Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Jeseník | Město: Lipová-lázně | Lokalita: Lipová - Lázně | Hora: Jeseníky

Pension Restaurant Bobrovník

Bobrovník č.p. 8, 79061 Lipová-lázně 2.34 km od centra Lipová-lázně
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 500 Kč
Obecný Pension s restaurací se nachází v blízkosti města Jeseník v klidné turisticky oblíbené osadě Bobrovník. Nabízí komfortní ubytování a stylovou restauraci s vinotékou, kde můžete mimo jiné také ochutnat výtečnou řeckou kuchyni. Vhodné pro firemní večírky, svatby a jiné oslavy.
Ubytování Veškeré pokoje jsou plně vybaveny stylovým nábytkem s vlastním sociálním zařízením a dále televizorem se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením. Ubytovací část objektu je nekuřácká. Samozřejmostí je úschovna lyží, snowboardů a jízdních kol.
Položka cena Poznámka
Dvoulůžkový pokoj 500,- kč osoba den bez snídaně/se snídaní 580,-kč
Jednolůžkový pokoj 800,- kč osoba den bez snídaně/se snídaní 880,-kč
Děti 3-12 let               400,- kč osoba den bez snídaně/se snídaní 480,-kč

Děti do 3 let zdarma.

Při obsazení celého pensionu sleva 10% z ceny ubytování. Při pobytu delším než 5 dní sleva 5% z ceny ubytování. Uvedené ceny jsou včetně lázeňského poplatku a DPH. Ubytovává se od 13 do 19 hodin (později dle domluvy) a pokoj se opouští do 11 hodin.Snídaně se podávají od 8.00-9.00.

Domácí Mazlíčci 100,- kč / den

Lůžka 21 lůžek (6 dvoulůžkových a 3 trojlůžkové pokoje) s možnosti dvou přistýlek.
Stravování V prostorách restaurace je možnost rožnění a grilování selat. Odborně školený personál Vám může nabídnout hotová jídla, minutky, sladké dezerty a naší specialitou je výtečná řecká kuchyně.
Součásti restaurace je kavárna, ve které můžete pořádat různá školení, firemní večírky, obchodní jednání, svatební, narozeninové či jiné oslavy. V restauraci jsou oddělené kuřácké a nekuřácké prostory.Součástí penzionu je i letní posezení s dětským hřištěm.Udírna a grilovaní denně za příznivého počasí.v provozu.
Volný čas Penzion má ideální polohu poblíž lyžařským střediskům, turistickým trasám, cyklotrasám a zajímavostem.
Koupání: 1,5 km od penzionu je městské koupaliště, 2,5 km krytý bazén v
Jeseníku - lázních, 6 km krytý bazén Aquacentrum v České Vsi.
Lyžování:
nejbližší vleky jsou v Jeseníku - lázních (2,5 km), v Lipové lázních na Lázeňském vrchu (2,5 km) a Miroslavi (4 km). Pro zkušenější lyžaře doporučujeme vleky na Červenohorském sedle (17 km) a v lyžařském komplexu Ramzová – Ostružná – Petříkov (12-15 km) a v Branné (20 km). Projížďky na koních: pod jesenickými lázněmi, cca. 2,5km je jezdecký klub. Rybaření: přímo pod penzionem je rybníček vhodný k rybaření. Dále je možno rybařit na městských rybnících v Jeseníku.
Doprava Autobusové spojení: autobusové nádraží Jeseník v centru města, cca 2 km od pensionu.
Vlakové spojení: železniční stanice Jeseník, cca 1,5 km od pensionu.
Doprava automobilem:
• z Jeseníku (Polska...) - pension se nachází 1,5 km od centra města Jeseník. Jeďte kolem hasičské stanice na jižní obchvat na silnici I/60. Na křižovatce odbočte doprava (směr Lipová lázně - Hanušovice), pokračujte asi 1 km až k odbočce k pensionu. Odbočka leží po levé straně a vede do kopce. Pokračujte po ní asi 50 m k pensionu.
• ze Šumperka (Olomouce, Brna...) - po silnici I/44 přes Červenohorské sedlo
(směr Jeseník) do Bělé pod Pradědem - Domašova. Při příjezdu do obce odbočte na křižovatce doleva (směr Jeseník). Před Jeseníkem odbočte u benzínové stanice doleva na silnici I/60 (směr Lipová Lázně) a pokračujte asi 2 km k odbočce k penzionu, která bude po levé straně.
• z Bruntálu (Opavy, Ostravy...) - po silnici II/450 směr Vrbno pod Pradědem, na konci průjezdu Vrbna odbočte na křižovatce doprava na silnici II/450 směr Jeseník a v Bělé pod Pradědem - Domašově znovu na křižovatce doprava na silnici I/44 do Jeseníku. Dále pokračujte stejně jako ze Šumperka.
Aktualizováno dne: 16.12.2016
Pension Restaurant Bobrovník
GPS: 50.220447,17.171339
Adresa: Bobrovník č.p. 8, 79061 Lipová-lázně
Telefon: +420 584 409 166
Mobil: +420 774 786 233

Zajímavá místa v okolí

Leží na svazích Studničního vrchu, asi 2 km od města Jeseník, v nejsevernějším výběžku Slezska a Mor...
Na uměle vytvořené kamenné mohylce stojí podstavec pro vrcholovou bronzovou bustu Vincence Priessnit...
Sedmikilometrový okruh, který začíná úvodním informačním panelem v Lázních Jeseník na konečné MHD – ...