Kraj: Liberecký kraj | Okres: Jablonec nad Nisou | Město: Bedřichov | Lokalita: Bedřichov | Hora: Jizerské hory

Hotel Ludmila

č.p. 1703, 46812 Bedřichov 0.29 km od centra Bedřichov
Kapacita 85 lůžek
Ubytování již od 240 Kč
Obecný Hotel Ludmila je typický horský, rodinný hotýlek. Nachází se v obci Bedřichov v Jizerských horách ve výšce 800 m nad mořem. Společně s okolními lesy garantuje pobyt na zdravém ovzduší. Díky jeho poloze v centru obce můžete po celou dobu Vašeho pobytu využívat všech rekreačních nabídek horského turistického centra Bedřichov. V hotelu je salonek (20 míst) i školící místnost (kapacita 50 míst) vybavené školící technikou. Tyto prostory lze využít pro konání seminářů, školení a pod.
Ubytování Celková kapacita hotelu je 57 lůžek ve 14 pokojích. Ubytováni budete ve tří, čtyř případně i více lůžkových pokojích. Vše je moderně a esteticky vybaveno. Sociální zařízení je společné na každém patře a některé pokoje jsou též vybaveny koupelnou s WC a TV se SAT. K dispozici je dětská postýlka.
  pokoj s WC a koupelnou na patře pokoje s WC a koupelnou
osoba nad 12 let 478 Kč 578 Kč
děti do 12 let 369 Kč 469 Kč

Děti do 2 let zdarma.

Cena zahrnuje plnou penzi.

Lůžka Celková kapacita lůžek: 55
Celkový počet pokojů: 13
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 7
Počet vícelůžkových: 2
Stravování Restaurace zajišťuje celodenní stravování hostů. Domácí kuchyně Vám nabídne 3 hlavní jídla. V restauraci najdete nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, točené pivo a nechybějí ani pochoutky na zobnutí.
Další služby Jídelna, společenská místnost a malá restaurace pouze pro domácí hosty Vám vytvoří příjemný prostor pro trávení hezkých večerů. V chatě je k dispozici úschovna lyží. Ubytování se zvířátkem je možné. Parkování je zajištěno na vlastním prostranství. Nová suchá sauna pro 8 osob.

Hotel - Chata Ludmila je využívána pro rodinnou rekreaci i pro kolektivní rekreaci dětí a mládeže. Organizují zde letní sportovní tábor s programem a instruktory. Nabízí pořádání školních ozdravných pobytů, škol v přírodě, letních a zimních sportovních pobytů pro mládež. Chata Ludmila vás přivítá klidnou rodinnou atmosférou. Personál si zakládá na Vašem pocitu domácího prostředí.
Volný čas V létě zde najdete nespočet turistických tras vhodných pro pěší i cyklisty, koupání v přehradě, výlety do blízkých měst Jablonce nad Nisou a Liberce nebo můžete využívat blízké přechody do Německa a Polska.
Rozhledny na kopcích - Královka, Slovanka, Bramberk, Špičák, Štěpánka.

Bedřichov svou ideální polohou umožňuje navštěvovat kulturní a sportovní centra měst Jablonce n.N. (7 km) a Liberce (9 km). Hlavně Liberec dnes nabízí nespočet zajímavostí pro případ nevhodného počasí, najdete zde zoo, botanickou zahradu, krytý bazén, kulturně nákupní centrum Babylon s dětským rájem.
Zimní aktivity Pro milovníky sjezdového lyžování Bedřichov přichystal celou řadu sjezdovek s různou náročností. Vyberou si zkušení lyžaři i malé děti - úplní začátečníci (lyžařská školička). Sjezdové tratě jsou po celou sezónu ve výborném stavu. Sjezdovka Malinovka má i umělý sníh a osvětlení pro večerní lyžování.
Aktualizováno dne: 06.10.2016
Hotel Ludmila
GPS: 50.7880223,15.1479254
Adresa: č.p. 1703, 46812 Bedřichov
Telefon: +420 483 380 281
Fax: +420 483 380 622
Mobil: +420 602 108 338

Zajímavá místa v okolí

Jedna z nejznámějších rozhleden v Jizerských horách, která se vypíná nad střediskem Bedřichov na ste...
Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití v...
Rozhledna Slovanka na stejnojmenném vrchu (820 m n.m.) v Jizerských horách je nejstarší železnou roz...