Kraj: Liberecký kraj | Okres: Semily | Město: Benecko | Lokalita: Benecko | Hora: Krkonoše

Möhwaldova bouda

Žalý č.p. 7, 51237 Benecko 2.79 km od centra Benecko
Kapacita 30 lůžek
Ubytování již od 380 Kč
Obecný Möhwaldova bouda Vám nabízí příjemný pobyt v krásném místě Krkonoš na Benecku, jen 6 km vzdáleném od města Vrchlabí, 20 km od Špindlerova Mlýna a pouze 2 km od známého rekreačního střediska zimních sportů Herlíkovice.
Ubytování Ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny teplou i studenou vodou, WC a sprchovým koutem. Některé pokoje mají vlastní TV. 
Letní sezóna - ČERVEN - SRPEN
Ubytování se snídaní osoba / den 400,- Kč
Polopenze osoba / den 480,- Kč 
     
Podzimní sezóna - ZÁŘÍ - ŘÍJEN
Ubytování se snídaní osoba / den 380,- Kč 
Polopenze osoba / den 450,- Kč  
     
Listopad ZAVŘENO 
     
Zimní sezóna - PROSINEC -BŘEZEN
Polopenze osoba / den 600,- Kč 
Plnápenze osoba / den 650,- Kč  
     
SILVESTR + VÁNOČNÍ POBYT
Polopenze osoba / den 750,- Kč 
Silvestrovské menu osoba 300,- Kč  
     
Jarní sezóna - DUBEN - KVĚTEN
Ubytování se snídaní osoba / den 380,- Kč  
Polopenze osoba / den 450,- Kč 
     
DĚTI
od 2 do 8 let   10% sleva
do 2 let den bez služeb 100,- Kč  
Lůžka 2, 3, 4lůžkové pokoje
Stravování Restaurace v horském chatě Möhwaldova bouda nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. V restauraci je TV a krb. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav narozenin, svateb apod.
Další služby Bouda má společenskou místnost, která slouží zároveň jako jídelna a je vybavena televizorem a příjmem satelitních programů a WIFI..
Rozhodnete-li se raději pro klidné společenské hry, ani to není problém. K dispozici je rovněž minibar s reprodukovanou hudbou. Club s provozem
dle přání našich hostů. Využití lze rovněž telefon i fax. 

Venkovní vyhřívaný bazén pouze pro naše ubytované hosty, tenisový kurt, hřiště na nohejbal i volejbal , dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm a spoustou volného prostoru.
Volný čas V letním období je zde možnost vyjížděk na koních, spousta možností turistiky jak na kole, tak pěšky.Penzion má vlastní venkovní bazén se solárním vyhříváním a též kurt, který se dá využít na nejrůznější míčové hry včetně tenisu, volejbalu či nohejbalu.

Lanová dráha v areálu Herlíkovice má samozřejmě letní provoz a nabízí půjčování horských koloběžek přímo u pokladny lanové dráhy. Pěší turistika je možná jak přímo v krásné krajině okolo penzionu, tak v nedalekém okolí.Blízko je rozhledna v nadmořské výšce 1019m.  
Zimní aktivity V zimním období je pro je pro Vás připraven SKI Areál Herlíkovice a Bubákov s osmi lyžařskými vleky a dvěmi lanovými drahami.Ski areál Bubákov nabízí 1. 850m lyžařských tratí s lanovou dráhou a umělým zasněžováním.Terén je vhodný jak pro nezkušené, tak i zkušené lyžaře.
Areál mimo jiné nabízí také lyžařskou školu pro všechny věkové kategorie a to buď skupinovou, nebo individuální výuku.Ski areál Herlíkovice nabízí 4. 000 metrů lyžařských tratí s lanovou dráhou, umělým zasněžováním a samozřejmě lyžařskou školu.Pro ty, kteří lyžování ještě nemají dost, nabízejí oba lyžařské areály noční lyžování. 
Doprava Spojení až k samotné chatě je možné autem nebo autobusem. Bouda má vlastní parkoviště, které je vzdáleno 3 minuty chůze. 
Aktualizováno dne: 07.10.2016
Möhwaldova bouda
GPS: 50.6525429,15.5818055
Adresa: Žalý č.p. 7, 51237 Benecko
Telefon: +420 481 582 582; +420 481 582 583

Zajímavá místa v okolí

18 metrová kamenná věž z roku 1892 na vrcholu kopce Přední Žalý s krásnými výhledy na Ještěd, Trosky...
Šeřín - leží ve výšce 1026 m n.m., plocchá na vrcholu odlesněná hory se skálou. Vede sem Bucharova c...
Krkonošské muzeum Jilemnice - muzeum bylo založeno v roce 1891 a zaměřuje se především na historii a...