Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Šumperk | Město: Jindřichov | Lokalita: Jindřichov (Šumperk) | Hora: Jeseníky

Hotel Na Trojce

Pusté Žibřidovice č.p. 3, 78823 Jindřichov 1.65 km od centra Jindřichov
Kapacita 60 lůžek
Ubytování již od 200 Kč
Obecný Hotel Na Trojce se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku asi 7 km za Hanušovicemi v obci Pusté Žibřidovice ( cca 4km za Hanušovicemi je odbočka doprava na P. Žibřidovice).
Ubytování 22 standardních 2-4 lůžkových pokojů s umyvadlem a teplou vodou. Standardním vybavením pokojů je i radiopřijímač, WiFi signál pro přístup k internetu, je možné si zapůjčit televizor. Sociální zařízení jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to samozřejmě odděleně pro ženy a muže. Ve sprchách v každém sprchovém koutu uzavírací dveře.

Sezóna JARO: (od 15.04. do 30.06.)

Druh ubytování / cena za noc dospělý dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí 550 Kč 410 Kč
Ubytování s polopenzí 485 Kč 345 Kč
Ubytování bez stravování 330 Kč 215 Kč

Sezóna LÉTO: (od 30.06. do 30.09.)

Druh ubytování / cena za noc dospělý dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí 590 Kč 520 Kč
Ubytování s polopenzí 525 Kč 420 Kč
Ubytování bez stravování 400 Kč 320 Kč

Sezóna PODZIM: (od 30.09. do 30.11.)

Druh ubytování / cena za noc dospělý dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí 550 Kč 410 Kč
Ubytování s polopenzí 485 Kč 345 Kč
Ubytování bez stravování 330 Kč 215 Kč

Sezóna ZIMA: (od 30.11. do 15.04.)

Druh ubytování / cena za noc dospělý dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí 590 Kč 520 Kč
Ubytování s polopenzí 525 Kč 420 Kč
Ubytování bez stravování 400 Kč 320 Kč
Silvestr s polopenzí (26.12.-2.1.) 3.500 Kč 2.650 Kč

Ostatní ceny 

Apartmán - 4 lůžka, samostatné sociální zařízení (noc se snídaní)

1900 Kč

Přistýlka (noc)

150 Kč

Nevyužité závazně rezervované lůžko (noc)

100 Kč

Ubytování se psem (noc)

75 Kč

Zapůjčení TV přijímače na pokoj (denně)

25 Kč

Doprava hotelovým minibusem (km)

12 Kč

Slevy (Neplatí pro sezónu LÉTO a Silvestr)

Slevy z ceny ubytování bez stravy (nelze sčítat)
skupina nad 15 hostů

10%

pobyt nad 4 noci

5%

Pro zjednodušení jsme do těchto cen zahrnuli DPH v platné sazbě. V obecní vyhláškou stanovených případech přičítáme k uvedeným cenám místní poplatky.

Lůžka 2, 3, 4 lůžkové pokoje
Stravování Restaurace:má 60 míst, je zde možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru. V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru. V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup.
Další služby Ve druhém patře hotelu je klubovna, kde můžete hrát ping-pong, sledovat televizní pořady, ponořit se do literatury z bohatě naplněné knihovny a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku. Jindy zde umísťujeme nábytek a technického vybavení pro uspořádání sešlostí např. za účelem školení. Naopak, při vyklizení onoho nábytku, je zde možné nerušeně prožívat relaxačně zaměřená cvičení.
V celém hotelu je možné zdarma využívat WiFi připojení k internetu.
U hotelu je travnaté hřiště pro malý fotbal (40 x 20m), hřiště pro nohej- nebo volej-bal, venkovní ohniště pro romantické večeře, zrekonstruovaný venkovní 15m dlouhý bazén. Úschovna kol a lyží.

Vhodné pro:rodinnou rekreaci, školení, kurzy, semináře, firemní srazy apod. Velmi rádi nabídneme naše služby pro lyžařské kurzy, školy v přírodě a soustředění sportovců, organizovanými školami a sportovními organizacemi.

Rodičům se snažíme zjednodušit cestování a zpříjemnit pobyt zapůjčením dětských postýlek, vaničky na koupání, židliček na krmení, houpací sedačky, rychlovarných konvic , mikrovlnné trouby , ohřívačky lahví, kočárku,turistické nosičky, chodítka... Pro venkovní vyžití malých hostů máme dětské prolézačky, houpačky, skluzavku, pískoviště atd...
Volný čas Pro letní a jarní sezonu je tato lokalita vyhlášená množstvím cyklostesek, stejně tak jako množstvím turistických tras.Taktéž organizujeme vyjížďky spolu s výcvikem jízdy na koni.
Zimní aktivity V zimním období nabízí blízké okolí vzhledem ke kvalitní sněhovým podmínkám v této lokalitě bohaté lyžařské vyžití jak pro sjezdové, tak pro klasické lyžování. Pro lyžařské kurzy, stejně jako pro ostatní rekreanty je zajištěno užívání lyžařského vleku přímo v obci, který je vzdálen od ubytovacího zařízení asi 400 m. Další nejbližší sjezdovka je cca 2 km vzdálená od ubytovacího zařízení v obci Pekařov. Větší lyžařská střediska určená pro náročnější lyžaře jsou pak v obci Branná (7 km), Ostružná (9 km), Ramzová a Petříkov (12 km). Ke všem těmto lyžařským areálům existuje autobusové spojení ze zmiňované autobusové zastávky v obci.Penzion však nabízí v rámci svých služeb pro všechny klienty bez vlastní dopravy možnost rozvozu v určitých časových úsecích po lyž. střediscích vlastním mikrobusem. vlastní dopravy možnost rozvozu v určitých časových úsecích po lyž. střediscích vlastním mikrobusem.
Doprava Po komunikaci je možno pohodlně dorazit přímo až k objektu, kde je dostatečný prostor pro zaparkování automobilů i autobusů všech hostů a to samozřejmě zdarma. Je možné dohodnout zaparkování a uzamčení motorových miláčků do garáží pro ně postavených.

Autobusové spojení: autobusová zastávka je asi 300 m od objektu, jedná se o spoje na trase Šumperk- Jeseník, která vede přes lyž střediska Branná-Ostružná-Petříkov.
Vlakové spojení: nejbližší železniční zastávka je v obci Jindřichov, vzdálené od penzionu cca 2 km.
Aktualizováno dne: 08.12.2016
Hotel Na Trojce
GPS: 50.0861576,16.9882557
Adresa: Pusté Žibřidovice č.p. 3, 78823 Jindřichov
Telefon: +420 583 283 424

Zajímavá místa v okolí

Termální park ve Velkých Losinách je jediný svého druhu v České republice, využívající místní zdroje...
Na 12,5 km turisticko-rekreační trasy v působivém okolí obce Branná je 14 polytematických zastavení....
Velkolosinská papírenská manufaktura je dnes se svou několikasetletou tradicí nepřetržité ruční výro...