Kraj: Karlovarský kraj | Okres: Karlovy Vary | Město: Jáchymov | Lokalita: Jáchymov | Hora: Krušné hory

Hotel Petr

Nové Město č.p. 84, 36301 Jáchymov 2.7 km od centra Jáchymov
Kapacita 52 lůžek
Ubytování již od 590 Kč
Obecný Vlídné a romantické prostředí v Krušných horách, 2 km nad Jáchymovem, 6 km od hraničního přechodu Boží Dar, Karlovy Vary 25 km, Praha 150 km.
Ubytování Pokoje Hotelu Petr jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo), dále TV/SAT. Všechny pokoje mají balkon, televizor s možností příjmu
satelitních programů.

Část pokojů depandance hotelu Petr má balkon, všechny mají samostatné sociální zařízení, televizor s možností příjmu satelitních programů.
Dospělá osoba se snídaní 590,- Kč
Dospělá osoba s polopenzí 770,- Kč
Dítě do 10 let se snídaní 370,- Kč
Dítě do 10 let s polopenzí 480,- Kč
Lůžka "Hotel Petr 7 pokojů (3 - 4 lůžkových),
Depandance Petr 8 pokojů (2 - 4 lůžkových)"
Stravování polopenze

Stravování pro hotelové hosty je zajištěno v Hotelu Bellevue (30 m) i ve vlastní restauraci.
Další služby Celoročně:
parkoviště pro osobní automobily a autobusy, smluvní autobus - zájezdy, možnost stravování autobusových zájezdů, garáže pro motorky, možnost zapůjčení náhradního vozidla, Catering servis pro 20 až 700 osob, školení, semináře - kapacita 50 míst - včetně technického vybavení, svatební hostiny, narozeninové oslavy, rodinná setkání a ostatní oslavy, taneční večery s živou muzikou, sauna, fitness, stolní tenis, hřiště na míčové hry, odvoz hostů z nádraží a letišť vlastní dopravou

V letním období:
půjčovna a úschovna horských kol, cyklo bus zdarma, dětské travnaté tenisové hřiště, 2 x petanque hřiště, venkovní kuželková dráha (venkovní kuželník), zahradní grilování 20 - 200 osob - včetně stanů, osvětlení, hudby atd., zdarma k zapůjčení dětské vozíky vhodné do horského terénu (4 bantamová koly, oj), zdarma k zapůjčení vozík za jízdní kolo (pro 2 děti), pravidelné víkendové grilování, možnost samostatného grilování - vše obdržíte v restauraci hotelu Bellevue, pronájem silničních skůtrů o obsahu 50 cm3 (skupina A)

V zimním období:
půjčovna lyží, vlastní dětský lyžařský vlek přímo u objektu, délka 70m, lyžařský svah upravován vlastní rolbou, lyžařská škola, ski busy zdarma, 10% sleva na Skipas pro lokalitu SKI Areál Neklid našim hostům, sáňkařský svah.

Parkování:Na parkovišti přímo před hotelem.
Volný čas V letním období lze kromě turistiky, vyjížděk na horských kolech, tenisu a letní bobové dráhy, využít 10 km vzdálený Sportovně zábavní komplex v lázních Oberwiesenthal. K návštěvě lze doporučit blízké Karlovy Vary, Lázně Jáchymov, Mariánské a Františkovy Lázně, německé lázně Oberwiesenthal a hrad Loket.
Zimní aktivity Vyznavače zimních sportů jistě uspokojí, že v blízké vzdálenosti se nachází lyžařský a snowbordový areál Novako se dvěma vleky, populárním snowtubingem a řadou atrakcí pro děti, lyžařský areál Neklid uspokojující i náročné lyžaře s 6-ti vleky a areál Klínovec s 11 vleky. Všechny lyžařské areály umožňují večerní lyžování. Pro vyznavače bílé stopy je v blízkosti k dispozici několik kvalitních běžeckých okruhů včetně Krušnohorské magistrály, které jsou denně upravovány
nejmodernější technologií.
Doprava Autobusové spojení: 300 m – Nové Město
Vlakové spojení: 12 km - Ostrov
Aktualizováno dne: 19.10.2016
Hotel Petr
GPS: 50.369514,12.901336
Adresa: Nové Město č.p. 84, 36301 Jáchymov
Telefon: +420 353 811 064
Fax: +420 353 811 226
Mobil: +420 603 282 776

Zajímavá místa v okolí

Aquacentrum Agricola - zde můžete v kterémkoliv ročním období využít dvě 25 metrové plavecké dráhy, ...
Lázně leží asi 21 km severně od Karlových Varů v malebném údolí Krušných hor. Jsou první radonové lá...
Turistické informace, bezbariérový přístup, Czech Point, kopírování, laminování, počítače s připojen...