Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Karviná | Město: Havířov | Lokalita: Havířov

Pension U Supa

U pošty č.p. 4, 73564 Havířov 2.47 km od centra Havířov
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Penzion U Supa je rodinný Bed & Breakfast penzion s více než 10letou tradicí. Objekt se nachází v klidné okrajové části Havířova, který je nejmladším městem v České republice. Penzion U Supa vznikl rekonstrukcí bývalého objektu pošty. Penzion nabízí svým návštěvníkům možnost parkování na vlastním parkovišti, které je střeženo kamerovým systémem. Záznamy z kamer je možné shlédnout v každém pokoji, nemusíte se tedy o svůj vůz obávat.
Penzion U Supa nabízí svým návštěvníkům celoroční možnost levného ubytování a stravování. Velkou výhodou Penzionu U Supa je dobrá dopravní dostupnost a klidné rodinné prostředí. V penzionu se setkáte s příjemným a ochotným personálem a také se zajímavými cenami. Bohatá teplá i studená snídaně (vajíčka, párky, džemy, jogurty, pudingy, sýry, paštiky,zelenina ,salámy, ovoce..... cena 80 Kč. Příjemné prostředí je dokresleno oplocenou zahradou.
Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích přibližně 1 km od centra Havířova, cca 10 minut autem do centra Ostravy. Pro náročnější hosty máme k dispozici také podkrovní apartmán s velkou vanou. Spokojení hosté jsou našim hlavním cílem, proto poskytujeme také velkou řadu služeb, od bezplatného připojení k internetu přes obsluhu na pokojích až po zajištění hotelové přepravy.
Ubytování Penzion U Supa nabízí možnost levného ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nedaleko centra Havířova. Pro náročnější hosty máme k dispozici podkrovní apartmán s velkou vanou. Po domluvě je možné rozšířit kapacitu pokojů o přistýlku. V případě ubytování většího počtu osob nabízíme individuální ceny od 300 Kč vč. DPH bez snídaně.
Hostům penzionu je k dispozici bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a otevírací dobou dle potřeby. Využita může být letní či zimní zahrada.
V Penzionu U Supa akceptujeme platební karty. Konkrétně MasterCard, Visa, American Expres a JCB.
Spokojení návštěvníci, kteří se k nám rádi vracejí, jsou našim hlavním cílem. Poskytujeme řadu služeb, které Vám zpříjemní pobyt u nás.
Jednolůžkový pokoj 580 Kč
Jednolůžkové apartmá 770 Kč
Dvoulůžkový pokoj 790 Kč
Dvoulůžkove apartmá s velkou vanou 1030 Kč
Přistýlka (pro dvoulůžkový pokoj) 150 Kč

Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH.

V případě ubytování většího počtu osob nabízíme individuální ceny od 300 Kč vč. DPH bez snídaně.

Bohatá teplá i studená snídaně (vajíčka, párky, džemy, jogurty, pudingy, sýry, paštiky,zelenina ,salámy, ovoce..... cena 80 ,-Kč

Sleva Ceny pro skupiny se stanovují individuálně v závislosti na počtu osob a délce pobytu.
Lůžka jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
Stravování Bohatá teplá i studená snídaně (vajíčka, párky, džemy, jogurty, pudingy, sýry, paštiky,zelenina ,salámy, ovoce..... cena 80 Kč
Volný čas Pension U Supa se nachází 1 km z centra Havířova a nabízí celoroční ubytování.

Kulturní vyžití: V blízké Ostravě (cca 20 km) můžete navštívit Stodolní ulici, ČEZ arénu, divadla jako jsou Divadlo Antonína Dvořáka, Divadlo Jiřího Myrona, Divadlo Petra Bezruče, v Havířově (1 km) KD Havířov-Město. Různé výstavy pořádají následující galerie: Výstavní síň V. Wunscheho, Galerie Maryčka, Galerie Spirála, to vše v Havířově.

Sportovní aktivity: Nejpopulárnějšími sporty v Havířově jsou stejně jako na většině míst České republiky fotbal a hokej. Můžete shlédnout zápasy HC Havířov, dále zápasy Ostravských klubů HC Vítkovice či FC Baník nebo třineckého klubu HC Třinec.
Jedním z privilegovaných sportů na ostravsku je golf, který je možno hrát na šilheřovickém golfovém hřišti (jedno ze čtyř oficiálních golfových hřišť v České republice, asi 20 km od Ostravy). Dále můžete navštívit krytý bazén, koupaliště, umělou horolezeckou stěnu, squash, bowling, kuželky, minigolf, atd.
Moravsko-Slezké Beskydy se nacházejí jihovýchodně od Havířova a jsou ideálním prostředím pro pěstování letní i zimní turistiky. V současné době se už i tady nachází spousty cyklistických tras. Část beskydského území byla vyhlášena chráněnou krajinou oblastí, ve které se nachází mnoho naučných stezek a chráněných přírodních objektů.
Po předchozí domluvě poskytujeme našim hostům tyto druhy masáží: Šíje (60 Kč), záda (110 Kč), nohy a chodidla (100 Kč), ruce(60 Kč), celková masáž (250 Kč). Masáže provádí masérka s osvědčením.
Doprava Autobusové spojení: Autobusové nádraží Karviná, odtud MHD na zastávku Dělnický dům (100 m od hotelu)
Vlakové spojení: Vlakové nádraží Havířov (2 km od hotelu)
Aktualizováno dne: 15.11.2016
Pension U Supa
GPS: 49.8025217,18.4521647
Adresa: U pošty č.p. 4, 73564 Havířov
Telefon: +420 596 441 060
Mobil: +420 734 750 690

Zajímavá místa v okolí

Minipivovar byl v restauraci Venuše založen v roce 2014. Jedná se o malý rodinný pivovar s ročním v...
Pivovar byl vybudován na zelené louce společně s restaurací v roce 2012, má sice v názvu první, ale ...
Kotulova dřevěnka je roubená lidová stavba v Havířově, nyní téměř obklopená sídlištěm. Pochází z rok...