Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Rychnov nad Kněžnou | Město: Kostelec nad Orlicí | Lokalita: Kostelec nad Orlicí | Hora: Orlické hory

Hotel Panský Dům

Tyršova č.p. 15, 51741 Kostelec nad Orlicí 0.12 km od centra Kostelec nad Orlicí
Kapacita 50 lůžek
Ubytování již od 650 Kč
Obecný Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v centru historické části města, v těsném sousedství dvou městských parků. Poloha hotelu zaručuje všem hostům naprostý klid a soukromí a to i přes skutečnost, že od hlavní silnice je hotel vzdálen necelých 300 m.
Ubytování Hotel poskytuje
ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a několika
prostorných apartmánech. Všechny pokoje jsou po kompletní a nákladné
rekonstrukci, mají vlastní příslušenství s koupelnou a moderním
sprchovým koutem. Samozřejmostí každého pokoje je chlazený minibar s
bohatou nabídkou nápojů, TV se SAT programy, rádio, telefon. 

Součástí ceny je bohatá snídaně - formou švédského stolu, lednice na pokoji a také parkovací místo na hotelovém parkovišti.

Druh pokoje Cena pokoje
Dvoulůžkový pokoj - obsazený jednou osobou    990,- Kč 
Dvoulůžkový pokoj  1 300,- Kč
Romantický dvoulůžkový pokoj 1 500,- Kč
Třílůžkový pokoj 1 900,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2 400,- Kč
Apartmán 2+1 2 400,- Kč
Apartmán 2+2 2 600,- Kč

 

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. 
Dětská postýlka - zapůjčení 150,-Kč/noc.
Poplatek domácího mazlíčka je 50,-Kč/noc.
V celém objektu hotelu WI-FI zdarma.

K ceně ubytování bude přiúčtován místní poplatek za lázeňský pobyt za lůžko/noc. 

Pro objednávku ubytování a bližší informace volejte +420 604 232 451.

Ceny ubytování platí pro příjezd od 14:00 hod. do 18:00 hod. a odjezd do 10:00 hod. druhého dne.

Storno poplatky závazných (oboustranně odsouhlasených a potvrzených) rezervací.

Storno ubytování 15 - 8 dnů před datem nástupu 0% z celkové částky
Storno ubytování 7 - 3 dny před datem nástupu 40% z celkové částky
Storno ubytování 2 - 1 den před datem nástupu 80% z celkové částky
Storno ubytování v den pobytu či v případě nenastoupení klienta 100% z celkové částky

 

Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany klienta pouze písemnou formou (e-mailem).

Sleva Při pobytu nad 5 nocí poskytujeme na všechny pokoje slevu 10%. Dále poskytujeme slevy pro rodinné ubytování, firemní ubytování, skupinové pobyty a cestovní kanceláře.
Speciální nabídka "

Víkendový pobyt - STANDARD
Příjezd v pátek po 14.00 hod, odjezd v neděli do 12.00 hod. V ceně ubytování je dvoulůžkový pokoj se snídaní pro 2 osoby na 2 dny ( snídaně vždy formou švédského stolu ), nápoje v minibaru na pokoji pro 2 osoby ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), parkovací místo na našem uzavřeném parkovišti s kamerovým dohledem. V případě potřeby může hotel nabídnout parkovací místo v některé z našich hotelových garáží. Pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Všichni ubytovaní hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelovou posilovnu.
Cena za celý pobyt pro dvě osoby je 2 090 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 500 Kč.


Víkendový pobyt - LUX
Příjezd v pátek po 14.00 hod, odjezd v neděli do 12.00 hod. V ceně ubytování je dvoulůžkový pokoj se snídaní pro 2 osoby na 2 dny ( snídaně vždy formou švédského stolu ), nápoje v minibaru na pokoji pro 2 osoby ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenze pro 2 osoby na 2 dny ( hotelové talony v hodnotě 120 Kč / osoba / den - možnost výběru z celého jídelního lístku ), parkovací místo na našem uzavřeném parkovišti s kamerovým dohledem. V případě potřeby může hotel nabídnout parkovací místo v některé z našich hotelových garáží. Pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Všichni ubytovaní hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelovou posilovnu.
Cena za celý pobyt pro dvě osoby je 2 590 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 500 Kč.


Víkendový pobyt - LUX - ALL INCLUSIVE
Příjezd v pátek po 14.00 hod, odjezd v neděli do 12.00 hod. V ceně ubytování je hotelový APARTMÁN se snídaní pro 2 osoby na 2 dny ( snídaně vždy formou švédského stolu ), nápoje v minibaru na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenze pro 2 osoby na 2 dny ( hotelové talony v hodnotě 120 Kč / osoba /den - možnost výběru z celého jídelního lístku ), jeden nápoj dle vlastního výběru ke každému jídlu, ovoce a láhev sektu na pokoji, parkovací místo na našem uzavřeném parkovišti s kamerovým dohledem. V případě potřeby může hotel nabídnout parkovací místo v některé z našich hotelových garáží. APARTMÁN je vybaven novým moderním nábytkem, prostorná koupelna má vlastní příslušenství + WC. Samozřejmostí je barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, lednička. Všichni ubytovaní hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelovou posilovnu.
Cena za celý pobyt pro dvě osoby je 2 890 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 500 Kč.

"
Lůžka 2-3 lůžkové pokoje, apartmány
Stravování Restaurace: bohatá
bufetová snídaně se podává v hotelové restauraci každý den od 7,00 do
10,00 hod. Hotel nabízí stravovací služby v prostorné hotelové
restauraci, která má 50 míst.

 Při příznivém počasí lze využívat příjemnou zahradní terasu. Na
jídelním lístku naleznete klasické speciality české kuchyně a celou
řadu místních specialit z Orlického podhůří. Velkou část jídelního
lístku tvoří speciality mezinárodních kuchyní. Svá oblíbená jídla zde
naleznou milovníci italské, mexické, čínské kuchyně. 

Součástí hotelu je kavárna a samostatný
salónek.

Sklepní vinárna: ve večerních hodinách otevírá hotel stylovou sklepní vinárnu. 
Další služby Hotelová recepce: pro úschovu cenností mohou hosté využít trezor v hotelové recepci. Hotelová recepce má nepřetržitý celodenní provoz.  

Hotelové parkoviště:
všichni hosté mohou bezplatně využívat vlastní hotelové parkoviště,
které je trvale uzamčeno a pod stálou kontrolou kamerového systému.
Součástí každého hotelového pokoje je vlastní ovladač k dálkovému
ovládání brány u vjezdu na parkoviště. Poloha hotelu zaručuje všem
hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí.  

Další služby:
součástí hotelových služeb je půjčovna horských kol. Okolí hotelu a
celé podhůří Orlických hor je protkáno celou řadou sportovních i
turistických cyklotras a stezek. Při příjezdu na hotel dostanou
návštěvníci zdarma turistickou mapu okolí a pracovníci hotelu jim
poskytnou všechny potřebné informace včetně tipů na výlety.
Volný čas "Vyhlíkové lety -  Hotel ve spolupráci s Aeroklubem Nové Město nad Metují zajišťuje pro naše hosty vyhlídkové lety, při kterých si můžete z dosud neznáme strany pohlédnout Nové Město nad Metují, přehradní nádrž Rozkoš, zámek v Ratibořicích a Opočně, bunkry v okolí Dobrošova, pevnost v Jaroměři a prakticky celé Orlické podhůří. Pro účely vyhlídkových letů využívá Aeroklub Nové Město nad Metují letadla Zlín Z-142, Zlín Z-43, L-60. Letu se mohou zúčastnit 2 - 3 osoby. Letiště je vzdáleno 20 km od Kostelce nad Orlicí, hotel zajišťuje dopravu na letiště pouze po předchozí dohodě.


Bugy drom - Hotel úzce spolupracuje s firmou, která se zabývá importem a prodejem profesionálních terénních bugin a zároveň provozuje vlastní půjčovnu těchto terénních speciálů. Přímo v areálu firmy, na upravené crossové trati si může každý náš host vyzkoušet své umění v řízení těchto dvoumístných speciálů. Trať je určena pro začínající a středně pokročilé jezdce a po základní instruktáži zkušeným pracovníkem firmy je bezpečná i pro nezkušené jezdce a úplné začátečníky. Všechny stroje jsou tovární výroby a mají příslušnou homologaci. Firma každému jezdci bezplatně zapůjčí motoristickou přilbu, v případě nepříznivého počasí také speciální kombinézu. Podmínkou pro jízdu s terénní buginou na crossové trati v areálu firmy je pouze zkušenost s řízením osobního automobilu, věk nad 15 let, výška alespoň 150 cm. Firma je vzdálena necelých 5 km od hotelu a hotel zajišťuje dopravu do areálu firmy pouze po předchozí dohodě.


Vyjížďky na koních - Hotel úzce spolupracuje s rodinnou jezdeckou stájí, situovanou nedaleko od zámeckého areálu Doudleby nad Orlicí ( cca 3 km od hotelu Panský Dům ), která našim hostům umožńuje výuku jízdy na koni v areálu jízdárny a vyjížďky krásným a romantickým údolím řeky Divoká Orlice v okolí Doudlebského zámku. Projižďky probíhají pod dozorem a kontrolou zkušené instruktorky a mohou se jich proto zúčastnit začátečníci i amatéři.

Město Kostelec nad Orlicí je situováno na hlavním tahu silnice I/11 Praha- Hradec Králové - Ostrava, na železniční trati Praha - Hradec Králové - Letohrad - Hanušovice.

Kostelec nad Orlicí, ležící v údolí Divoké Orlice, je jednou z bran do Orlických hor. Najdeme v něm starý zámek přestavěný z původní tvrze (účelově využívaný) a empírový nový zámek s anglickým parkem, který je označován za jeden z nejrozsáhlejších a nejhodnotnějších přírodních krajinářských parků v regionu - vzácné dřeviny jsou v něm staré přes 120 let a spolu s cizokrajnými keři na rozloze 40 ha vybízejí pro relaxaci a klidnou procházku.

Výraznou dominantou města je pozdně barokní kostel sv. Jiří. Na náměstí F. Palackého nás zaujme stará radnice s věží zřízenou z měsťanského domu a nová novorenesanční radnice. Prohlédneme si i několik měšťanských domů, z nichž mezi nejstarší paří budova hotelu Panský Dům a Mariánský sloup z roku 1707 s empírovou kašnou s postavou nymfy - Orlice a pseudogotické sousoší Nejsvětější Trojice pocházející z roku 1874. Najdeme zde i raně barokní hřbitovní kostel sv. Anny a kostel J. A. Komenského.

V nejbližším okolí města, ve vzdálenosti do 15 km, se nachází celá řada historických památek, z níchž za zmínku stojí především zámky v Častolovicích, Doudlebách nad Orlicí, Rychnově nad Kněžnou, dále historický betlém v Třebechovicích pod Orebem, muzeum krajky ve Vamberku, muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou a dalších zajímaovsti a historické památky. Za zmínku zcela určitě stojí Muzeum Orlických hor,   Muzeum krajky ve Vamberku,   Muzeum řemesel ,   Zámek Častolovice,   Doudleby nad Orlicí.

Město je význačným rekreačním střediskem Podorlicka v"
Aktualizováno dne: 28.08.2020
Hotel Panský Dům
GPS: 50.1226566,16.2137174
Adresa: Tyršova č.p. 15, 51741 Kostelec nad Orlicí
Mobil: +420 604 232 451

Zajímavá místa v okolí

Historie zámku Častolovice sahá do 13. století, kdy zde stála vodní tvrz, kterou postavili páni z Ča...
Nabídka informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a oko...
Záměrem muzea umístěného v budově radnice na rychnovském Starém náměstí je přiblížit život dětí v ob...