Kraj: Liberecký kraj | Okres: Semily | Město: Benecko | Lokalita: Benecko | Hora: Krkonoše

Star Hotels - Benecko

Štěpanická Lhota č.p. 46, 51401 Benecko 1.36 km od centra Benecko
Kapacita 85 lůžek
Ubytování již od 390 Kč
Obecný STAR HOTELS * * * leží v srdci Krkonoš přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko (asi 150m od zastávky BUS u Obecního úřadu) a to na jižně orientovaném úbočí vrchu Žalý (1036 m.n.m.), v těsné blízkosti lyžařských vleků Skiareálu Benecko, běžeckých a turistických tras, obklopen krásnou přírodou Krkonošského národního parku.
Ubytování Ve 35 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem a balkonem.
Hotel má saunu, whirpool, stolní tenis, hřiště na tenis s umělou plochou a hernu pro děti.
V létě si mohou hrát děti na zahradě, či se vykoupat v bazénu. Posedět můžete na letní terase a lze využít i
zima od 490 Kč/ noc
léto od 410 Kč/ noc

Děti do 3 let zdarma (zapůjčení dětské postýlky také zdarma)

Děti od 3 do 12 let mají slevu 40%.

Domácí mazlíčci 150,-Kč za noc.

Sleva Děti do tří let jsou zdarma bez nároku na lůžko. Možnost jednorázového příplatku 200,-Kč za postýlku, nebo samotné lůžkoviny.
Speciální nabídka AKCE PRO FIRMY
Školení a firemní akce - to vše můžete u nás v hotelu. Možnost pronájmu restaurace, pohoštění dle Vašeho přání, ubytování.
Ceny pro skupiny dohodou.
V centru Benecka je možnost si zahrát bowling či navštívit diskotéku.

REKREACE PRO RODINY
Náš hotel zajišťuje rodinám s dětmi příjemný a aktivní pobyt na horách. V hotelu je dětský koutek, stolní tenis, společenská místnost.
Hotel leží uprostřed přírody, děti si mohou hrát na dětském hřišti, či se koupat v BAZÉNU!!!!! Rodiče mohou své děti sledovat ze zahradní restaurace přímo u bazénu.

SVATBY NA KLÍČ V PŘÍRODĚ
Zprostředkováváme svatby na klíč v přírodě.
Pan starosta přijíždí oddávat přímo do hotelu. Zajišťujeme vše od A do Zet: vyřízení termínu a dokladů, výzdobu, fotografa, pohoštění a hudbu, ubytování. Svatba se může konat na zahradě hotelu či přímo v restauraci.
Lůžka 2x 2 lůžkový, 19x 3 lůžkový, 4x Apartmán ( dvě ložnice se šesti lůžky)
Stravování Denně k dispozici od 11:00 do 23:00 hotelová restaurace s bohatou nabídkou pokrmů a nápojů, denní a noční bar v zimě (na přání od 21:00 až do 4:00), terasa s obsluhou. Točené pivo nabízíme světlé Plzeň 12, Gambrinus 10 a tmavé Kozel 10. Na jídelním lístku lze najít mezinárodní kuchyni (ryby - pstruh, losos, steaky ap.), českou kuchyni i krajové krkonošské speciality. Samozřejmostí je pestrý výběr vegetariánských jídel a dětská jídla. Labužníky potěší jídla na objednávku předem, jako je celá pečená kachna, husa, vepřová kolena nebo chateaubriand. V hotelové restauraci je Vám k dispozici bezdrátové připojení WiFi.
Další služby Parkování: přímo u hotelu je velké hotelové parkoviště (pro hosty zdarma). Přístup k hotelu - dobře udržované silnice, takže nečiní problémy ani v zimě a to i méně zkušeným řidičům.
Volný čas Letní aktivity: V létě lze využít široké nabídky aktivit pro volný čas v blízkém okolí - např. koupání na koupalištích na Benecku (přibližně 100m od hotelu) nebo v nedalekém Vrchlabí (skluzavka), vyjížďky na koních (farma Hucul, Kněžická farma), zahrát si golf na šestijamkovém hřišti (Public golf hřiště Hančova bouda Benecko), petangové hřiště, tenisové kurty v blízkém okolí (možnost zapůjčení tenisových raket přímo v hotelu), nechat se vyvézt lanovkou z Herlíkovic na vrch Žalý a podráždit adrenalin sjezdem prudkých svahů na vypůjčených robustních koloběžkách nebo podniknout turistické či cykloturistické výlety do okolí (půjčovna horských kol v hotelu), např. k pramenům Labe, na Sněžku, nebo v okolí na kamennou rozhlednu na vrchu Žalý (1036 m.n.m) s nádherným výhledem do kraje, ke zřícenině Štěpanického hradu z konce 13. století apod.
Zimní aktivity 200 m od hotelu je nová čtyřsedačková lanovka, dále je přímo u hotelu v provozu vlek pro nejmenší děti, jejichž lyžařské začátky pod vedením zkušených instruktorů lyžování mohou rodiče sledovat z pohodlí hotelové restaurace. Na dohled se nachází též spodní stanice dalších tří vleků pro dospělé (známé jsou zejména vleky Kejnos a Liška), z nichž nejbližší (Macher) vyhovuje i méně vyspělým lyžařům. Součástí hotelových služeb může být zajištění permanentky, popřípadě po dohodě i práva přednosti v jízdě. Vyspělejší lyžaře potěší jak umělé zasněžování a osvětlení pro noční lyžování, tak možnost dostat se prostřednictvím těchto vleků k dalším vlekům v tomto středisku všech druhů obtížností (celkem 8 vleků).
Starostí o lyžařské vybavení Vás zbaví půjčovna lyží a technický servis, který je v provozu přímo v našem hotelu.
Doprava Autobusové spojení: Hotel je situován asi 150m od zastávky BUS u Obecního úřadu Benecko.
Vlakové spojení: Jilemnice, odtud dále autobusem.
Aktualizováno dne: 14.10.2016
Star Hotels - Benecko
GPS: 50.6559267,15.5461708
Adresa: Štěpanická Lhota č.p. 46, 51401 Benecko
Telefon: +420 481 540 977
Fax: +420 481 540 978
Mobil: +420 602 424 042

Zajímavá místa v okolí

18 metrová kamenná věž z roku 1892 na vrcholu kopce Přední Žalý s krásnými výhledy na Ještěd, Trosky...
Šeřín - leží ve výšce 1026 m n.m., plocchá na vrcholu odlesněná hory se skálou. Vede sem Bucharova c...
Krkonošské muzeum Jilemnice - muzeum bylo založeno v roce 1891 a zaměřuje se především na historii a...