Kraj: Jihočeský kraj | Okres: Český Krumlov | Město: Černá v Pošumaví | Lokalita: Černá v Pošumaví | Hora: Šumava

Apartmán VANESSA

Bližná, Jestřábí III. č.p. 25, 38223 Černá v Pošumaví 2.75 km od centra Černá v Pošumaví
Kapacita 40 lůžek
Ubytování již od 420 Kč
Obecný Ubytování Lipno v apartmánech - dovolená s dětmi.
Ubytování a rodinná dovolená u jezera Lipno přímo u břehu vodní nádrže Lipno s vlastní písečnou pláží. Náš rodinný penzion nabízí ubytování v apartmánech s možností snídaně s výhledem na jezero Lipno. Bazén nabízí možnost odpočinku a wellnessu, dovolená přímo u břehu prřhrady Lipno.

Rekreační zařízení nabízí dětské hřiště a sluneční terasu, ideální jako rodinná dovolená. Sportovní dovolená, rodinná dovolená, rybaření dovolená na Lipně Ubytování a letní dovolená s aktivitami: vodní sporty, potápění, jachting, kiting, windsurfing, rybaření, turistika, cykloturistika. Pro rybáře nabízíme pronájem lodí, elektromotorů a echolotů včetne prodeje povolenek. Zimní dovolená - lyžování Lipno Ubytování a zimní dovolená vhodná pro lyžaře, bruslení na jezeře, běžkování, bežecké trasy. V dosahu našeho ubytování je skiareál Lipno Kramolín 15 km a skiareál Hochficht 45 km.
 

10.1.-2.7.

27.8-22.12.

2.7-16.7.

13.8.-27.8. 

22.12.-8.1.

16.7.-13.8.
Apartmán Aplus 4 + 2 2290 Kč 2690 Kč 2990 Kč
Apartmán A 4 + 3 2190 Kč 2590 Kč 2890 Kč
Apartmán B 4 1990 Kč 2390 Kč 2690 Kč
Apartmán D 2 + 2 1690 Kč 1990 Kč 2290 Kč

Pes pouze po domluvě, 120 Kč/ noc

Minimální doba pobytu:

V měsíci červen, červenec a srpen nejkratší pobyt 1 týden, výměnný den sobota. V ostatních měsících nejkratší pobyt 3 noci.

Lůžka 4 x apartmá
Stravování Pro naše hosty nabízíme snídani od 8 – do 9,30 hod. Snídaně je servírována formou bufetu, pokud je méně než 5 osob je snídaně kontinentální. Poloviční porce pro děti do 10-ti let.
V přílehlých restauracích Vám rádi nabídnou obědy a večeře.
Další služby Hostům je k dispozici venkovní krytý bazén s lehátky. Dále se v domě nachází společenská místnost a úložná místnost. Na sluneční terase, s krásným výhledem na jezero, je možnost grilování.

Rybaření, lodě, molo:
Apartment Vanessa taktéž nabízí pronájem lodí.

Parkování:
Pro auta je určeno oplocené parkoviště, které je vedle budovy.
Volný čas Bazén se zakrytím, rybaření, pronájem lodí, rybářské povolenky, sportovní dovolená, turistika, cykloturistika, golf, kánoe, tenis. Vhodné jako rodinná dovolená s dětmi - dětské hřiště. Zajistíme zimní pobyty, snowboarding, lyžování skiareal Hochficht, lyžování Lipno Kramolín, běžecké trasy na Šumavě, bruslení na jezeře Lipno.

Rybaření
Lipenské jezero je známé velkým počtem candátů, štik, kaprů a sumců, kde má každý šanci si chytit svou životní rybu. Je to opravdový rybářský ráj.
Vodní svět
U nás v republice se zdravíme vodáckým ‚ahoj‘ a ne bezdůvodně. V naší zemi se nachází nespočetně řek, jezer a rybníků. Vodní přehrady nabízejí ideální podmínky a zvou ke koupání, plavání, windsurfingu a opalování. Teplota vody v přehradě se v létě pohybuje okolo 23°C. Na březích se nacházejí bezpočetné množství pláží a mnoho jiných míst, které jsou vhodné pro koupání a opalování. V létě zde najdete pláže v zátokách v blízkostí lesíků, které Vám poskytnou klid a uvolnění.

Aquaworld
Pohádkový vodní svět, plavecký bazén, vířivá koupel, sauna, škola plavání Lipno nad Vltavou.

Krytý plavecký bazén
Velký plavecký bazén 25m, dětský bazén, kurzy plavání, masáže, perličkové koupele, parní lázně, elektroterapie, kosmetika . Otevřeno denně: 6.00 – 22.00(co se týká skupin, škol, sportovních klubů, doporučujeme telefonní domluvu)

Motokáry
Další tip udělá radost všem, kteří chtějí vyzkoušet závodění. Kousek od města Horní Planá směrem na obec Hodňov naleznete malou závodní dráhu pro motokáry. Možnost zapůjčit si motokáru určitě využijte, protože zážitek stojí rozhodně zato. Najdete velice dobře řešenou dráhu, po které může jet několik motokár současně. Proto pokud s sebou vezmete několik přátel, můžete si uspořádat fakt dost dobrej závod. Vaše děti potěší určitě možnost vyzkoušet minicross na zmenšených crossových motorkách.

Mimimotocross
Dráha na minimotocross je hned vedle dráhy pro motokáry. Až uvidíte minimotocross v akci určitě zalitujete, že jste již vyrostli z dětských let. Provoz v červenci a srpnu od cca. 11.00 hodin do 20.000 hodin denně.

Golf
9-ti jamkové hřiště v lesním parku, pronájem, kurzy pro začátečníky.

Vyjížďky na koních
Jezdecký klub Slupenec Český Krumlov. Jak pro začátečníky tak i pro pokročilé denně kromě pondělí 10.00 – 17.00. Kurzy nebo celodenní vyjížďky do okolí Českého Krumlova. Vyjížďky také v terénních kárách nebo kočáru, výuky jezdecké škole.

Výlety parníkem
Rosenberger Lipno Line. Tato firma provozuje výlety po Lipenské jezeře. Má k dispozici dvě lodě o celkové kapacitě 170 míst. Pravidelně jsou k dispozici dvě výletní trasy. Také je možno objednat zvláštní jízdy, Catering ne výlet na motorové lodi.
Windsurfing - Tato oblast je známa vynikajícími podmínkami pro windsurfing. Pronájem a výuka v Černé v Pošumaví.

Ostatní
Tenis, cykloturistika, houbaření, letní kino, pronájem kol, masáže, sauna, fines, vířivá vana, solárium …
Zimní aktivity Díky velmi klidné lokalitě blízko obce Černá v Pošumaví, je rakouské lyžařské středisko Hochficht vzdáleno 45 km a české lyžařské středisko Kramolín pouze 20km. Díky nadmořské výšce 730m nad mořem je zde sněhová pokrývka od prosince do března. Lipnské jezero je v této roční době většinou zamrzlé.  
Aktualizováno dne: 22.03.2017
Apartmán VANESSA
GPS: 48.724378,14.079942
Adresa: Bližná, Jestřábí III. č.p. 25, 38223 Černá v Pošumaví
Telefon: +420 380 731 432
Mobil: +420 602 724 014

Zajímavá místa v okolí

Původním majitelem všech exponátů (až asi na pět zapůjčených kusů) byl místní sběratel pan Antonín B...
Aquapark se nachází v areálu hotelu Wellness Frymburk. Areál disponuje bazénem s plaveckými draham...
Vítkův kámen - leží ve výšce 1035 m n.m., výrazný kopec porostlý smíšenými lesy. Na samotném vrcholu...