Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Náchod | Město: Teplice nad Metují | Lokalita: Adršpach | Hora: Orlické hory

Dita Pension

Adršpach č.p. 203, 54957 Teplice nad Metují 2.03 km od centra Teplice nad Metují
Kapacita 26 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Dovolujeme si Vám nabídnout náš rodinný pension s celoročním provozem s centrální polohou v nádherném prostředí CHKO Adršpach-Teplické skaly. Našimi klienty je hodnocen jako ideální pro rodinnou rekreaci.
Chod pensionu zajišťuje technický personál, který je zde nonstop a k dispozici klientům pro jejich případné potřeby včetně poskytování informací o blízkém okolí a možných aktivitách, které lze rezervovat. Klient při nástupu obdrží klíče od pokoje i objektu, čímž je zajištěna jeho volnost příchodu a odchodu. Objekt je přístupný autem na uzavřené a osvětlené parkoviště.
Ubytování Každý pokoj má své sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí včetně potřebného vybavení pro možnost vlastního vaření. Restaurační stravování je možné zajistit v blízké restauraci (200m) nebo v některých dalších restauracích dle aktuálních potřeb klienta. Základní nabídka občerstvení v pensionu je rovněž volně přístupná všem klientům a průběžně doplňován alko i nealko nápoji, které jsou hrazeny při odjezdu. K dispozici je Vám také nabídka moravských vín.
Cena ubytování: 300 - 400,- Kč/osoba/den

S ohledem na rozdíl v cenách dle sezóny a aktuální slevy doporučujeme informovat se na aktuální cenovou nabídku na telefonním čísle dispečinku -+420 606 611 640

Stornovací podmínky: 
Rozdíl mezi předběžnou a pevnou rezervací:
Předběžná rezervace – k určitému datu (1.kontakt), lze bezplatně zrušit. 
Pevná rezervace – (objednávka, voucher), nelze bezplatně zrušit.

Storno poplatky se účtují z celkové ceny.
Do 21 dní (včetně), před nástupem k pobytu 200,- Kč (manipulační poplatek)
Do 20 – 10 dní před nástupem k pobytu 10 % z celkové ceny
Do 9 –1 den před nástupem k pobytu 20 % z celkové ceny
V den nástupu k pobytu 30 % z celkové ceny

V případě vlastní neúčasti si může objednatel určit za sebe náhradu po dohodě s ubytovatelem. Storno poplatky se v tomto případě neplatí.
Skupinové pobyty podléhají zvláštním smluvním podmínkám.

Upozornění: Pobyty jsou v hlavní sezóně nejméně týdenní (sobota – sobota), začínají v den nástupu mezi 15 – 17 hod., ukončení pak poslední den pobytu do 10 hod. Případný opožděný nástup musí objednavatel oznámit ubytovateli nejpozději do 16ti hodin v den nástupu na tel. čísle 606 611 640. Nesplněním této podmínky ztrácí objednavatel nárok na ubytování! U mimosezónních a víkendových pobytů lze dohodnout čas nástupu s ubytovatelem při objednávce pobytu.

 

Lůžka 1x 4 lůžkový pokoj, 2x 3 lůžkový pokoj + 1 přistýlka, 6x 2 lůžkový pokoj
Stravování Kuchyň k dispozici. Restaurační stravování je možné zajistit v blízkém hotelu dle trasy výletu. Základní bufet v pensionu je rovněž volně přístupný všem klientům a průběžně doplňován alko i nealko nápoji, které zaplatí při odjezdu.
Další služby Společenská místnost s TV/SAT, vinárna - kuřárna - vstup mimo objekt.
Prostor pro uložení kol a lyží. Za poplatek - možnost přístupu k internetu - WIFI. Rozlehlá zahrada, jejíž součástí je zahradní nábytek, houpačka a kolotoč pro děti, ohniště - grilování.

Půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis.

Parkování: Objekt je přístupný autem včetně uzavřeného a osvětleného parkoviště, parkování zdarma.
Volný čas Pension DITA se nachází v atraktivním prostředí Adršpašsko-Teplických skal. Rozlehlá přírodní rezervace romantických pískovcových skal je rájem pro příznivce pěších túr. Mnoho značených turistických tras vás zavede do typických skalních měst i nedalekých Broumovských stěn včetně stolové hory Ostaš.

Za poplatek: krytá hala - motokáry, bowling, masáže - pedikúra - kosmetika, jízda na koni v terénu, průvodce.

Turistika, cykloturistika, horolezectví, koupání, sběr lesních plodů (houby, borůvky, brusinky). Zájemci o historii si jistě vyberou některou z mnoha tras výletů za kulturními památkami: Broumov (klášter), Náchod (zámek), Nové Město nad Metují (zámek), Kuks (Špitál, Betlém), Ratibořice (zámek), Dobrošov (vojenská pevnost), Dvůr Králové nad Labem (ZOO, Safari) Za poplatek: jízda na koních v terénu – Adršpach, vyhlídkové lety (Broumov), půjčovna kol (Teplice nad Metují), možnost rybolovu a lovu zvěře, masérské a kosmetické služby, průvodcovské a horolezecké služby, celodenní cyklo výlety, motokáry – krytá hala.
Zimní aktivity Celá oblast náleží do chladné klimatické zóny. Vhodné pro strávení klidné zimní dovolené, hlavně pro ty, kteří nemilují přeplněná zimní střediska, nenáročná zimní turistika, běžky - v celém okolí jsou široké možnosti - upravované tratě. Sjezd - nejbližší sjezdovka SKI-areál Kamenec je vzdálena cca 1 km, dlouhá cca 550 m, upravovaná, večerní lyžování, umělé zasněžování, půjčovna lyží a snowbordů, lyžařská škola. Další sjezdovky v Radvanicích a Petříkovicích (13 km), umělé zasněžování. Zpestřením může být i bruslení (přírodní).
Doprava Autobusové spojení: bus č. 64114- zastávka (50 m) Bučnice + auto: č.301 - od Náchoda (28 km) – Police nad Metují – Teplice nad Metují směr Adršpach - od Trutnova (24 km) – Chvaleč – Adršpach směr Teplice nad Metují.

Vlakové spojení: vlak č.047 - Teplice nad Metují zastávka Skály (800m)směr Adršpach.
Aktualizováno dne: 21.05.2018
Dita Pension
GPS: 50.6055932,16.1485264
Adresa: Adršpach č.p. 203, 54957 Teplice nad Metují
Telefon: +420 606 611 640
Mobil: +420 606 611 640

Zajímavá místa v okolí

Ostaš - stolová hora v Broumovské vrchovině, leží ve výšce 700 m n. m. Lokalita je přírodní rezervac...
Prohlídky bývalého měděného dolu v u obce Jívka. Důl byl v provozu od 19. století, těžba byla několi...
Jedna z nejznámějších českých hraček Merkur vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují. ...