Kraj: Ústecký kraj | Okres: Litoměřice | Město: Úštěk | Lokalita: Úštěk

Sporthotel Patriot

Sídliště Pionýrů č.p. 263 , 41145 Úštěk 0.45 km od centra Úštěk
Kapacita 55 lůžek
Ubytování již od 375 Kč
Obecný Sporthotel Patriot je moderní budova situovaná v centru města Úštěk. Hotel je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu. 
Ubytování Jedno, dvou a čtyřlůžkové pokoje s minibarem, trezorem, televizí se satelitním příjmem, telefonem a přístupem na internet. Každý pokoj má vlastní komfortně vybavenou koupelnu se sociálním zařízením. Většina hotelových pokojů má prostorný balkón nebo lodžii.

Hostům můžeme dále nabídnout luxusní dvoupokojový suit s manželskou postelí s nebesy a koupelnou vybavenou rohovou vanou a sprchovým koutem.
Cena v mimosezóně je stejná jako v hlavní sezóně.

550 Kč/jednolůžkový pokoj/noc  
Od 750-950 Kč/dvoulůžkový pokoj/noc -dle pokojů  
Od 1750-1850 Kč/čtyřlůžkový pokoj -dle pokojů  
1900 Kč/apartmá/noc  

Speciální nabídka Pro novomanželské páry, které se rozhodnou prožít svůj VELKÝ DEN v našem prostředí máme svatební dar v podobě nejluxusnějšího pokoje s manželskou postelí s nebesy na první manželskou noc.  
Lůžka 1- 4 lůžkové pokoje, 1x dvoulůžkové apartmá
Stravování V naší restauraci se specializujeme na mezinárodní minutkovou kuchyni. V jídelním lístku vedle klasicky známých minutek můžete najít i naše speciality, které jinde určitě neochutnáte.
Nabízíme různorodé předkrmy, bezmasé pokrmy, dětská menu, rybí pokrmy, masové speciality, dezerty a moučníky.

V letních měsících mohou návštěvníci využívat velkoplošné terasy příslušející k restauraci.
Terasy jsou ideální k pořádání svateb, firemních párty, garden párty a dalších oslav.

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a lobby bar.

Salony lze uzavřít mobilními posuvnými stěnami, které zaručí soukromí např. při školeních či seminářích. O víkendech v restauraci pořádáme pravidelné hudební večery s živou kapelou, která Vám hraje k poslechu i tanci.

Rádi pro Vás v naší restauraci uspořádáme svatební hostinu, spolupracujeme se svatebními salony v Litoměřickém okrese a náš vyškolený personál Vám vystrojí nezapomenutelný svatební den.

Můžeme pro Vás zajistit kompletní květinový servis, kapelu, venkovní catering, zábavné show jako orientální tance, barman show, profesionálního fotografa a kameramana.
Pro Vaši svatbu Vám můžeme doporučit nejlepší profesionály ze služeb svatebních salonů, kadeřnictví a vizážistů.
Tým našich kuchařů a číšníků Vám na Vaše přání vytvoří svatební raut, grilované speciality na terasách jako je selátko, ryby, steaky, klobásové variace, grilovanou zeleninu apod.
V případě Vašeho zájmu Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na svatební hostinu a další služby.

Bowling bar: nachází se v přízemí budovy.
Kapacita baru je pro 35 osob, hosté zde najdou bowlingovou trojdráhu, multifunkční fitness centrum s kapacitou 15 - 20 osob, nové turbo solárium značky Ergoline a privátní saunu s kapacitou pro 4 - 6 osob.
V baru hosté mohou najít rozmanité druhy alkoholu světoznámých značek, nabízíme výběr alkoholických i nealkoholických koktejlů, točené pivo královského pivovaru Krušovice, výběr z exklusivních piv belgických značek jako je Stella Artois a Belle-Vue Kriek a mnoho dalšího.
Další služby Sauna:, masáže, solárium.

Fitness:
Sportovní vyžití nabízíme zákazníkům ve fitness, které najdete v přízemí objektu. Posilovnu tvoří 20 stanovišť, kde jsou posilovací stroje vybaveny nastavením individuální zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů. Posilovací stroje byly navrženy, tak aby byly vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Formujte svou postavu v naší posilovně dle vašich představ! Nabízíme Vám možnost zpracování cvičebního plánu a jídelníčku kvalifikovanou trenérkou na míru.
Volný čas Město Úštěk je na trojcestí mezi Ústím nad Labem, Litoměřicemi a Českou Lípou. Je zde tradičně rozvinut cestovní ruch, což je dáno především přilehlým jezerem Chmelař, přírodní zajímavou scenérií (Chráněná krajinná oblast CHKO), blízkostí hradu Helfenburg a historického jádra města. Celé jeho okolí včetně řady stavitelských a historických pamětihodností s krásnou, dosud téměř nedotčenou přírodou, je častým cílem odpočinku a rekreace mnoha návštěvníků a turistů.

Krajina kolem Úštěku je kopcovitá, s četnými lesy, kde je řada cyklostezek a rybníků, jimž dominuje jezero Chmelař se 67 ha. Úštěk leží zhruba 70 km severozápadně od Prahy a je znamenitým východiskem pro poznávání turistických míst severních Čech. V nejbližším okolí lze navštívit státní zámky Libochovice, Ploskovice, Velké Březno, Zákupy, Benešov nad Ploučnicí a hrady Helfenburk, Klapý, Sloup, Bezděz či Kokořín. V dosahu jsou i významná města: Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Litoměřice, Roudnice nad Labem a Mělník. Město leží na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí Kokořínsko a České středohoří.
Aktualizováno dne: 22.11.2016
Sporthotel Patriot
GPS: 50.5872016,14.3482929
Adresa: Sídliště Pionýrů č.p. 263 , 41145 Úštěk
Telefon: +420 416 535 467

Zajímavá místa v okolí

Turistické informace, počítače s připojením na internet, prodej upomínkových předmětů, map a průvodc...
Hrad byl postaven ve 14. století a je spojen s Petrem z Michalovic. V 15. století bylo husity obléha...
Malé město leží na výrazném pískovcovém návrší na rozhraní CHKO České středohoří a Kokořínsko. Střed...