Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Trutnov | Město: Vrchlabí | Lokalita: Vrchlabí | Hora: Krkonoše

Holiday Park Liščí Farma

Dolní Branná č.p. 350, 54362 Vrchlabí 2.09 km od centra Vrchlabí
Kapacita 76 lůžek
Ubytování již od 390 Kč
Obecný Liščí Farma je rozsáhlý areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.
Ubytování
Hotel 
TV , telefon, sprcha, WC - to vše je pro Vás k dispozici v našich dvou až pěti lůžkových pokojích. Hotel nabízí ubytování ve 27 pokojích s celkovou kapacitou 76 lůžek a 6 přistýlek. Bezplatné parkoviště, a to i pro autobusy, je přímo v areálu.  

Camp ***
Camp Liščí Farma v Krkonoších s 240 místy je zařazen do kategorie *** a splňuje tak všechny předpoklady moderního kempování. Ubytovat se můžete na kratší i delší dobu a to v kteroukoliv roční dobu.   
Areál je vybaven sociálním zařízením, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Najdete zde kabinkové sprchy i kosmetické boxy. K dispozici je kuchyňka vybavená pro vaření a mytí nádobí, automatické pračky, sušičky, vany a přebalovací stoly pro miminka. V areálu jsou také chemické výlevky s vyprazdňovačem a servisní místo.  
V našem kempu jsou připraveny různé programy pro karavanové kluby. Nabízíme slevy pro větší skupiny, řadu výletů a gastronomické akce. V mezisezóně bude Váš pobyt v tomto klidném prostředí zpříjemněn výraznými slevami.  

Vybavené stany
Chcete prožít dovolenou v přírodě s celou rodinou a ve stanu, ale nechce se Vám balit tu spoustu věcí, které musíte mít pro tento typ dovolené s sebou? Liščí Farma má pro Vás řešení. Nabízíme plně vybavené stany až pro 6 osob, se 3 oddělenými ložnicemi, kompletně vybavenou kuchyňkou s vařičem a potřebným nábytkem.  
Samozřejmostí je blízké sociální zařízení a sprchy a možnost využívat náš areál v plném rozsahu. Součástí vybavených stanů není povlečení a lůžkoviny.  

Ubytování chatky
Ubytování v chatkách je vhodné především pro mladé lidi, dovolenou s dětmi a školy v přírodě. Chatky jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. K vybavení patří dvě dvoupatrové postele, šatní skříň, elektrické topení a stůl se židlemi. Mezi chatkami lze využít zastřešené posezení, které je přímo stvořené k romantické snídani či večeři v trávě. Sociální zařízení a kuchyňka jsou k dispozici v areálu kempu pouhých 30 m od chatek.  
Dále máte možnost využít naší prádelny s automatickou pračkou a sušičkou. V celém areálu průběžně udržujeme čistotu a dbáme na hygienu.  


Hotel 

1.9. - 27.12.

450

 

300
27.12. - 1.1.

690

 

390

2.1. - 31.3.

1.4 - 30.4.

550

 

350

 

1.5. - 31.8.

690 

 

390

Chatky 

1.11.2016 - 30.4. 500,- Kč
1.5.2016 - 31.10. 600,- Kč

 

Stravování Areál Liščí Farma nabízí široké možnosti celodenního stravování. Ať už jste ubytováni v hotelu, campu, chatkách nebo ve stanu, můžete využít celé naší nabídky. 
Volný čas

Restaurant


V našem areálu Liščí Farmy se nachází restaurace se salonkem, která nabízí posezení v příjemném a přátelském prostředí. Restaurace má kapacitu 80 míst a salónek 50 míst.
Naše zahradní restaurace FoxBar s kapacitou až 300 osob nabízí posezení pod širým nebem i pod pergolou. Čeká Vás tu široká nabídka chlazených a teplých nápojů, občerstvení a dalších specialit. Posezení jak na slunci, tak ve stínu v ideálním prostředí pro relaxaci.


Pro děti
máme připravené velké dětské sportoviště s hrady s prolézačkami, pískoviště, skluzavky, minigolf, trampolíny, houpačky, venkovní bazén, vnitřní dětský koutek a další atrakce. Nově také minizoo s kozou, oslicí a jejím mládětem a to vše v možností volného vstupu mezi zvířátka.
V letní sezoně pořádáme pravidelné dětské sportovní a zábavné programy, turnaje v minigolfu, výuku lukostřelby. V naší kreativní dílničce si děti mohou vyrobit nějaký pěkný dárek pro své rodiče. K večernímu programu patří opékání buřtíků a čtení pohádky na dobrou noc. 

Společenský salónek
Komfortní společenský salónek s 50 místy lze využívat k různým účelům. Například jako:  
■konferenční sál ke školícím, seminárním i prezentačním akcím menšího rozsahu  
■promítací místnost vybavená projektorem s DVD přehrávačem  
■sál pro uspořádání společenských setkání pro různé uzavřené skupiny (rodinné oslavy, rozlučkové párty, workshopy a jiné firemní akce)  
■místnost pro klubová setkání nebo teambuildingové akce atd.  
Samozřejmá je možnost občerstvení po celou dobu akce. 

Aktualizováno dne: 09.10.2016
Holiday Park Liščí Farma
GPS: 50.609392,15.600901
Adresa: Dolní Branná č.p. 350, 54362 Vrchlabí
Telefon: +420 499 421 473
Fax: +420 499 421 656

Zajímavá místa v okolí

18 metrová kamenná věž z roku 1892 na vrcholu kopce Přední Žalý s krásnými výhledy na Ještěd, Trosky...
Krkonošské muzeum Jilemnice - muzeum bylo založeno v roce 1891 a zaměřuje se především na historii a...
Krytý plavecký bazén je dlouhý 25 metrů. K dispozici je také dětský bazének s vodním chrličem. ...