Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Jeseník | Město: Bělá pod Pradědem | Lokalita: Bělá pod Pradědem | Hora: Jeseníky

Horská chata Eduard

Bělá č.p. 44, 79085 Bělá pod Pradědem 4.85 km od centra Bělá pod Pradědem
Kapacita 90 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Chata Eduard se nachází v nadmořské výšce 700 metrů a uprostřed Chráněné krajinné oblasti Jeseníky nabízí klidné a stylové ubytování vhodné pro romantickou dovolenou ve dvou, stejně jako pro dovolenou rodinnou. Oblast Jeseníků, kde chata leží, ostatně patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo v České republice.
Chata Eduard, to ale není jen příjemné a levné ubytování s moderním zařízením uprostřed přírody v pohoří Jeseníky. Celý areál chaty se rozprostírá na 12 tisících metrech čtverečních, které jsou kromě chaty tvořeny parkem s bio bazénem a útulným zákoutím obklopeným horskou vegetací, voňavými bylinkami a barevnými květinami. V areálu horské chaty mohou hosté využívat venkovní posezení včetně ohniště, dětský koutek s pískovištěm a houpačkami, víceúčelové hřiště, petanque a společné parkoviště. Zdarma je k dispozici přístup na internet pomocí Wi-Fi připojení.
Ubytování Pokoj A1
Pokoje v mezipatře se společným sociálním zařízením 2 - 6 lůžkové.

Pokoj A2
Podkrovní pokoje se společným sociálním zařízením 2 - 5 lůžkové.

Pokoj B1
Samostatný pokoj s vlastním sociálním zařízením 2 - 3 lůžkový.

Pokoj B2
Pokoj typu buňka - 2 samostatné neprůchozí pokoje s chodbičkou a sociálním zařízením 2 - 4 lůžkové.
  Dospělý Dítě 3-12 let

POKOJ A1

400 Kč/noc

300 Kč/noc

POKOJ A2

450 Kč/noc

350 Kč/noc

POKOJ B1

550 Kč/noc

400 Kč/noc

POKOJ B2

550 Kč/noc

400 Kč/noc

 

Lůžka 2-6ti lůžkové pokoje
Stravování RESTAURACE EDUARD
Ať už máte chuť na něco dobrého, nebo máte hlad jako vlk (na kterého už v Jeseníkách nenarazíte), v našem jídelním lístku si určitě vyberete. Vaříme z čerstvých surovin, vedle tradičních českých pokrmů nabízíme také vegetariánská jídla, ale vždy záleží na vašem konkrétním přání.
Restaurace je velmi prostorná s kapacitou 80 míst. K dispozici je vám každý den od 11.00 do 20.00 včetně víkendů. Můžete u nás tedy posnídat, poobědvat i povečeřet, nebo si dát výbornou kávu se sladkým zákuskem. Samozřejmostí je Wi-Fi.

BAR EDUARD
V našem příjemném a útulném loveckém baru, který se nachází hned vedle restaurace, můžete v klidu posedět u kávy nebo jiného nápoje, uzavřít a oslavit úspěšná obchodní jednání nad sklenkou něčeho ostřejšího, nebo uspořádat oslavu pro přátele, rodinu či svojí firmu.
V letních měsících vám posezení zpříjemní zajímavý výběr mléčných koktejlů, v zimním období vás zase zahřeje naše specialita, pravá hustá italská čokoláda různých příchutí.
Bar nabízí hostům 25 míst k sezení a je otevřen každý den od 10.00 do 22.00 včetně víkendů.
Další služby Hotel poskytuje i vše potřebné pro zajištění všech typů aktivní dovolené, cykloturistiky a turistiky, ozdravných pobytů, seniorských pobytů, škol v přírodě, lyžařských kurzů, firemních a podnikových akcí v průběhu celého roku.

Bazén:
o rozměru 25 m rozdělený na část pro děti, se skluzavkou, venkovní sprchou, obklopen trávníkem je ideálním místem k relaxacím a jako doplněk aktivních programů, či firemních akcí.

Minigolfové hřiště: zpříjemní pobyt každého klienta, či rozšíří program skupinových, školních a firemních pobytů.

Variabilní hřiště pro míčové hry: s asfaltovým povrchem a hře tenisu je ideálním místem k aktivnímu odpočinku a může sloužit jako další nabídka pro skupinové a školní pobyty.

Zahradní dětský koutek:
nabízí prolézačky, houpačky, pískoviště a to vše v uzavřeném areálu, který zaručuje bezpečnost nejen rodinám s dětmi, ale i pedagogům zajišťujícím školy v přírodě.

Venkovní ohniště: s možností posezení je dostatečně velké pro grilování k firemním a podnikovým akcím nebo večerním programům.

Venkovní bar s udírnou a grilem: je ideálním místem k posezení s výhledem do okolních hor a rozšířením nabídky firemních seminářů a školení.

Fitness:
místnost s vybavenou posilovnou a ping-pongovým stolem nabízí možnost aktivního strávení volného času nebo může sloužit k aktivnímu vyžití školních a skupinových pobytů.

Sauna:
s bazénkem pro patnáct osob je ideálním místem pro relaxační pobyty nebo jako doplňující program aktivní dovolené. Možnost zajištění masážních programů (na základě předchozí domluvy).

Hotelové parkoviště: v uzavřeném areálu je koncipováno tak, že je zde možné parkovat (otočit) tři busy nebo zaparkovat až čtyřicet osobních aut.

Transfer:
k letnímu a zimnímu vyžití Vám zajistíme na základě požadavku nebo můžete využít autobusové zastávky místního busu před hotelem.
Wellness Bazén:
Pokud v létě rádi trávíte horké dny u bazénu, kde střídáte osvěžení v příjemné vodě s odpočinkem a opalováním na slunci, pak pro vás máme v Horské chatě Eduard vynikající zprávu!
Součástí chaty je také vlastní malé koupaliště. Nemusíte tak jezdit dlouhé kilometry někam do veřejného zařízení, kde bude při vyšších teplotách hlava na hlavě, a u stánku s občerstvením budete stát půlhodinovou frontu.
Přímo v areálu chaty se nachází bazén, ve kterém vždy najdete čistou a minimálně chemicky ošetřenou vodu, o kterou se celé letní období staráme. Hned vedle bazénu je kromě lesa také travnatá plocha, kde se budete při odpočinku na dece cítit skutečně jako na (mnohem klidnějším) koupališti. Součástí je ale také venkovní sprcha a už zmíněné venkovní občerstvení. A to vše jen pro návštěvníky chaty, tedy bez front, křiku a navíc bez vstupného.

Vířivá vana:
Jestli něco spolehlivě odbourává stres, který přes rok v pracovním procesu zažíváte, pak je to právě vířivá vana. V chatě Eduard jsme si toho vědomi, a tak máte v rámci areálu a našeho wellness k dispozici právě vířivku, kterou můžete využít sami, s partnerem či partnerkou nebo i celou rodinou.
Vířivka, to ale není „jen“ příjemná relaxace a chvíle, kdy se pohodlně uvelebíte v teplé vodě, zavřete oči a pročistíte si tělo i mysl. Vířivé vany mají také blahodárné účinky na vaše zdraví. Pobyt ve vířivce má velmi příznivé účinky na problémy s páteří a klouby, zmírňuje bolest svalů, působí pozitivně proti nespavosti a stresu.
Pokud máte fyzicky náročné povolání, jste aktivní nebo dokonce profesionální sportovci, ale také pokud naopak trávíte většinu svého pracovního dne shrbeni nad klávesnicí počítače, bude pro vás pravidelný čas strávený ve vířivce v rámci pobytu v chatě Eduard jako pohlazení po těle i po duši.
Vířivou vanu doporučujeme vždy den před požadovaným termínem návštěvy rezervovat na recepci chaty.
Aktualizováno dne: 08.12.2016
Horská chata Eduard
GPS: 50.136672,17.207569
Adresa: Bělá č.p. 44, 79085 Bělá pod Pradědem
Telefon: +420 602 447 557

Zajímavá místa v okolí

Červenohorské sedlo - křižovatka turistických cest, významné středisko zimních sportů. Odsud také do...
Jelení loučky - leží ve výšce 1205 m n. m. kupovitá hora. Na vrchol nevedou značené trasy. Nejlepší ...
Vřesová studánka - leží ve výšce 1290 m. n. m. je rozcestí turistických značek v pohoří Jeseníky. As...