Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 1 | Lokalita: Praha - Vyšehrad, Praha 1

Botel Ristorante MATYLDA

Rašínovo nábřeží - Mánes 11000 Praha 1 km od centra Praha 1
Kapacita 70 lůžek
Ubytování již od 950 Kč
Obecný Vítejte v podpalubních stylových pokojích v podobě luxusních kajut. Botel poskytuje zázemí jak turistům tak nejnáročnější klientele.
Ubytování 25 rozmanitých pokojů, z nichž 7 (standard double) je umístěno na původní lodi Matylda, kde se nachází i dnes již proslulá restaurace. Dalších 18 pokojů (single, superior double, executive double, junior suite) se nachází na nové lodi Klotylda, která nabízí všechny atributy luxusního ubytování včetně střešní terasy umožňující odpočinek s panoramatickým výhledem na architekturu staré Prahy. Každý pokoj je specifický svým umístěním a designem, ale všechny poskytují neopakovatelný zážitek z pobytu na vodní hladině.
Cena v mimosezóně je stejná jako v hlavní sezóně.

Cena pokoje od 1 950,- Kč
Lůžka 25 pokojů na dvou lodích
Stravování Restaurace s kapacitou 70-ti míst s výhledem na Pražský hrad s možností uspořádání rautů, svateb a různých slavnostních akcí. V letních měsících je pro Vás připravena zahrádka na zádi lodi s kapacitou 20-ti míst a dále zahrádka na břehu s kapacitou 60-ti míst. Restaurant nabízí rozmanitou nabídku jídel a vín v italském stylu a duchu.Hoteloví hosté mají k dispozici svou terasu  na snídaně a celodenní odpočinek.
Volný čas Atraktivní poloha v historickém centru Prahy nedaleko Národního divadla a především originální prostředí, tvořené komplexem dvou elegantních lodí, činí hotel unikátním v celé Evropě. Kotviště poskytuje nově zrekonstruovaná vltavská promenáda, linoucí se zpod Vyšehradské skály až k původním Šítkovským mlýnům (dnešní galerie Mánes).
Aktualizováno dne: 25.10.2016
Botel Ristorante MATYLDA
GPS: 50.076243,14.413565
Adresa: Rašínovo nábřeží - Mánes 11000 Praha 1
Telefon: +420 222 511 826

Zajímavá místa v okolí

Tančící dům byl dokončený roku 1996, stojí v Praze na pravém břehu Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a...
Emauzské opatství je jedním z klenotů hlavního města Prahy. Hlavní dominantou je samotný benedikti...
Pražské muzeum je co do rozlohy a počtu vystavených exponátů největší nejen v ČR, ale i na světě. Sp...