Kraj: Žilinský | Okres: Ružomberok | Město: Ružomberok | Lokalita: Ružomberok | Hora: Veľká Fatra a Choč - Gaderská dolina...

Penzión Andrej

A. Bernoláka č.p. 40, 03401 Ružomberok km od centra Ružomberok
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 20 EUR
Obecný Ubytování: v béžovej, zelenej, modrej, žltej a oranžovej izbe ponúkame komfortné ubytovanie. Každá izba má kúpeľňu s WC, TV-SAT, chladničku a WiFi pripojenie na internet a počítačovú sieť. Bezpečne zaparkujete v areáli penziónu.  
 
Stravování: v Libresse – kaviarni s knižnicou - podávame dobrú kávu, čaj, dezerty, nápoje, raňajky a polpenziu ubytovaným hosťom, organizujeme firemné podujatia, rodinné posedenia, koncerty, kultúrne a vzdelávacie programy. Prenajímame priestory, výpočtovú, kancelársku a audiovizuálnu techniku. Bezplatne poskytujeme pripojenie na internet, poradenstvo a odbornú pomoc.  
Libresso má dobrú akustiku a ozvučenie, počítačovú sieť s tlačiarňou, skenerom, faxom a kopírkou, videoprehrávač a kvalitnú zobrazovaciu jednotku prepojenú s multimediálnym počítačom (plazma s uhlopriečkou 108 cm) na premietanie filmov, videa a prezentácií. Pocit krásna vyvoláva starožitný secesný nábytok a príjemné prostredie zabezpečuje vzduchotechnika, podlahové vykurovanie, krb a veľké okná orientované na juh.  
Kapacita Libressa je 36 miest za stolmi alebo 50 stoličiek.  
 
Kaviareň so svojim atraktívnym interiérom a kvalitnými službami je vhodným miestom pre usporiadanie rôznych podujatí jako sú:  
* firemné večierky  
* pre mimoružomberské firmy poriadame firemné pracovno-relaxačné víkendy  
* súkromné posedenia pri príležitosti životných jubileí, pomaturitných stretnutí, promócií  
* rodinné stretnutia (krstiny, birmovka, svadby, kary, jubileá)  
Pri spomínaných akciách v prípade potreby ponúkame aj ubytovanie a zorganizovanie kultúrneho, spoločenského alebo športového programu..  
 
Speciální nabídka  
Lůžka 1/2, 1/1+1 prístelka, 3/2+2 prístelky
Stravování raňajky, resp. polpenzia
Volný čas Tu, priamo v centre Ružomberka začínajú turistické chodníky a cyklotrasy, tadiaľto tečie rieka Váh. Nad mestom sa vypína Malino Brdo s lyžiarskym strediskom Skipark***** (2 km), nablízku je Thermal park Bešeňová (12 km). Príďte si zalyžovať, vystúpiť na niektorý z okolitých vrchov, urobiť výlet na horských bicykloch, splaviť rieku Váh, zajazdiť si na koni, zaplávať si, či len tak relaxovať.
Aktualizováno dne: 25.04.2013
Penzión Andrej
GPS: 49.085096,19.297324
Adresa: A. Bernoláka č.p. 40, 03401 Ružomberok
Telefon: +421 444 332 550
Mobil: +421 905 821 852