Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Břeclav | Město: Valtice | Lokalita: Valtice

Zámeček Valtice - U Rytířů Vína

K Venerii č.p. 82, 69142 Valtice 0.5 km od centra Valtice
Kapacita 14 lůžek
Ubytování již od 775 Kč
Obecný Zámeček LA VENERIA - 500 let staré sídlo Vrchního lovčího liechtensteinských knížat se nachází v zámeckém parku Státního zámku Valtice v Lednicko-valtickém
areálu na Jižní Moravě.
V objektu z roku 1658 , je nabízeno exkluzivní čtyřhvězdičkové ubytování zámeckého stylu za přijatelné ceny. Objekt přestavěl do původní podoby Baron Karel Dominik.
Ubytování Ubytování je nabízeno v celkem pěti pokojích s dohromady 10 lůžky ve starožitném, zámeckém stylu. Čtyři pokoje jsou situovány v samotném zámečku, a to „Modrý pokoj“, „Oranžový pokoj“, „Květinový pokoj“ a „Svatební pokoj“.

Dále nabízíme „Lovecký apartmán“, který se nachází v zahradě zámečku.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním vybavením (sprcha nebo vana, WC), plochou televizí atd.
modrý a oranžový pokoj 1550 Kč/ 2 osoby/ se snídaní/ noc
květinový a svatební pokoj, lovecký apartmán 1950 Kč/ 2 osoby/ se snídaní/ noc

 V květinovém a svatebním pokoji možnost přistýlky za 300 Kč za osobu.
Zdarma je dítě do 4 let.

Pes na pokoji za příplatek Kč 100,- za noc.

Lůžka 2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj, dvoulůžkový apartmán.
Stravování Zámecká /kontinentální/ snídaně, která je zahrnuta do ceny ubytování, je servírována přímo na pokoj ― „do postele“ nebo na terase v zahradě zámečku.
Další služby Rytířský sál se nachází v přízemí objektu a je samostatně přístupný z ulice K Venerii. Kapacita je až 80 osob. Sál je vytápěn velkým krbem na dřevo a jeho zázemí tvoří přípravna /kuchyňka/ a sociální zařízení. Je vhodný pro různé společenské akce /firemní, soukromé, svatby/ pro které je vybaven stolovým a restauračním zařízením, rytířskou výzdobou, atd.

V pětisetletém podzemí zámečku z dob Liechtensteinů se nachází šest klenutých sklepů, z nichž do dnešních dnů byla zpřístupněna polovina.

Sklep Grand Veneur

Pro cca 40 – 50 osob. V tomto sklepě probíhají každý víkend ochutnávky vín valtického vinaře Romana Zapletala.

Při posezení na terase v zahradě zámečku můžete ochutnávat valtická vína a užívat si pohledu na západy slunce nad vinohrady nebo kolonádu Reistna. Ze zahrady je přímý vstup do zámeckého parku, který je součástí světového dědictví UNESCO.

Další služby pro ubytované: úschova kol, lyží, posezení ve vinném sklípku, grilování na terase. Na přání hostů rezervujeme místa u stolu v restauraci VALTICKÁ RYCHTA nebo dodáme jídlo (pro skupinu 6 více osob) přímo na zámeček při posezení ve sklípku. Dále vám můžeme zajistit relaxační služby jako masáže, pedikůru a kosmetiku.
Vlastní parking pro ubytované před budovou střežený kamerovým systémem.

Volný čas Koupání v termálních lázních v Rakousku /celoročně/, lázeňské procedury v lázních Lednice, koupání v přírodním koupališti Poysdorf /v létě/, cyklistické trasy, lyžařské trasy/běžky/ a sáňkování v zámeckém parku, posezení ve vinném sklípku, nákup valtických vín, Národní salon vín, zámky Valtice a Lednice, projížďky na řece Dyji a kočárem v zámeckém parku,pěší turistika po stovce historických památek UNESCO /vybavíme Vás mapami a prospekty, atd.
Aktualizováno dne: 03.06.2016
Zámeček Valtice - U Rytířů Vína
GPS: 48.738319,16.752087
Adresa: K Venerii č.p. 82, 69142 Valtice
Telefon: +420 737 684 308; +420 739 433 229

Zajímavá místa v okolí

Unikátní soubor podzemního dědictví historických vinných sklepů, prokazatelně známých před rokem 127...
Lednicko-valtický areál - chráněné území, jež se rozkládá mezi Valticemi, Lednicí a Břec­laví, zahrn...
Muzeum hraček se nachází v rodinném domě historického centra Lednice. Expozice je rozdělena do něko...