Kraj: Středočeský kraj | Okres: Nymburk | Město: Poděbrady | Lokalita: Poděbrady

Pension Villa A. Málka

Palachova č.p. 221, 29001 Poděbrady 0.45 km od centra Poděbrady
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 750 Kč
Obecný Pension Villa A.Málka je secesní dům postavený v roce 1910. Nachází se v blízkosti lázeňských domů, kolonády a parku. V roce 2005 proběhla zdařilá rekonstrukce, podařilo se vrátit původní podobu v exteriéru vily a byly zachovány též v maximální možné míře veškeré prvky v interiéru. Dům dýchne na příchozí hosty neopakovatelnou atmosférou, kde se nenásilně spojuje minulost s přítomností.
Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů, 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmá, které se skládá z ložnice a salonku. Nedílnou součástí ubytování je snídaně podávaná bufetovou nabídkou v útulné jídelně. K snídani podáváme námi praženou kávu Brazil Santos. Vila není přizpůsobena kuřákům a taktéž není k dispozici hostům, kteří jsou doprovázeni zvířecími miláčky.
Další ubytovací možnosti jsou v našem GARNI PENSIONU KŘIŠŤÁLOVÉ LÁZNĚ , který se nachází v těsné blízkosti (20metrů, přes silnici) od pensionu Villa A. Málka.
Villa A. Málka a Křišťálové lázně jsou v centru města, 100 metrů od lázeňského parku, s možností parkování v objektu ( k dispozici jen 6 parkovacích míst, rezervace nutná, poplatek 60,-Kč/den). Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 10 minut chůze.
Ubytování 8 nově zařízených pokojů a apartmá s balkonem. Koupelny se sprchou nebo vanou, WC, fénem. Televize se satelitním přijímačem. Každý pokoj má svůj vlastní styl i jméno. Byly zachovány původní prvky jako podlahy, okna, dveře. Ubytování na pokojích je možné v den příjezdu od 14 hod do 18 hod - eventuelně v jiném čase po individuální domluvě. V den odjezdu se pokoje předávají do 11 hod. Rezervace víkendových pobytů je možná pouze v minimální délce 2 nocí (od pátku do neděle). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně servírovaná formou švédských stolů.
Při pobytu na 5 a více nocí poskytujeme zajímavé slevy ze základní ceny ubytování:
při pobytu na 5 až 21 nocí sleva 10%
při pobytu na 22 až 30 nocí sleva 20%
při pobytu nad 30 nocí sleva 30%
CENÍK UBYTOVÁNÍ 
Děti do 3 let zdarma
 
Cena za osobu Cena za 2 osoby
AMÁLKA
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

Přízemí, 2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem, zařízení v selském stylu, romantické kulaté okno, velmi světlý pokoj, dřevěná podlaha
AGNES
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

Přízemí, 2-lůžkový pokoj (možnost oddělených lůžek), koupelna se sprchou a WC s krásným kulatým oknem, fén, televize se satelitem
ANNA
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

První patro, 2-lůžkový pokoj (možnost oddělených lůžek), koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem, krásný balkon s výhledem na lázeňský park a s možností posezení, parkety
APARTMÁ ANTONÍN
 

1 730- Kč

 

2 190,- Kč

 

První patro, k dispozici ložnice a obývací pokoj, koupelna s vanou a WC, fén, televize se satelitem, balkon s možností posezení, parkety
EVA
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

První patro, 2-lůžkový pokoj (možnost oddělených lůžek), koupelna s vanou a WC, fén, televize se satelitem, parkety
ADAM
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

První patro, 2-lůžkový pokoj (možnost oddělených lůžek), koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem
SOFIA
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

480,- Kč / přistýlka
Podkroví, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem, šatna. Vhodné pro dlouhodobější pobyt nebo pro rodinu s dětmi.
SEBASTIAN
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

Podkroví, 2-lůžkový pokoj, koupelna s vanou a WC, fén, televize se satelitem, zařízení v selském stylu.
OLGA
 

990,- Kč

 

1 590,- Kč

 

480,- Kč / přistýlka
Podkroví, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem. Vhodné pro pracovní pobyt nebo pro rodinu s dětmi, moderní zařízení.
Cena je vč. snídaně, DPH 15%. K ceně ubytování účtujeme městský poplatek ve výši

6,-Kč/osoba/noc a lázeňský poplatek ve výši 15,-Kč/osoba/noc. Lázeňský poplatek nehradí osoby nad 70 let.

Dětská postýlka včetně povlečení 100,-Kč/pobyt

Ceník platný od 1.1.2017

Speciální nabídka Pronájem celého objektu pro soukromé a firemní účely.
Možnost zakoupení pobytových poukazů jako dárek (k narozeninám, svatbě nebo Vánocům). Nabízíme také škálu relaxačních pobytů (pobyt + léčebné procedury, masáže).
Lůžka 6x 2 lůžkový pokoj, 2x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky, apartmá(ložnice + obývací pokoj) s možností přistýlky.
Stravování Snídaně formou bufetu.
Další služby Přímo v objektu je k dispozici 6 parkovacích míst, k dispozici jsou 2 parkovací karty pro stání před pensionem. Parkovací poplatek je 50,-Kč/den. Další parkovací místa jsou vzhledem k nemožnosti zaparkovat před pensionem (část ulice Palachova je zahrnuta do modré parkovací zóny Městského parkovacího systému) vzdálena několik desítek metrů (některá jsou zpoplatněna). Za tuto komplikaci se našim hostům předem omlouváme.
Cenné předměty lze uložit do trezoru v kanceláři pensionu, některé z pokojů jsou vybaveny vlastním trezorem. Hostům je zdarma k dispozici WIFI připojení na internet. Dále nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol a holí pro Nordic Walking (za poplatek).
Naším přáním je poskytovat ubytování tak, aby se hosté cítili dobře a vraceli se domů s příjemným pocitem.
Aktualizováno dne: 22.08.2017
Pension Villa A. Málka
GPS: 50.1463684,15.1183649
Adresa: Palachova č.p. 221, 29001 Poděbrady
Telefon: +420 325 610 155; 420 739 996 181
Mobil: +420 739 996 181

Zajímavá místa v okolí

Lázně leží v příjemném prostředí se strategickou polohou uprostřed republiky nedaleko Prahy. Léčivé...
Zámek vznikl přestavbami původního hradu postaveného za vlády Přemysla Otakara II a je rodištěm král...
Infocentrum poskytuje informace o regionu, mapy, publikace, zajistí vstupenky na akce. Informuje o m...