Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Jičín | Město: Lázně Bělohrad | Lokalita: Lázně Bělohrad

Privat Miláno

Horní Nová Ves č.p. 58 , 50781 Lázně Bělohrad 2.61 km od centra Lázně Bělohrad
Kapacita 19 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Velká, atraktivní chalupa se zapuštěným venkovním bazénem na samotě u lesa v obci Horní Nová Ves, 10km od Nové Paky v Českém ráji. Ubytování Chalupa: 5 pokojů pro 17 osob + 2 přistýlky. Horní pokoje mají vlastní sociální zařízení a v přízemí je rohová vana pro dva pokoje. 
K dispozici je i luxusní apartmá s masážní vanou a vlastním kuchyňským koutem pro 4 osoby + 2 přistýlky.  

Mobilní dům vybavený kuchyňský kout (el. dvouplotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba) v obývacím pokoji s BTV, plynovým krbem a přistýlkou, 2 ložnice, koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení plynové. 

Roubenka dvoupatrová chalupa s několika ložnicemi, kuchyní a vlastním sociálním zařízením.

od 250 Kč/ osoba

podrobný ceník

Sleva dle tel. dohody
Lůžka 5 pokojů v chalupě, mobilní dům pro 5 osob, roubenka pro 10 osob
Stravování  V přízemí i v prvním patře je k dispozici kuchyň (el.dvouplotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba), a společenská místnost s barem.  
Další služby Zapuštěný venkovní bazén 10 x 5m s osvětlením.  

Grilováni, stanování, oplocený pozemek, zahradní nábytek. V zahradním altánu je k dispozici výčep na točení piva. V areálu je dostupné bezdrátové připojení k internetu.  
Volný čas Privat Miláno se nachází v obci Horní Nová Ves, v těsné blízkosti města Lázně Bělohrad v malebné krajině s dominantami hradů a zámků. Na celém území najdete mnoho krásných lesů a přírodních koupališť. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, ale i odpočinek u vody. Jedná se o velmi atraktivní oblast s mnoha přírodními zajímavostmi. Bohaté využití v zimním období (v blízkosti lyžařské vleky a běžecké tratě).  

V nejbližším okolí naleznete Český ráj s velkým množstvím přírodních krás a kulturních památek (Prachovské skály, zřícenina hradu Trosky, hrad Kost, atd.). Ve Dvoře Králové nad Labem (16km) na Vás čeká SAFARI, které je v letních měsících otevřené i ve večerních hodinách. Pro milovníky plavání jsou zde přírodní koupaliště i kryté bazény. Nejbližší aquapark je v Jičíně (15km) a v Hradci Králové (38km), koupaliště (Dachova 8km, Miletín 10km, Mostka 12km, Pecka 7km). Jízda na koni a v kočárech (Jeníkov 9 km). Kino (Hořice, Lázně Bělohrad, Jičín, Nová Paka 12km). Divadlo (Hořice, Miletín). Hostince a restaurace (restaurace Pod Hůrou 500m, hostinec U Švehlů 500m, v centru města další restaurace a vinárny). Disco (Pecka, Kovač, Dvůr Králové n.L., Králíky u Nového Bydžova). Bowling a squash (Jičín, Trutnov, Dvůr Králové n.L., Nová Paka). Sauna (Lázně Bělohrad, Jičín). Posilovna (Hořice, Jičín, Dvůr Králové n.L., Nová Paka). Tenisové kurty a minigolf v lesoparku Bažantnice (Lázně Bělohrad 2km). V zimních měsících jsou v okolí Bělohradu upravené běžecké tratě a upravené sjezdovky (Mezihoří 8km, Pecka). Možnost využití skibusu do Herlíkovic. Dětenice (staročeská restaurace, zámek, pivovar). Rozsáhlá síť značených turistických stezek a cyklotras. Autobusové a vlakové spojení v místě (500m).  

Aktualizováno dne: 25.10.2012
Privat Miláno
GPS: 50.4529814,15.5767906
Adresa: Horní Nová Ves č.p. 58 , 50781 Lázně Bělohrad
Telefon: +420 602 438 584
Mobil: +420 608 718 001

Zajímavá místa v okolí

Zřícenina hradu Pecky stojí na skalním výběžku, pod kterým leží městečko Pecka. V místě kde se hrad ...
Návštěvníci muzea mohou shlédnout historické automobily, motocykly a jiné exponáty z let 1870 - 2005...
Městské muzeum sídlí v několika budovách, v nejnovější budově Klenotnice se můžete seznámit s vyvřel...