľného domu Aphrodite. 

Ubytování: Izby sú nadštandardne zariadené s vlastnou kúpeľňou, TV  s ponukou  slovenských,   českých   a poľských TV staníc, v izbe DeLuxe a v Apartmáne je k dispozícii chladnička a trezor. V celom objekte je možné sa zadarmo pripojiť k internetu pomocou WiFi pripojenia.
K službám penziónu patrí aj požičiavanie bicyklov a veľké neplatené parkovisko.
 
Stravování: V príjemných priestoroch reštaurácie penziónu, ktorá ponúka široký sortiment jedál a nápojov. V lete si môžte spríjemniť oddych na veľkej letnej terase s nádherným výhľadom. Deti tiež uvítajú detské ihrisko so šmýkačkou, pieskoviskom, či hojdačkami, ktoré je hneď pri letnej terase. Detský kútik je k dispozícii aj vo vnútorných priestoroch reštaurácie.

Kúpele: V kúpeľoch Rajecké Teplice sa liečia choroby pohybového aparátu, poúrazové stavy a nervové choroby. Žriedla termálnych prameňov majú vďaka teplote 38° C  vynikajúce účinky. Penzión Talisman je vzdialený cca 200m od kúpeľného domu s bazénom priamo z liečivého prameňa a rôznymi vodnými atrakciami.


Lůžka "10 x 2 lôžková izba
- 3 x 3 lôžková izba
- 1 x 4 lôžková izba
- 1 x Apartmán (max.5 osôb)
- 1 x DeLuxe izba (max. 4 osoby)"
Stravování individuálne (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)
Volný čas  
 V lete je možná rekreácia na kúpalisku - vzdialenom asi 500m, kde je možnosť pohybových aktivít pri viacerých športoch, ako je minigolf, volejbal a pod. Hneď vedľa kúpaliska sú tenisové kurty so zapožičiavaním rakiet. Kúpalisko Veronika v Rajci je vzdialené cca 7km.
   Romantické je posedenie pri labuťom jazierku s možnosťou člnkovania , či prechádzky po kúpeľných parkoch.
   Nádherná príroda poskytuje nenáročné ale i náročnejšie turistické trasy v mimoriadne čistom ovzduší s minimom prachu a exhalátov.
   Pre zimnú rekreáciu sú v okolí lyžiarske centrá- ako napr. Čičmany s typickými maľovanými domčekmi a múzeom, Rajecká Lesná, kde je známy pohyblivý Rajecký betlehem, ktorý je najväčší v Európe a do 40 km viaceré lyžiarske centrá - Vrátna dolina s úžasnými skalnými výtvormi, Martinské Hole či Veľká Rača.

Aktualizováno dne: 20.04.2013
Penzión Talisman
GPS: 49.129274,18.684923
Adresa: Súľovského č.p. 5/98, 1313 Rajecké Teplice
Telefon: +421 949 195 763