Kraj: Středočeský kraj | Okres: Mělník | Město: Mělník | Lokalita: Mělník

Hotel U Rytířů

Svatováclavská č.p. 17, 27601 Mělník 0.14 km od centra Mělník
Kapacita 27 lůžek
Ubytování již od 500 Kč
Obecný Hotel se nachází v malebném zákoutí historického centra města, přímo u mělnického zámku a kostela, pár kroků od vyhlídky na soutok Labe a Vltavy. Jedná se o historickou budovu po kompletní rekonstrukci s použitím vysoce kvalitních materiálů. První doložená zmínka o budově je ze 14. století.
Ubytování Apartmány jsou vybaveny TV/SAT, telefonem s přímou volbou, plně vybavenou kuchyní – lednice, mrazák, sporák, trouba, myčka, pračka, minibar, koupelnou s vanou, některé mají k dispozici terasu nebo balkon, jeden apartmán má krb a vířivou vanu.
1785 - 2300 Kč/ dvoulůžkové apartmá/ snídaně/ noc

Sleva Při pronájmu celého hotelu slevy možné po domluvě.
Lůžka 6x 2 lůžkový apartmán s možností jedné přistýlky, 1x 4 lůžkový apartmán, 1x 5 lůžkový apartmán
Stravování Hostům je k dispozici restaurace s vyhlášenou kuchyní (35 míst), kavárna (25 míst), zahradní restaurace (60 míst), stylový salonek v prvním podlaží hlubokých středověkých sklepů (20 míst). Vhodné pro pořádání firemních a společenských akcí, rodinných oslav apod.
Další služby Nabízíme k zapůjčení dvě horská kola.

Parkování: přímo u hotelu.
Volný čas Prohlídka historického centra města – Pražská brána, městská radnice, kapucínský klášter, kde je nyní mělnické muzeum známé svou sbírkou historických kočárků a vozítek, mělnický zámek, chrám sv. Petra a Pavla ad. Návštěva vinných sklípků spojená s degustací vín, mělnické vinobraní. Tipy na výlety: zámky Liběchov, Veltrusy, Nelahozeves, židovské ghetto Terezín ad.

Sportovní zařízení v blízkém okolí – krytý plavecký bazén, letní koupaliště s tobogánem, tenisové kurty, squash, minigolf, fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, jízda na koni. 19 km od Mělníka se nachází devíti jamkové golfové hřiště. Chráněná krajinná oblast Kokořínsko – možnost pěší turistiky a cykoturistiky, rybaření. Tipy na výlety – hrad Kokořín, skalní útvar Pokličky, jeskyně Nedamy, zámek Houska, hrad Bezděz, Máchovo jezero, hora Říp ad.
Doprava Autobusové spojení: autobusové nádraží Mělník
Vlakové spojení: vlakové nádraží Mělník.
Aktualizováno dne: 30.11.2016
Hotel U Rytířů
GPS: 50.3508539,14.4742248
Adresa: Svatováclavská č.p. 17, 27601 Mělník
Telefon: +420 315 621 440

Zajímavá místa v okolí

Původně středověký hrad je rodištěm kněžny Ludmily. Byl obýván vdovami českých králů a knížat, jako ...
Turistické informace, počítače s připojením na internet, prodej poštovních cenin, upomínkových předm...
Mělnické podzemí vznikalo pravděpodobně od konce 13. století souběžně s výstavbou města, chodbový sy...