Kraj: Plzeňský kraj | Okres: Domažlice | Město: Domažlice | Lokalita: Domažlice

Pension Viola

Thomayerova č.p. 170, 34401 Domažlice 0.13 km od centra Domažlice
Kapacita 15 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Pension Viola prošel celkovou rekonstrukcí. Pension se nachází se ve vilové čtvrti Domažlic,asi 5 minut chůze od náměstí.
Ubytování Nově zrekonstruovaný Pension Viola nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Na výběr máte od jednolůžkového až po čtyřlůžkový. Nábytek, použité materiály a barvy jsou navrženy pro vaše maximální pohodlí. Klidný a ničím nerušený spánek vychutnáte na širokých lůžkách s kvalitními matracemi. Jako hosté pensionu máte přístup do venkovního vyhřívaného bazénu, privátního wellness a můžete také využít masérských služeb. Navštívit také můžete naši restauraci s výborným jídlem i pitím.

Pokoj 1
Manželské dvoulůžko vybavené vysoce kvalitní matrací s nočními stolky s lampičkami a telefonem, možnost přistýlky až pro dvě osoby nebo postýlky, šatní skříň, TV, koberec, stolek, okna se záclonami a závěsy, koupelna s vanou a sprchou, fén, čisté osušky a ručníky, kosmetika a WC. K pokoji náleží balkón s venkovním stolkem a židlemi.

Pokoj 2
Manželské dvoulůžko vybavené vysoce kvalitní matrací s nočními stolky s lampičkami a telefonem, možnost přistýlky pro jednu osobu, šatní skříň, TV, koberec, stolek, okna se záclonami a závěsy, koupelna se sprchovým koutem, fén, čisté osušky a ručníky, kosmetika a WC.

Pokoj 3
Manželské dvoulůžko vybavené vysoce kvalitní matrací s nočními stolky s lampičkami a telefonem, šatní skříň, TV/SAT, koberec, stolek, okna se záclonami a závěsy, koupelna sprchovým koutem, fén, čisté osušky a ručníky, kosmetika a WC. K pokoji náleží balkón s venkovním stolkem a židlemi.

Pokoj 4
Manželské dvoulůžko vybavené vysoce kvalitní matrací s nočními stolky s lampičkami a telefonem, možnost přistýlky pro jednu osobu, šatní skříň, TV, koberec, stolek, okna se záclonami a závěsy, koupelna se sprchovým koutem, fén, čisté osušky a ručníky, kosmetika a WC.

Pokoj 5
Lůžko vybavené vysoce kvalitní matrací s nočním stolkem s lampičkou a telefonem, možnost přistýlky pro jednu osobu, šatní skříň, TV, koberec, stolek, okna se záclonami a závěsy, koupelna s vanou a sprchou, fén, čisté osušky a ručníky, kosmetika a WC.

 

 

Počet osob

Bez snídaně

Se snídaní

1 osoba

720,-

800,-

2 osoby

1260,-

1.400,-

2+1 osoby

1530,-

1.700,-

2+2 osoby

1800,-

2.000,-

Dítě do 6ti let zdarma.

(pro určení věku dítěte je rozhodující datum při nástupu na pobyt)

Lůžka 1x 1 lůžkový pokoj, 4x 2 lůžkový pokoj, ke každému pokoji možnost přistýlky
Stravování Domácí kuchyni založenou na čerstvých surovinách, steaky z kvalitního masa a rybí speciality. V naší nabídce jsou také vegetariánská jídla a domácí dezerty.

Kromě výborného jídla si v naší restauraci můžete také vychutnat čerstvě umletou kávu z rodinné pražírny „Maj kafé Nižbor“, případně bezkofeinovou variantu z Holešovické pražírny. Rádi vám připravíme domácí smoothies a koktejly z čerstvého ovoce. Ochutnat můžete také vynikající víno z Valtického vinařství či pivo Bernard.
Další služby Nabízíme úschovu kol.
Parkování: v uzamčeném objektu
Volný čas Domažlice, nyní městská památková reservace, dříve královské město založené ve 13. století Přemyslem Otakarem II. Domažlice jsou střediskem Chodska, které je poslední národopisnou oblastí Čech, kde jsou dosud živé lidové obyčeje, řeč i kroje. Historické jádro Domažlic představuje cenný soubor stavebních památek gotické a barokní architektury s četnými empírovými a novorenesančními úpravami. V blízkém okolí se nacházejí 3 hraniční přechody do Bavorska, a to Folmava (13 km), Všeruby (18 km) a Lísková (24 km)

Denně je v provozu kino, v létě letní kino. Nejméně 1x měsíčně se v kulturním středisku koná koncert nebo divadelní představení. Vrcholnou akcí jsou každoročně Chodské slavnosti, pořádané vždy první sobotu a neděli po 10. srpnu. Slavnosti jsou vždy přehlídkou folklóru a lidového umění. V regionu jsou 2 městské památkové reservace, 5 vesnických památkových zón a 1 městská památková zóna. V rámci autovýletů je možno navštívit vzdálenější města a místa v Čechách, např. Klatovy (32 km), Plzeň (59 km), Mariánské Lázně (60 km), Železná Ruda (50 km), tak i v Bavorsku, např. Furth im Wald (15 km), Waldmünchen (25 km), Cham (35 km).
Domažlický region nabízí poutavé přírodní scenérie s možností pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě zajímavé běžkařské terény. Turistické a cyklistické trasy přímo navazují na obdobné trasy v bavorské části Českého lesa. V Domažlicích se nabízí krytý plavecký bazén a v létě nedaleké přírodní koupaliště Babylon (7 km).


Doprava Autobusové spojení: Autobusové nádraží je vzdáleno od pensionu cca 500 m. Pokud hosté ohlásí dobu příjezdu, je možno zajistit jejich dopravu z nádraží do pensionu.
Vlakové spojení: Vlakové nádraží vzdálené cca 1,5 km. Pokud hosté ohlásí dobu příjezdu, je možno zajistit jejich dopravu z nádraží do pensionu.
Aktualizováno dne: 13.01.2017
Pension Viola
GPS: 49.4423919,12.9251710
Adresa: Thomayerova č.p. 170, 34401 Domažlice
Mobil: +420 778 522 918

Zajímavá místa v okolí

Arboretum bylo založeno při stavbě Státní školy pro lesní a hajné mezi lety 1925-1927.V současnosti ...
V Domažlicích, tradičním centru Chodska se nachází historické jádro s měšťanskými domy ze 14. až 16....
Plavecký bazén 25x12 m, sauna, posilovna a veškeré zázemí pro návštěvníky.