Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Frýdek-Místek | Město: Ostravice | Lokalita: Ostravice | Hora: Beskydy, Javorníky

Horský hotel Sepetná

Ostravice č.p. 956, 73914 Ostravice 1.56 km od centra Ostravice
Kapacita 90 lůžek
Ubytování již od 1190 Kč
Obecný Horský hotel Sepetná se nachází v krásném prostředí beskydské přírody pod Lysou horou (1323 m n. m.) a nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích, pokojích LUX, stylových apartmá a bungalovech. Horský hotel má ideální polohu pro turisty, cykloturisty, běžkaře a výlety s dětmi. Mezi nejoblíbenější turistické trasy patří výšlap na královnu Beskyd - Lysou horu a protější vrchol Smrk.
Ubytování Hlavní budova hotelu Sepetná má kapacitu 34 pokojů standard, 7 pokojů LUX a 5 stylových apartmá. Pokoje standard a LUX jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Část pokojů standard disponuje balkónem s výhledem na malebné vrcholky Beskyd. Prostornější pokoje LUX kategorie **** jsou vybaveny vířivou vanou.

Pokud raději volíte ubytování více v soukromí, tak doporučujeme bungalovy, které jsou vzdálené jen 100 m nad hotelem. Útulné bungalovy standard nabízí dvě ložnice a obývací pokoj s možností dvou přistýlek, bungalov LUX disponují jednou ložnicí, obývacím pokojem a koupelnou s vířivou vano​u.

rozšířený ceník viz. níže

Rozšířený ceník
Lůžka Dvoulůžkové pokoje standard a pokoje Lux**** s možností 1-2 přistýlek, malé apartmá, romantické apartmá, rodinné apartmá, selské apartmá.
Bungalovy standard disponují dvěmi ložnicem v prvním patře, obývacím pokojem v přízemí s možností 1-2 přistýlek a koupelnou se sprchovým koutem. V bungalovech Lux se nachází jedna ložnice, obývací pokoje a koupelne s vířivou vanou.
Stravování V přízemí Hotelu se nachází stylová restaurace jejíž součástí je terasa s krásným výhledem na Moravskoslezské Beskydy. Kapacita restaurace je cca 120 míst, terasa pojme cca 50 osob. Kuchyně hotelu Sepetná nabízí širokou škálu pokrmů od místních a krajových jídel, přes klasické minutky až po mezinárodní menu a speciální rauty. O víkendech probíhá na terase grilování.

Pro ubytované hosty je podávána snídaně formou švédských stolů. V případě přiobjednání polopenze bude čekat hosty večeře formou bufetu nebo servírovaného menu.
Další služby Hoteloví hosté mají volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. Krytý bazén, který je největším hotelovým bazénem v Beskydech, nabízí také whirlpool, parní kabinu, brouzdaliště pro děti a 90m tobogan. Ke sportovnímu vyžití je v RelaxCentru dále k dispozici bowling, badminton, horolezecká stěna nebo sportovní trenažér. Za příznivého počasí je možné vyrazit na projížďku po okolí na elektrokolech, vozítcích segway či ve vyhlídkovém elektrovozítku pro 6 osob. Pro chvíle odpočinku je možné si objednat relaxační koupel pro jednotlivce i páry, a nebo si vybrat některou z nabízených masáží.
Volný čas Nejen rodiny s dětmi si oblíbily originální medvědí stezky, které vás zavedou na místa, které mnohdy neznají ani místní. Stezkami v přírodě dojdete například k Satinským vodopádům, k Beskydskému pivovárku či k nedaleké Dřevjance U Zbuja, kde je možné si v sezoně zapůjčit koloběžky a užít si čtyřkilometrový sjezd hotelu Sepetná. Oblíbené jsou také výlety na Pustevny, do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Technického muzea Tatra, areálu Na Mlýně v Kozlovicích. Rodinám s dětmi doporučujeme dětský park v Bílé.
Doprava Autobusové spojení: Autobusová zastávka Ostravice

Vlakové spojení: Vlaková zastávka Ostravice
Aktualizováno dne: 28.03.2017
Horský hotel Sepetná
GPS: 49.549591,18.404392
Adresa: Ostravice č.p. 956, 73914 Ostravice
Telefon: +420 558 682 108

Zajímavá místa v okolí

Pivovar je v provozu od roku 2013. Pivo zde vaří klasickým českým dekokčním způsobem. Vaří zde na d...
Vodopád na Satině - najdete jej říčce Statina v Malenovicích nedaleko pod hotelem Petr Bezruč....
Lysá hora (1323 m) je nejvyšší hora Beskyd a zároveň královna všech slezských hor. Leží mezi obcemi ...