Kraj: kraj Vysočina | Okres: Žďár nad Sázavou | Město: Bystřice nad Pernštejnem | Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Skalský Dvůr

Lísek č.p. 52, 59301 Bystřice nad Pernštejnem 7.45 km od centra Bystřice nad Pernštejnem
Kapacita 176 lůžek
Ubytování již od 850 Kč
Obecný Hotel Skalský Dvůr je situován v malebném zákoutí Českomoravské Vysočiny, mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem v těsné blízkosti Skalského rybníka.
Skalský Dvůr je specializovaným seminárním centrem ve středu republiky. V období letních prázdnin nabízí týdenní rekreační pobyty za zvýhodněné ceny (7 přenocování s polopenzí a řadou doplňkových služeb) . Na Vysočině v kategorii tříhvězdičkových
hotelů nejširší nabídka služeb v ceně poukazu za nejpříznivější cenu. Více informací v aktualitách na našich domovských stránkách www.skalskydvur.cz nebo na recepci hotelu.
Ubytování Všechny pokoje s výhledem do přírody, jsou vybaveny nově zrekonstuovanou koupelnou se sprchovým koutem a příslušenstvím. Chvíle odpočinku mohou hosté trávit také v příjemném prostředí zimní zahrady.
  pokoj/ noc/ se snídaní
 Jednolůžkový pokoj     1 osoba/noc 1 100 Kč
 Dvoulůžkový pokoj      2 osoby/noc 1 700 Kč
 Apartmá****                 1-2 osoby/noc 2 500 Kč
 Přistýlka                          1 osoba/noc 450 Kč

1 dítě do 3 let na přistýlce zdarma (v doprovodu dvou plně platících dospělých osob) 

Příplatek za pobyt se psem:  100 Kč / den.

Lůžka 11 apartmá
51 dvoulůžkových pokojů
4 čtyřlůžkové pokoje - 2 dvoulůžkové ložnice
2 pokoje pro imobilní
bezbariérový přístup do hotelu
Stravování Celodenní stravování je zajištěno v nekuřácké jídelně se 130 místy u stolu. K příjemnému posezení s nádherným výhledem do přírody je hostům k dispozici 50 míst v denním baru. Pro pořádání firemních i rodinných oslav je možné doporučit komorní prostředí šesti rozmanitě propojených salonků Šafářova domu s celkovým počtem 55 míst nebo krbový salonek se 40 místy. Pro velký zájem připravujeme pro rekreanty tradiční grilovací večer s živou hudbou a jedenkrát týdně také večer taneční.
Další služby Seminární prostory:

Konferenční sály:
1. 130 – 250 míst,
2. 180 – 400 míst.
Učebny: 50, 30, 30, 20, 16 míst
Technické zabezpečení dataprojektory, plátna, ozvučení, tabule, flipcharty. Internetové připojení WIFI – ve všech seminárních prostorách i ubytovací části. Zajišťujeme kompletní seminární servis.

Dále nabízíme:
Sestavíme návrh doprovodných programů (kulturních, společenských, sportovních a
relaxačních) včt. zajištění jejich realizace. Bohaté sportovní a relaxační vyžití přímo v areálu hotelu. Skalský Dvůr je vyhledávaným místem pro konání firemních akcí a vhledem ke svému umístění v nádherné přírodě také pro outdoorové aktivity.

Parkování:
130 parkovacích míst, střeženo kamerovým systémem, garážová stání za poplatek.
Volný čas V okolí Skalského Dvora řada pamětihodností a zajímavých míst. Horácká galerie, Muzeum knihy, Horácké muzeum, začátkem července tradiční Slavnosti Pernštejnského panství – aktuálně více na domovských stránkách hotelu- po upřesnění programu pořadateli. Dále je možno navštívit gotický hrad Pernštejn, zříceny hradů Zubštejn, Pyšolec, Dalečín, zámek v Lysicích a Boskovicích, královské město Polička (rodiště Bohuslava Martinů), Zelenou horu – památka UNESCO, uměleckou sklárnu ve Škrdlovicích, pískovcové jeskyně v Rudce, rozhledny Karasín a Prosetín, sklalní útvary Dráteničky, Malinská a Pohledecká skála. Aktuální kulturní program měst Bystřice nad Pernštejnem, Nového Města na Moravě a Žďáru nad Sázavou k dispozici v hotelové hale, případně na vyžádání zašleme mailem.
Zimní aktivity V zimním období přímo kolem hotelu běžecké stopy upravované rolbou, v okruhu do 15 km 4 sjezdovky s večerním osvětlením a technickým zasněžováním, snowtubing. 
Sport V areálu hotelu bohaté sportovní a relaxační vyžití – krytý bazén s protiproudem a vířivkou, sauna, masáže, fitness, kulečník, tenisové a volejbalové kurty, horská kola, ruské kuželky, kulečník, stolní tenis, pramice, vodní šlapadlo, elektronické šipky, v zahradě dětský koutek s prolézačkami, streetball, petangue.

Nová víceúčelová sportovní hala vzdálená 6 km: bowling, kuželky, squash, horolezecká stěna, 3 hřiště na míčové hry, velká posilovna. 3 venkovní bazény s vyhřívanou vodou a vodními atrakcemi. Lanové centrum (patří ke 3 největším v ČR) vzdáleno pouhých 6 km od hotelu. Pro skupiny zajistíme sportovní vyžití dle jejich požadavků – outdoorové aktivity, čtyřkolky, military, létání v horkovzdušném balónu a řadu dalších dle konkrétních požadavků objednavatele.
Doprava Autobusové spojení: Lísek - Skalský Dvůr (zastávka přímo u hotelu, Lísek, rozcestí Rozsochy – na vyžádání zajistíme dopravu do hotelu.

Vlakové spojení: Železniční zastávka Rozsochy na vyžádání zajistíme dopravu do hotelu.
Aktualizováno dne: 06.08.2019
Hotel Skalský Dvůr
GPS: 49.564805,16.179163
Adresa: Lísek č.p. 52, 59301 Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: +420 566 591 511; +420 606 725 502

Zajímavá místa v okolí

Rozhledna Karasín se nachází východně od vesnice Karasín, v oblasti přírodního parku Svratecká horna...
Informace pro turisty, nabídka propagačních materiálů, map, možnosti výletů, návštěv památek atd....
V budově bývalého lihovaru můžete vidět auta - veterány, jenž jezdí po srazech a výstavách historick...