Kraj: Ústecký kraj | Okres: Děčín | Město: Chřibská | Lokalita: Chřibská | Hora: Lužické hory a České Švýcarsko

Rekreační středisko U Jasanu

Krásné Pole č.p. 22, 40744 Chřibská 1.87 km od centra Chřibská
Kapacita 120 lůžek
Ubytování již od 180 Kč
Obecný Dovolujeme si Vás pozvat do našeho rekreačního střediska U Jasanu v Chřibské v Lužických horách, které je pro atraktivitu přírody nejen Lužických hor, ale také nově vzniklého Národního parku České Švýcarsko oblíbeným místem domácích i zahraničních turistů.
Nabízené pobyty jsou vhodné pro rodinné dovolené a víkendy, svatby, rodinné a firemní oslavy, sportovní soustředění, školy a školky v přírodě, dětské letní a zimní tábory, pro zájmové kolektivy, autobusové zájezdy, oslavy významných
svátků atd..
Ubytování Budova A nabízí čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje se sprchami a WC na poschodí, zvlášť pro muže a ženy. Pokoje jsou ideální pro menší společnost.

Budova B nabízí dva čtyřlůžkové pokoje se soc. zařízením (sprchy a WC), v prvním poschodí klubové posezení s barevnou TV a satelitem a čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje (s možností přistýlek) s umyvadly s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou v poschodí pouze pro tyto pokoje. Pokoje jsou prostorné, s přistýlkami je zde možné ubytovat až 25 hostů. Opět jsou vhodné pro menší skupinu návštěvníků.

Budova C je třípodlažní. V přízemí a v dalších poschodích je vždy jeden dvoulůžkový pokoj se soc.zařízením (sprchy a WC) a šest čtyřlůžkových pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou vždy na poschodí zvlášť pro muže a ženy, tedy vždy pro šest pokojů. V každém poschodí je možno ubytovat 26 hostů, kapacita celé budovy je 78 lůžek (tři dvoulůžkové pokoje a osmnáct čtyřlůžkových pokojů).

V areálu rekreačního střediska je dále 26 čtyřlůžkových chatiček s celkovou kapacitou 104 lůžek. Sociální zařízení (sprchy a WC) je umístěno odděleně v přízemí budovy A. Provoz chatiček je od května do října.
duben - červen, září a říjen:  
od 220 Kč/osoba/noc/polopenze/v budově  
od 180 Kč/osoba/noc/polopenze/chatka  
Děti do pěti let bez nároku na lůžko a služby - zdarma.
červenec a srpen, prosinec - březen:  
od 300 Kč/osoba/noc/polopenze/v budově  
od 250 Kč/dítě do 10 let/noc/polopenze/v budově  
od 220 Kč/osoba/noc/polopenze/chatka  
Děti do pěti let bez nároku na lůžko a služby - zdarma. 

Pro dětské kolektivy (tábory, soustřední):  
250 Kč/osoba/noc/plná penze/v budově  
230 Kč/osoba/noc/plná penze/chatka  
230 Kč/osoba/noc/plná penze/budova (nad sto dětí)  
200 Kč/osoba/noc/plná penze/chatka (nad sto dětí)  
Ceny jsou smluvní po dohodě na tel. 412 379 202, 606 265 493  
OBJEDNÁVKY POBYTŮ ZE ZAHRANIČÍ VÝHRADNĚ FAXEM! (ve většině případů telefonátů není přítomen tlumočník)
Speciální nabídka Mimořádné výhody pro školy: na každých deset dětí jeden pedagog zdarma, každý pedagog, který u nás absolvuje týdenní pobyt na ŠvP nebo sportovním soustředění s nejméně dvaceti dětmi získá pro sebe svůj vlastní týdenní rekreační pobyt o prázdninách zdarma.
Každá škola, která u nás absolvuje týdenní pobyt s nejméně čtyřiceti žáky, získá tzv. ředitelský víkend, což je ubytování od pátku do neděle zdarma pro celý pedagogický sbor popřípadě rodinné příslušníky (rozhodnutí je na řediteli školy).

Mimořádné výhody pro ostatní: každý vedoucí kolektivního pobytu s ubytováním nejméně na dvě noci při účasti alespoň dvaceti osob má svůj pobyt zdarma. Řidič autobusu při účasti nejméně čtyřiceti osob zájezdů má rovněž svůj pobyt zdarma. Pro vedení firmy nebo organizátory kolektivních pobytů po dohodě možnost víkendového propagačního pobytu zdarma.

Další info: Na vyžádání vám rádi poštou zašleme naše propagační materiály. Těšíme se na návštěvu u nás.
Lůžka 3x 2lůžkový, 28x 4 lůžkový pokoj, možnost přistýlek
Stravování Polopenze.
Další služby V hlavní budově je recepce, moderní kuchyně a jídelna pro 120 hostů, herna s kulečníky, stolním fotbalem, šipkami a stoly na stolní tenis. Venkovní ohniště s posezením, s možností grilování selat a jehňat, hřiště na basketbal, nohejbal, volejbal a tenis. Koupání je přímo v Chřibské. Uzamykatelné parkoviště je v objektu.
Volný čas Cykloturistika, jízda na koních, kulečník, mototuristika, ruské kuželky, rybaření, stolní tenis, šachy, šipky, turistika, fitness, půjčovna kol. Letní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí travnaté hřiště na kopanou, hřiště s minikopanou, atletickou dráhu, 3 antukové tenisové kurty, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením na basketbal, florbal, tenis, nohejbal a volejbal. Dále nabízí 3 hřiště na plážový volejbal nebo plážovou kopanou, 18 stanovišť minigolfů, venkovní bazén 25 x 10 m, dětský koutek (skluzavka, houpačky, prolézačky, pískoviště atd.), tělocvičnu na stolní tenis, fitness, sprchy a saunu.

Doporučujeme Vám výlety : na vrchol Jedlové hory (rozhledna s kruhovým výhledem) , na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejnu , na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík, větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z r. 1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn (NP České Švýcarsko) 15 km, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn 20 km, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách 25 km, do velice známého Kyjovského údolí (vše NP České Švýcarsko ) 10 km.
Zimní aktivity Běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně od Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. K dispozici je také vlek 600 m dlouhý s umělým zasněžováním, osvětlení a jízdným 8,- Kč. 
Doprava Autobusové spojení: 500 m – Chřibská, Sklárna
Vlakové spojení: 3 km – Chřibská, po tel. dohodě možný odvoz autem.
Aktualizováno dne: 21.11.2016
Rekreační středisko U Jasanu
GPS: 50.8521705,14.5025994
Adresa: Krásné Pole č.p. 22, 40744 Chřibská
Telefon: 412 379 202; 606 265 493
Fax: 412 379 202

Zajímavá místa v okolí

Tolštejn je nejlépe zachovanou hradní zříceninou a patří bezesporu mezi nejnavštěvovanější dominanty...
Dřevěná bouda postavená na skalním výběžku nad obcí Jetřichovice s nádherným výhledem do všech stran...
Panská skála - čedičový sklaní útvar, kterému se říká kamenné varhany, výška sloupců dosahuje až 12 ...