Kraj: Plzeňský kraj | Okres: Domažlice | Město: Všeruby | Lokalita: Všeruby | Hora: Český les

Pension Všeruby

č.p. 37, 34507 Všeruby 0.63 km od centra Všeruby
Kapacita 25 lůžek
Ubytování již od 390 Kč
Obecný V Pensionu Všeruby nabízíme ubytování na Chodsku na trase, Domažlice, Kdyně, Všeruby - hraniční přechod do Bavorského lesa, přímo na rozhraní Šumava a Český les.
Ubytování V Pensionu Všeruby nabízíme ubytování v celkem 9 pokojích, z toho 5x dvoulůžkový pokoj, 2x apartmá, 1x 3 lůžkový pokoj a 1x čtyřlůžkový pokoj s extra pokojem pro děti s palandou, na některé pokoje je možná přistýlka. Celková kapacita je 24x na lůžku, 3x na gauči a 3x přistýlka. Samozřejmě je ubytování možné jak bez jídla tak se snídaní ( bufet ) tak s polopenzí ( 3 chody a výběr ze 3 jídel ).

Chodské slavnosti / silvester

                          Běžný ceník

Pokoj 2 lůžka

 

 

2 osoby / za osobu

640,-

440,-

1 osoba / za osobu

750,-

550,-

Apartmá

 

 

4 osoby / za osobu

630,-

390,-

3 osoby / za osobu

690,-

440,-

2 osoby / za osobu

750,-

500,-

Basic pokoj pouze 1x

 

 

2 osoby / za osobu

640,-

390,-

1 osoba / za osobu

750,-

500,-

Děti

 

 

Sami na pokoji

 

100%

Do 6 let

 

90,-

Do 15 let

 

250,-

Nad 15 let

 

100%

Stravování

Je možné se snídaní, polopenze

nebo ala kart  

Snídaně - bufet

 

100,-

Děti do 15 let snídaně

 

50,-

Večeře 3 chody

 

130,-

Další poplatky

 

 

Domácí zvíře

 

150,-

Poplatek za 1 noc / pokoj

 

50,-

Lůžka 5x dvoulůžkový pokoj, 2x apartmán, 1x třílůžkový pokoj, 1x rodinný apartmán

Stravování Naše kuchyně je postavena na specialitách české a Italské kuchyně, samozřejmostí jsou speciality rybí a zvěřinové. Několikrát do roka pořádáme vepřové hody s tradičními českými pochoutkami. Na nápojovém lístku najdete široký sortiment piv, aperitivů, destilátů a nealko nápojů. Třešničkou na dortu naší nabídky jsou domácí dorty podle receptur našich babiček, k nimž pochopitelně nesmí chybět káva dle Vaší chuti. Připravenu máme též širokou nabídku ovocných palačinek, zmrzlin a zmrzlinových pohárů.

Naše restaurace čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V pivnici, jež je při běžném provozu nedílnou součástí restaurace, jsme připraveni postavit tabuli s 45 místy pro různé oslavy, svatby, firemní akce nebo večírky a na Vaše přání ugrilovat sele, jehně, kuřata, steaky, ryby a pod. V letním období je možnost u nás posedět na venkovní terase s výhledem na rybník. A protože se nacházíme na břehu Všerubského rybníku udíme v letním období každou sobotu ryby. (Kapr, pstruh a makrela)
Další služby Rádi Vás ubytujeme i s Vašimi čtyřnohými miláčky – ať se jedná o psi, kočky, myšky apod. Pro motorkáře a cyklisty máme velkou garáž.
V našem PENSIONU VŠERUBY poskytujeme tyto služby - Masage, whirlpool, sauna, solárium,Imagefitnes, ruské kuželky, projíždky na lodičce, WIFI zdarma, půjčovna kol, bezbarierový přístup, půjčovna sportovního vybavení a her, karaoke.
V našem komplexu si můžete zahrát kulečník, stolní tenis, šipky, pro Vaše děti máme vybudované dětské hřiště s pískovištěm, krytý bazén. Naši hosté mohou využít víceúčelové obecní sportoviště vzdálené 300m. Na závěr snad jen můžeme podotknout že v našem Pensionu se domluvíme německy i anglicky, poskytneme Vám rádi veškeré informace o našem regionu, včetně map, pohlednic a různých tiskovin.
Volný čas Poloha obce Všeruby u Kdyně, jež leží na rozhraní Šumavy a Českého lesa a tudíž nabízí přímo ideální podmínky k rekreaci jak letní, tak zimní, nás inspirovali a skoro donutili k výstavbě privátního PENSIONU. Ten se nám podařil zprovoznit v roce 2004 a nabízíme v něm za velice solidní ceny ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, jedním apartmánem s kapacitou 2 - 4 osob a pro skutečně náročné klienty nabízíme prázdninový byt s kompletně zařízenou kuchyňkou, obývacím pokojem a ložnicí. Samozřejmostí PENSIONU je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním. K dispozici je též solárium a na objednávku služby profesionálního maséra.
Sportovní a kulturní aktivity: Sportovní a turistické aktivity, které se u nás nabízí jsou opravdu široké. Vyplývají z toho, že náš PENSION je situován přímo na pomezí Čech a Německa, tedy v oblasti, jež je protkána hustou sítí cyklostezek a turistických tras, které Vás zavedou např. na zříceniny hradů Rýzmberk a Herštejn, vyhlídkovou věž Koráb nebo známé poutní místo sv. Anna na Tannaberku. Na české straně si pak můžete zahrát golf na hřišti o devíti jamkách na Liščí od nás vzdálené pouhých 8 km nebo se vykoupat v čisté přírodní lokalitě v lomečku u Mrákova, jež nabízí i potápěčské kursy. Na německé straně pak stojí za zmínku letní koupaliště v Kötztingu, s umělými vlnami, v Lamu s tobogánem a celoroční provoz v krytém bazénu ve Waldmünchenu s umělými vlnami, tobogánem a klidovou zónou. Všechna tato střediska jsou od nás vzdálena do 20 km. Nelze pak nezmínit zábavný park pro děti nedaleko Chamu. Pro vyznavače zimních radovánek pak nabízí své kapacity lyžařské vleky s perfektními sjezdovkami a výborně upravenými stopami pro běžkaře v oblasti kolem Hohen Bogenu a Gross Arberu od nás vzdálených 15 - 30 km.
Autobusové spojení: autobusová zastávka přímo před objektem
Vlakové spojení: vlaková zastávka Kdyně (7 km) a odtud autobusem

Aktualizováno dne: 13.01.2017
Pension Všeruby
GPS: 49.346487,12.980318
Adresa: č.p. 37, 34507 Všeruby
Telefon: +420 379 779 086
Mobil: +420 776 324 680

Zajímavá místa v okolí

Turistické informace, bezbariérový přístup, cestovní agentura, fax, kopírka, prodej turistických zná...
Z původně rozlehlého hradu, složeného ze tří nádvoří, se dochovaly části hradeb s baštami a zbytky s...
Plavecký bazén 25x12 m, sauna, posilovna a veškeré zázemí pro návštěvníky.