Kraj: Košický | Okres: Spišská Nová Ves | Město: Spišská Nová Ves | Lokalita: Spišská Nová Ves | Hora: Slovenský raj

Hotel Metropol

Štefánikovo nám. č.p. 2, 05201 Spišská Nová Ves km od centra Spišská Nová Ves
Kapacita 131 lůžek
Ubytování již od 26 EUR
Obecný Pokoje jsou hostům k dispozici na čtvrtém až devátém poschodí hotelu. Přístup k hotelovým pokojům zabezpečují tři výtahy, z kterých jeden je přizpůsobený nepohyblivým hostům. Celý hotel je řešený v souladu s požadavky na stavby užívané osobami s omezenou schopností pohybu. Hotelové pokoje splňují evropský standard a jsou vybavené koupelnou, WC, barevným televizorem, rádiem, telefónem a minibarem. Hotel nabízí také možnost obsazení přístýlek na všech pokojích hotelu.
Sleva Pro turisty 50% sleva, děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko.
Lůžka 6x1 lůžkový, 28x2 lůžkový, 2x2 lůžkové - bezbariérové, Apartmány jsou 2 lůžkové s 1-2 přistýlkami na každém pokoji je možnost 1 přistýlky anebo 2 přistýlek
Stravování restaurant, plná penze
Volný čas Město Spišská Nová Ves s okolím tvoří krásnu oblast středního Spiša, který každého vnímavého návštěvníka očaruje množstvím a rozmanitostí přírodních krás a bohatstvím kulturněhistorických památek. V centru tohoto regiónu se nachází národní park Slovenský ráj, který je známý svými kaňony, vodopády i jedinečnou faunou a flórou, ale i známým Kláštoriskem, místem někdejšího kláštera. Přírodní krásy vhodně dopĺňují kulturněhistorické památky, mezi kterými dominují národní památky Spišský hrad, chrám sv. Jakuba v Levoči od Mistra Pavla, ranněgotický kostelík v Žehře a městská památková rezervace Spišská Kapitula s románsko-gotickou katedrálou a kaplí rodiny Zápoľských. Některé z těchto památek neocenitelné hodnoty jsou zapsané také v seznamu světového kulturního dědictví UNECSO.Významným projektem jehož součástí je také Hotel Metropol, je projekt Gotická cesta. Tento projekt byl vypracovaný v spolupráci s německým partnerem Dr. Gotz und Partner GmbH, Baden-Baden. Gotická cesta komplexně mapuje resp. prezentuje kulturně-historické památky z období gotiky na území Spiše a Gemera.
Aktualizováno dne: 31.05.2013
Hotel Metropol
GPS: 48.94635,20.558551
Adresa: Štefánikovo nám. č.p. 2, 05201 Spišská Nová Ves
Telefon: +421 53 442 22 41-3
Mobil: +421 904 777 630