Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 6 | Lokalita: Praha 6

Dolce Villa

Nebušická č.p. 93, 16400 Praha 6 km od centra Praha 6
Kapacita 62 lůžek
Ubytování již od 826 Kč
Obecný Strategická poloha boutique hotelu Dolce Villa zajišťuje hostům výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Vzdálenost od mezinárodního letiště Praha – Ruzyně 4,5 km, od historického centra je 7 km, od Pražského hradu 5 km.
Ubytování Boutique hotel Dolce Villa nabízí ubytování v útulných 21 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, včetně bezbariérového přístupu. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV- SAT, vysokorychlostním internetem, minibarem a trezorem. Vybrat si můžete pokoj kuřácký nebo nekuřácký.
Lůžka V 21 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, včetně bezbariérového přístupu.
Stravování Snídaně, hotelová restaurace, pivnice, vinárna, zahrádka.
Další služby Jsme připraveni ubytovat i Vaše zvířecí miláčky či nabídnout nadstandardní služby (květiny na pokoji, romantická výzdoba s lahví šampaňského apod.). Během otevírací doby restaurace je hostům k dispozici room service. Nonstop přístupná recepce je připravena plnit veškerá Vaše přání. Zprostředkujeme pro Vás zapůjčení automobilu, průvodcovské služby či praní a žehlení prádla.
Volný čas Součástí hotelových prostor jsou 4 dráhy bowlingu, elektronické šipky, stolní fotbálek, fitness centrum (zdarma pro hotelové hosty), manikúra, pedikúra, masáže, kosmetika, solárium, cvičení Pilates a Powerjogy. Nejen rodiče jistě ocení hotelovou zahradu s možností zapůjčení společenských a zábavních her. Pro milovníky automobilismu jsou připraveny vozidla Buggy Racer k zapůjčení v hotelových prostorách.

Před hotelem jsou umístěny tenisové kurty, ve vzdálenosti 50m od hotelu je k dispozici víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem (fotbal, atletika), ve vzdálenosti 200m od hotelu se nachází tzv. areál zdraví, který skýtá prostor pro rozmanité outdoorové aktivity (lukostřelba, lanové centrum, zorbing). Stejně tak údolí Šárky nabízí několik turistických a cyklistických tras, v létě pak přírodní koupaliště. Ve vzdálenosti 2km od hotelu se pak nachází jezdecké stáje Preláta.
Aktualizováno dne: 26.10.2016
Dolce Villa
GPS: 50.1103360,14.3322986
Adresa: Nebušická č.p. 93, 16400 Praha 6
Telefon: +420 220 199 510
Fax: +420 220 612 491

Zajímavá místa v okolí

Ekotechnické museum je umístěno v památkově chráněném areálu Staré čistírny odpadních vod, která pat...
Pražský hrad - odvěký symbol českého státu - je nejvýznamnější českou památkou a zároveň jednou z ne...
Štefánikova hvězdárna v Praze na vrchu Petřín v nejjižnějším cípu Hradčan, určená široké veřejnosti ...