Kraj: Středočeský kraj | Okres: Praha-východ | Město: Zvánovice | Lokalita: Říčany

Legner Hotel Zvánovice

Kádovská č.p. 154, 25165 Zvánovice 1.29 km od centra Zvánovice
Kapacita 130 lůžek
Ubytování již od 1200 Kč
Obecný Legner Hotel Zvánovice se nachází uprostřed překrásných lesů pouze 30 km od centra Prahy uprostřed národní přírodní rezervace Voděradské bučiny. Je to ideální místo pro dlouhé procházky, cykloturistiku, houbaření, ale i koupání v přilehlých rybnících.
Ubytování Hotel disponuje 40ti pokoji, které jsou rozděleny na 36 dvoulůžkových a 4 apartmány (72 + 10 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV + SAT. Nově jsme pro Vás otevřeli Luxusní lesní apartmány, které splňují podmínky pro nejnáročnější klienty.
Cena v mimosezóně je stejná jako v hlavní sezóně.


Víkendová zvýhodněná cena (min. 2  noci) + Zvýhodněná cena 3-5 nocí
1720 Kč / jednolůžkový pokoj / snídaně
1840 Kč / dvoulůžkový pokoj / snídaně
2000 Kč / apartmá / snídaně
1940 Kč / lesní apartmán / bez snídaně (příplatek za bohatou snídani 150 Kč / osobu)
500 Kč / přistýlka

Zvýhodněná cena 6 a více nocí:
1200 Kč / jednolůžkový pokoj / snídaně
1600 Kč / dvoulůžkový pokoj / snídaně
1400 Kč / apartmá / snídaně
1500 Kč / lesní apartmá / bez snídaně (příplatek za bohatou snídani 150 Kč / osobu)
500 Kč / přistýlka


Sleva Děti do 12ti let 50% sleva, do 3 let ZDARMA.
Lůžka 36x 2-lůžko, 3x apartmán 2-lůžko, 1x apartmá 4-lůžko, 16x lesní apartmá 3-lůžko
Stravování Jedinečná restaurace, která zrcadlí krásu Ladova kraje, je originální svým interiérem a zároveň nabízí výborná jídla pro milovníky jak domácí, tak zahraniční kuchyně. Kamenná terasa s grilem, udírnou a vyhlídkou do okolních lesů, vytváří ideální prostředí pro posezení v kteroukoliv dobu. Hosté si mohou posedět při pěkném počasí venku na terase anebo si mohou vybrat posezení v originální restauraci ve stylu: Škola, Myslivna, Stodola.
Další služby V areálu hotelu je hostům k dispozici tenisový a volejbalový kurt. Hotel organizuje další programy pro volný čas: jízdy na koních, petanque, kroket, paintball, lukostřelbu, čtyřkolky, zorbing, teambuildingové hry (programy je nutné objednávat min.10 dní předem). Nově je v areálu hotelu k dispozici Lanový park.

Firemní akce: hotel poskytuje profesionální a moderní zázemí pro školení a firemní akce a to ve velkém kongresovém sále s kapacitou 160 osob a ve 4 dalších saloncích (Salonek I. a II. a salonek Hubert a Diana) s celkovou možnou maximální kapacitou 360 osob. Nejmodernější technické vybavení v kombinaci s nevšedním prostředím hotelu a jeho okolím uspokojují i nejnáročnější klienty.
Volný čas Součástí Legner Hotelu Zvánovice jsou neodmyslitelně Lesní lázně. Lázně můžete využít individuálně bez návaznosti na další hotelové služby nebo si můžete objednat relaxační a ozdravné pobyty podle Vašeho přání. Některé z pobytů najdete ve Speciálních nabídkách na těchto stránkách, další Vám rádi zašleme nebo je pro Vás připravíme podle zaměření, které vyžaduje Vás zdravotní stav.

V každém ročním období tu najdete překrásné lesní scenérie a kouzelná zákoutí s balvany, potůčky a studánkami. V lese nechybí mohutné buky, 300 let staré duby a modříny vypínající se až do výšky 40 metrů. Nachází se zde také bývalý lom Kamenka, odkud pochází jeden ze základních kamenů Národního divadla. V přírodní rezervaci o rozloze 658 ha jsou jedny z nejkrásnějších lesů v okolí Prahy, kterými vede řada značených cest včetně naučné stezky. V okolí nechybí několik rančů a komplex sedmi romantických rybníků, které se táhnou od Jevan k Louňovicím. Místní přírodu si oblíbila řada českých celebrit, kteří tu mají chatu. V zimě se zde díky nadmořské výšce okolo 500 metrů drží dlouho sníh a tak jsou Voděradské bučiny ideálním místem na běžky. Můžete tady jezdit na lyžích i když v Praze po sněhu už není ani památky.

Okolí hotelu je ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro milovníky běžkařského sportu. Přímo v hotelu je hotelovým hostům k dispozici stolní tenis a šipky. Dále na objednávku: laserová střelnice, golfový trenažér nebo minigolf a malé indoorové hry.
Aktualizováno dne: 30.11.2016
Legner Hotel Zvánovice
GPS: 49.942314,14.79077
Adresa: Kádovská č.p. 154, 25165 Zvánovice
Telefon: +420 323 649 679
Fax: +420 323 649 666

Zajímavá místa v okolí

Více než sto let stará Ondřejovská hvězdárna stojí na kopci Žalov a patří k nejdůležitějším vědeckým...
Astronomický ústav Akademie věd ČR je výzkumná instituce, která se zabývá především hvězdnou a galak...
Turistické informace, bezbariérový přístup, Czech Point, faxové služby, ověřování podpisů a listin, ...