Kraj: Středočeský kraj | Okres: Beroun | Město: Beroun | Lokalita: Beroun | Hora: Brdy

Best Western Hotel Grand

Náměstí M. Poštové č.p. 49, 26601 Beroun 0.17 km od centra Beroun
Kapacita 200 lůžek
Ubytování již od 900 Kč
Obecný Best Western Hotel Grand * * * * se nachází v Berouně, v blízkosti dálnice D5, která je tepnou mezi Prahou a Plzní.
Ubytování Vybavení pokojů : vlastní sociální zařízení, otevírání pokojů pomocí kartového systému, na každém pokoji je k dispozici internetové připojení Wifi, 18 TV programů v hlavních světových jazycích , minibar, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů.
1650 Kč jednolůžkový pokoj  
2400 Kč dvoulůžkový pokoj  
3100 Kč třílůžkový pokoj  
4500 Kč apartmá  
600 Kč zvíře  

 

Lůžka 14x jednolůžkový pokoj, 73x dvoulůžkový pokoj (z toho DBL 41x, TWIN 30x, invalidní 2x), 1x apartmá, 12x třílůžkový pokoj
Stravování Hotelovým hostům je k dispozici hotelová restaurace, lobby bar vč. kavárny a lidová pivnice. V restauraci se od 7 do 10 hodin podávají snídaně formou švédských stolů, od 10 do 23 hodin je možno si v restauraci vybrat z široké nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně. Restaurace o kapacitě cca 100 osob je též vhodná pro pořádání rautů, společenských i soukromých akcí, např. svatebních hostin. Je zde možno nainstalovat taneční parket a zajistit hudbu k tanci i poslechu.

Lobby bar je otevřen denně od 10 do 23 hodin. Nabízí široký sortiment teplých a studených nápojů, a jídel české i mezinárodní kuchyně.

Lidová pivnice je otevřena od 10 do 23 hodin. Nabízí široký výběr kvalitních českých točených piv jako například Pilsner Urquell, Gambrinus a Velkopopovický Kozel, ale také bohatou nabídku jídel s důrazem na české speciality.

Pro akce, pořádané v restauraci a saloncích je připravena široká nabídka menu dle přání.
Další služby Recepce a směnárna jsou s nepřetržitým provozem. V prostorách celého hotelu je možno se bezplatně připojit na internet prostřednictvím sítě Wifi.

Konference: ideální místo pro konání konferencí a školení. Nachází se přibližně na 18. kilometru dálnice D5 mezi Prahou a Plzní. Technické vybavení zdarma k dispozici: TV, DVD, video, promítací plátno, flipchart včetně papírů, Wifi, zpětný projektor, dataprojektor.

Proč uspořádat konferenci u nás: výborná dopravní dostupnost, nově zrekonstruovaný hotel vč. salonků, velké hotelové parkovací plochy zdarma, podzemní hotelové garáže za příplatek, výhodné ceny, přátelský personál, výborná kuchyně, hotel disponuje 4 barevně odlišenými salonky o kapacitách 14, 40, 40, 60 osob a kongresovým sálem pro 200 osob. Dva největší (zelený salonek a kongresový sál) jsou klimatizované.

Parkování: hotelové podzemní garáže pro osobní vozy /15 míst/ - cena 200 Kč/ auto/ den, 2 hotelové parkoviště pro osobní vozy / 50 míst/ - pro hotelové hosty zdarma, automatické závory, kamerový systém - možnost parkování pro autobusy - zdarma.
Volný čas Sportovní vyžití: (všechna sportoviště se nacházejí v těsné blízkosti hotelu), tenisové antukové kurty, fotbalové hřiště, zimní stadion, bowling, squash, fitness, aquapark, největší rodinné zábavní centrum BECKILAND, golfové hřiště Karlštejn.

Zábava: živá hudba, reprodukovaná hudba, taneční parket, cena 1500 až 4000 Kč, taneční show - cena 1500 až 4000 Kč, ve spolupráci se zážitkovou agenturou DEN JAK SEN pro Vás připravíme program dle Vašeho přání.

Okolí: region má ve státním seznamu zapsáno několik stovek kulturních památek a desítky archeologických lokalit. Nejvýznamnější z nich jsou hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák, Točník a zámek Hořovice.
Celé území je atraktivní také svými rozmanitými a ojedinělými přírodními zajímavostmi, díky kterým právem náleží k nejzajímavějším krajinným celkům v republice (Koněpruské jeskyně).

Autobusové spojení: 300 m, 5 min pěšky.
Doprava Jak k nám: vhledem k těsné blízkosti Prahy má Berounsko výborné dopravní podmínky. Regionem prochází dálnice D5 ve směru Praha - Plzeň - Rozvadov, silnice I. třídy Kladno - Příbram, na kterou navazuje hustá síť silnic. Hlavní směry železničních tratí vedou na Prahu, Plzeň, Příbram a Rakovník.

Příjezd autem:
pro příjezd od Prahy použijte dálnici D5 směrem na Plzeň, použijte exit 18 Beroun-Centrum, odbočte vpravo, na první a třetí světelné křižovatce odbočte vpravo, poté už se před vámi objeví hotel. Pro příjezd z Německa a Plzně použijte dálnici D5 směrem na Prahu. Sjeďte z ní na exitu 18, Beroun-Centrum. Zabočte doleva, projeďte pod dálnicí. Na první a třetí světelné křižovatce zabočte vpravo. Pak se již před vámi objeví náš hotel.

Příjezd vlakem:
hosté přijíždějící vlakem, vystupte ve stanici Beroun. Potom máte dvě možnosti, chytit taxi před budovou vlakového nádraží (cesta trvá asi 5 minut) nebo jít pěšky (cesta trvá asi 15 minut) musíte jít rovně a podejít dálnici, poté přejít most přes řeku, znovu rovně asi 50 metrů a dostanete se na křižovatku,kde zabočte vlevo na další pak vpravo, po 20 metrech zabočte vpravo, poté se již před vámi objeví hotel.

Přílet letadlem:
hosté přilétající letadlem na Pražské letiště - Ruzyně vezměte si taxi před letištní halou. Můžete taktéž zavolat náš hotel a my pro vás taxi pošleme.
Aktualizováno dne: 13.01.2017
Best Western Hotel Grand
GPS: 49.9619220,14.0713087
Adresa: Náměstí M. Poštové č.p. 49, 26601 Beroun
Telefon: +420 311 625 256

Zajímavá místa v okolí

Cihlová rozhledna vysoká 12 metrů, bohužel se značně omezeným výhledem kvůli vzrostlým stromům, je m...
Zřícenina hradu vybudovaného okolo poloviny 13. století v sousedství tetínského hradiště. Do dneš...
Vesnice schovaná mezi impozantními skalními stěnami Českého krasu, po jejichž zdolání se nabízí nádh...