Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Ostrava-město | Město: Ostrava | Lokalita: Ostrava

Pension JV

Palackého č.p. 582/30, 70200 Ostrava 2.4 km od centra Ostrava
Kapacita 18 lůžek
Ubytování již od 500 Kč
Obecný Sídlíme v klidné okrajové části Ostravy. Užijete si pohodový pobyt mimo ruch velkoměsta a zároveň máte centrum v dosahu několika minut.


Ubytování Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových i jednolůžkových pokojích, které se skvěle hodí ke několikadenním či delším pobytům. Využít můžete také náš plnohodnotně vybavený apartmán s moderní kuchyňkou a příjemnou mezonetovou ložnicí.
Ubytování nabízíme již od 500,- Kč za osobu na noc! V ceně máte také možnost využít privátní wellness na 30 minut zdarma.
900 Kč jednolůžkový/noc/se snídaní  
1200 Kč dvoulůžkový/noc/se snídaní

Cena v mimosezóně je stejná jako v hlavní sezóně.
 

Lůžka 1 lůžkové pokoje, 2 lůžkové pokoje, 1x apartmá
Další služby Bar a kavárna
V přízemí penzionu se nachází kavárna s barem a recepcí, kde můžete posedět u lahodného šálku čerstvě umleté kávy, u skleničky výběrového vína či si dát orosený půllitr čepovaného piva. Samozřejmostí je také pestrý výběr dalších alko i nealko nápojů.

Salónek pro 30 osob
V přízemí penzionu se nachází také salónek s 30 místy k sezení, ve kterém Vám rádi uspořádáme oslavy, firemní večírky i školení nebo další soukromé akce. Možnost zajištění obsluhy, cateringu ale můžete zvolit také vlastní pohoštění.

Zahrádka pro hosty
Hostům je celoročně k dispozici také celooplocená zahrádka s posezením. Nachází se za penzionem a je zcela uzavřena před okolním ruchem města, dopřeje Vám dostatek soukromí k odpočinku, večernímu posezení nebo dokonce také ke grilování.

Nadstandardní služby
Rádi pro Vaše pohodlí zajistíme také další služby na míru Vašim představám a požadavkům. Uvítali byste masáže přímo na pokoji, květinu či sekt na přivítanou nebo máte zájem o jiné služby? Stačí se domluvit a vše rádi zařídíme za Vás.
Volný čas Do centra Ostravy je to 10 minut tramvají nebo 5 minut autem či taxíkem.10 minut od pensionu je Hornické muzeum Landek s dětským koutkem, tenisovým kurtem, parkovištěm, občerstvením atd. 10 minut koblovská nudapláž v Ostravě – Koblově. 15 minut ZOO v Ostravě – Michálkovích. 15 minut hlučínská nádrž „štěrkovna“ v Hlučíně.
Doprava Autobusové spojení: MHD – autobusová linka č. 35, 50, zastávka Na Mlýnici, vzdálena 1 minutu chůze od pensionu, spojení tramvají, zastávka Důl Odra, vzdálena 2 minuty chůze od pensionu

Vlakové spojení: hlavní nádraží Ostrava – Přívoz, vzdáleno 15 minut chůze nebo 5 minut autem.
Wellness V suterénních prostrorách penzionu jsme pro Vás vybudovali romantickou wellness zónu. Najdete zde privátní pokoj s vířivou hydromasážní vanou a příjemným posezením nebo neméně útulný pokoj s finskou saunou a pohodlnou postelí k odpočinku.
Aktualizováno dne: 02.03.2018
Pension JV
GPS: 49.8568309,18.2671149
Adresa: Palackého č.p. 582/30, 70200 Ostrava
Mobil: +420 777 452 097

Zajímavá místa v okolí

Je to největší hornické muzeum svého druhu v České republice. Lokalita Landek je od roku 1992 národ...
Volně přístupná dřevěná rozhledna postavená na vrcholu Landek jako součást naučné stezky vedoucí od ...
Koupaliště téměř v centru Ostravy nabízí vnitřní i venkovní bazény, vodní jeskyni, brouzdaliště i to...