Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Hodonín | Město: Ratíškovice | Lokalita: Ratíškovice

Pohoda Ratíškovice

Vítězná č.p. 467, 69602 Ratíškovice 0.39 km od centra Ratíškovice
Kapacita 12 lůžek
Ubytování již od 300 Kč
Obecný Pronájem domku „POHODA“ - popis
Domek "Pohoda" je zrekonstruované venkovské stavení s krytou terasou a uzavřeným travnatým dvorkem. Pronajímá se pro maximální skupinu 10 lidí. V zastřešené části dvorku lze uschovat jízdní kola. Parkování aut na uzavřeném parkovišti.

Příjezd / Odjezd
14.00 - 19.00 8.00 - 10.00, případně dle domluvy

Povlečení je v ceně pobytu, ručníky a utěrky s sebou.

Pronájem chalupy "Pohoda" je minimálně na 2 noci za cenu od 3.500,- Kč /noc
Ubytování K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a TV, ke kterým náleží společenská místnost s TV, videem a DVD. K dispozici vybavená kuchyň s jídelnou (plyn. varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mražákem, rychlovarná konvice).

Dále se zde nachází apartmán / 2 pokoje, 4-5 lůžek/ s vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou, samostatný vchod.

Pokoje jsou klimatizovány.
Wi-Fi připojení zdarma.

 

Pronájem celého objektu od 4.500.- Kč/noc.

Cena bude upřesněna telefonicky nebo e-mailem podle počtu osob a nocí. 

V letní sezóně  ( od 15.6. do 31.8.) preferujeme týdenní pobyty

Vánoce a Silvestr  - NEPRONAJÍMÁME

-  Platební karty nepřijímáme, platba pouze v hotovosti, zálohová platba na účet.

-  Všechny pokoje jsou klimatizovány.

 

Lůžka 3 x 2 lůžkový pokoj, 1x apartmán, 4-5 lůžek.
Stravování K dispozici jsou 2 plně vybavené kuchyně nebo je možnost stravování v restauraci, vzdálené cca 100 m od objektu.
Další služby Zatravněný uzavřený dvorek s krytou terasou a posezením, zahradním altánkem, přenosným grilem, houpačkou, trampolínou, pískovištěm a stolním tenisem dávají možnost skvělé zábavy pro děti i dospělé. K dispozici jsou také dětské plastové stolečky a židličky, míče, dětské odrážedla, koloběžka atd.

Možnost parkování uvnitř objektu.
Volný čas Obec Ratíškovice se nachází v jihovýchodní části jižní Moravy na komunikační spojnici města Hodonín a Kyjov. Z velké části je obec obklopena rozsáhlým smíšeným lesem zvaným „Dúbrava“. Les blahodárně ovlivňuje klima okolí obce a je rájem houbařů. Ratíškovice se svými asi 4100 obyvateli patří mezi nejstarší a největší moravské obce. Svou lidovou kulturou jsou součástí kyjovského Dolňácka – etnograficky vyhraněné oblasti s příznačným dialektem, bohatě zdobeným krojem, písněmi a zvyky. K slováckému folkloru neodmyslitelně patří vinohrady a dobré víno. Ratíškovice patří do mutěnické vinařské oblasti. Víno se zpracovává a zraje ve sklepech v lokalitě zvané „Slavín.“

V blízkém okolí se nachází bezpočet lákavých a zajímavých turistických cílů. V samotných Ratíškovicích bylo nedávno otevřeno „Muzeum ve vagónu“ a nový turistický produkt na nepoužívané Baťově železniční vlečce – šlapací drezína. Půvabný renesanční zámek s krásnou zahradou v blízkých Miloticích (5 km) může být cílem pěší turistiky či jednou ze zastávek cykloturistických tras. Zámek Buchlovice, hrad Buchlov, Bukovanský mlýn, město Strážnice, Baťův kanál, zámek Lednice, atd., to jsou další tipy na výlety do blízkého okolí. Výhodou je také blízká hranice se Slovenskem a Rakouskem.
Sport Krytý plavecký bazén s předehřívanou vodou je vzdálen od rod. domku „Pohoda“ jen asi 200 m. Možnost pronájmu tenisových kurtů. Pěší turistika, cykloturistika, rybolov, fittnes-centrum, sauna. Koupaliště je v 5 km vzdálených Dubňanech.
Doprava Autobusové spojení:300 m - Ratíškovice 
Vlakové spojení: 8 km - Hodonín
Aktualizováno dne: 25.05.2023
Pohoda Ratíškovice
GPS: 48.9174082,17.1609604
Adresa: Vítězná č.p. 467, 69602 Ratíškovice
Telefon: +420 608 826 147; +420 608 889 431

Zajímavá místa v okolí

Zámek Milotice je unikátně zachovaným komplexem barokních staveb a zahradní architektury. Zámecká in...
Ze vzácných zvířecích druhů mohou návštěvníci obdivovat šimpanze, lemury, guerézy, gibony, drápkaté ...
Na místě dnešního zámku původně stála opevněná pozdně gotická tvrz s příkopem a zdí. Tato byla v prů...