Kraj: Zlínský kraj | Okres: Vsetín | Město: Karolinka | Lokalita: Soláň (nad Velkými Karlovicemi) | Hora: Beskydy, Javorníky

Horský hotel Soláň

Bzové č.p. 339, 75606 Karolinka 4.55 km od centra Karolinka
Kapacita 125 lůžek
Ubytování již od 1020 Kč
Obecný Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství v srdci Beskyd! Přijeďte na Horský Hotel Soláň, který se nachází téměř na samém vrcholu Soláně ve výšce 816 m. n. m., nechte se okouzlit jeho rodinnou atmosférou a zažijte jedinečné chvíle v kruhu Vašich nejbližších.
Dovolte nám, abychom Vás uvítali na Soláni – místě, kde odjakživa žili a tvořili soláňští mistři přitahováni malebným prostředím soláňských kopců.
Ubytování - z recepce Vaše kroky nepochybně povedou do hotelového pokoje, kde naleznete teplo a komfort dřevěných interiérů. Ubytování v Beskydech v souladu s lokálními tradicemi.
Jedinečná poloha rodinného hotelu vybízí k procházkám v přírodě a objevování malebné soláňské krajiny s výhledy, které obdivovali již naši předkové.
Pochutnejte si na moderní gastronomii založené na tradičních receptech našich babiček.
Objevte kouzlo odpočinku ve Wellness & Spa inspirovaném místní architekturou. Ať už zvolíte relaxaci v saunové vesničce či masáž, následný odpočinek s výhledem na Javorníky podpoří regeneraci Vašeho těla i mysli.
Vychutnejte skleničku lahodného vína z rodinných vinařství u tepla kachlových kamen. Poseďte s přáteli u valašského baru a osvěžte se jedním z našich signature drinků.
Zažijte školení v prostorech, které svým nevšedním charakterem podnítí tvořivost a aktivitu Vašich kolegů.

Ubytování Hotel disponuje 125 lůžky ve 45 pokojích a dvou samostatných vilách. Veškeré pokoje prošly v průběhu let 2009 - 2017 rekonstrukcí a k dispozici mají WIFI připojení. Každý z pokojů lze využít jako double či twin. Pro Vaše pohodlí jsou veškeré hotelové prostory nekuřácké.

Pokoj Relax
Ideální volba pro hosty, kteří potřebují na dovolené nejen relaxovat, ale i pracovat.
Koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, fén, pracovní stůl, možnost pevného připojení k internetu LAN. Možnost mobilní přistýlky (pro 3. - 4. osobu)

Pokoj Relax Junior
Atypický dvoulůžkový pokoj s romantickou atmosférou.
Koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, fén, pracovní stůl, možnost pevného připojení k internetu LAN. Pokoj bez balkonu.

Pokoj Panorama
Je ideální volbou pro rodiny s dětmi.
Třílůžkový pokoj s možností mobilní přistýlky pro 4. osobu, koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, fén, pracovní stůl. Pokoje se nachází, stejně jako dětský koutek, v 1. patře hotelu pokoj s balkonem.

Pokoj Deluxe Junior
Romantická atmosféra atypického nadstandardního dvoulůžkového pokoje.
Možnost třetího lůžka, nadstandardně vybavená koupelna s vanou i sprchovým koutem, WC, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, hotelové papuče, fén. Pokoj bez balkonu.

Pokoj Deluxe Plus
Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s balkonem.
Koupelna se sprchovým koutem, WC, sedačka, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, hotelové papuče, fén. Pozorujte východ či západ slunce z pokoje s jedinečnou atmosférou.

Pokoj Suite Deluxe
Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky.
Nadstandardně vybavená koupelna s vanou i sprchovým koutem, WC, oddělená šatna, sedačka, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, fén. Vlastní terasa s výhledem do údolí Javorníků.

Apartmá Deluxe
Nadstandardní apartmá pro 4 osoby.
Oddělené ložnice (vlastní LCD TV), nadstandardní koupelna s vanou i sprchovým koutem, WC, LCD televizor, telefon, minibar, kosmetika SPA, župan, hotelové papuče, fén.Vlastní terasa s výhledem do údolí Javorníků.

Apartmá Family
Apartmá pro 4 osoby s balkonem.
Oddělené ložnice (vlastní LCD tv), obývací pokoj s LCD televizor, sedací soupravou, minibar, nadstandardní koupelna s vanou i sprchovým koutem, WC, telefon, kosmetika SPA, župan, fén. Apartmá se nachází ve 4. patře hotelu, nabízí absolutní soukromí.

Apartmá Premium
Apartmá pro 6 osob.
Oddělené ložnice (vlastní LCD televizor), obývací pokoj se sedací soupravou, pracovní stůl, minibar, kosmetika SPA, župan, fén. Vlastní terasa orientovaná na východ.

Vila Jana
Samostatná vila až pro 6 osob v docházkové vzdálenosti od hlavní hotelové budovy.
Obývací pokoj s kuchyňskou linkou, kachlovými kamny, sedací soupravou, LCD televizor, kosmetika SPA, župan, fén, wifi připojení. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou. Dva samostatné pokoje s vlastními koupelnami, pevné lůžko s vlastní koupelnou v obývacím pokoji.

Vila Marie
Samostatná vila až pro 8 osob v docházkové vzdálenosti od hlavní hotelové budovy.
Tři samostatné pokoje s vlastními koupelnami, pevné lůžko v obývacím pokoji. Obývací pokoj s kuchyňskou linkou, kachlovými kamny s možností spaní na peci, sedací souprava, LCD televizor. Každá z ložnic disponuje vlastní koupelnou. Kosmetika SPA, župan, fén, wifi připojení. Vila s vlastní saunou, vinným sklepem a lyžárnou.

Ceník ubytování platný od 2. 1. 2018 do 19. 12. 2018

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ / 1 DEN SEZÓNA I.
02. 01. - 29. 03.
27. 04. - 08. 05.
15. 06. - 30. 09.
26. 10. - 30. 10.
SEZÓNA II.
02. 04. - 27. 04.
08. 05. - 15. 06.
30. 09. – 25. 10.
30. 10. – 17. 12.
Dvoulůžkový pokoj Relax
cena za 2 osoby
2.240,- Kč/den 2.140,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj Relax Junior
cena za 2 osoby
2.140,- Kč/den 2.040,- Kč/den
Třílůžkový pokoj Panorama
cena za 3 osoby
3.220,- Kč/den 3.120,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj Deluxe Junior
cena za 2 osoby
2.790,- Kč/den 2.690,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus
cena za 2 osoby
2.990,- Kč/den 2.890,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj Suite Deluxe
cena za 2 osoby
3.340,- Kč/den 3.240,- Kč/den
Apartmá Deluxe
cena za 4 osoby
5.990,- Kč/den 5.840,- Kč/den
Apartmá Family
cena za 4 osoby
4.990,- Kč/den 4.840,- Kč/den
Apartmá Premium
cena za 6 osob
6.490,- Kč/den 6.340,- Kč/den
Vila Jana
cena za 4 - 6 osob
7.100,- Kč/den 6.700,- Kč/den
Vila Marie
cena za 4 - 8 osob
8.100,- Kč/den 7.700,- Kč/den

 

Přistýlka 790,- Kč/den 690,- Kč/den
Pes malý, kočka * 450,- Kč/den 450,- Kč/den
Pes velký * 950,- Kč/den 950,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj obsazený pouze 1 osobou - 15 % - 15 %
Třílůžkový pokoj Panorama obsazený 2 osobami - 15 % - 15 %

 

Dětská postýlka 150,- Kč/den 150,- Kč/den
Děti do 10 let (v doprovodu 2 dospělých osob) sleva 150,- Kč/den sleva 150,- Kč/den
(sleva na dítě se nevztahuje na apartmány)

Všechny ceny již zahrnují příslušné DPH.

Poplatek obecnímu úřadu Karolinka činí 10,- Kč/os/den (za hosta ve věku 18 - 70 let).
Při víkendových pobytech (pátek – neděle) a státních svátcích je minimální délka pobytu 2 noci.
Při ubytování na 1 noc je účtován poplatek 250,- Kč/os/noc.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu, celodenní vstup na bazén se slanou vodou, fitness a parkování před hotelem. WI-FI připojení k internetu je v celém hotelu ZDARMA.

Rozšířený ceník
Lůžka Hotel disponuje 125 lůžky ve 45 pokojích a dvou samostatných vilách.
Stravování Restaurace
Moderní valašská kuchyně pod taktovkou šéfkuchaře Jana Churého a jeho týmu, za vedení garanta naší kuchyně Zdeňka Marcína.
Ať už se jedná o oběd, večeři či degustační menu, náš tým se postará o jedinečný gastronomický zážitek!

Kavárna a bar, Vinotéka
Jedinečná atmosféra hotelové kavárny s kachlovými kamny umocní zážitek z ochutnávky českých i světových vín či míchaných nápojů. Kavárna je ideálním místem pro odpočinek s knihou u kávy!

Letní terasa
Terasa s jedinečnými výhledy přiléhá k hotelové restauraci. Užít si tak můžete snídani za východu slunce či večerní posezení při svíčkách v jedinečném prostředí beskydských hor! V letních měsících nabízí grilování za doprovodu cimbálové muziky.
Další služby Bazén - hotelový bazén s mořskou vodou o teplotě 28°C je v provozu denně od 07.00 - 21.00 hod.

Fitness centrum - je v provozu denně od 07.00 - 21.00 hod. Využít můžete běžeckých pásů, cyklotrenažér, crosstrainer značky LifeFitness. Součástí fitness je i relaxační zóna s podložkami a BOSU.

Aktivity
Užijte si legraci při rodinném mini- turnaji v ping-pongu. Pálky i s míčky jsou k zapůjčení v recepci.
Vyzkoušejte si střelbu na terč pod vedením instruktora. Lukostřelba je součástí odpoledních aktivit v období letních prázdnin. Probíhá pouze ve vybraných termínech.
Bumper ball - Zábavná aktivita pro děti i dospělé! Vyzkoušejte si skákání a odrážení uvnitř balonu!
Probíhá pouze ve vybraných termínech.

Dětský svět
Dětské hřiště - jedinečný dětský svět ve valašském duchu! Děti se mohou těšit na vůz tažený párem koní s prolézačkami, skluzavku, malou lezeckou stěnu a pružinová houpadla. Užít si mohou i nejoblíbenější část hřiště, a to lanovku Poletucha. Celé hřiště se nachází v těsné blízkosti ohrady s ovečkami, které si děti mohou nakrmit či pohladit.
Dětský koutek
Klidný koutek - kde si děti, pod dohledem včelky Máji a draka Bonifáce, užijí spoustu legrace. Děti mohou zabrouzdat v kouzelných šuplících, kde nejdou hračky a barvítka, které rozvíjí představivost, estetiku a kreativitu. Spolu s rodiči si pak mohou přečíst příběhy v dětských pohádkových knížkách.
Soláňská stezka za pokladem.
Promítání pohádek.
Pečení pro děti.
Hodina kouzel.

Konferenční místnosti
Nabízíme stylové kongresové prostory s unikátními dřevěnými interiéry ve valašském stylu. Využít můžete různě velkých konferenčních prostor, od Valašského salonku přes Modrou kavárnu až po kongresový sál Soláň. Zároveň se u nás může školit až 5 skupin v 5 oddělených místnostech. Ke každé z místností lze přichystat oddělený coffee-break dle Vašeho výběru. Veškeré konferenční prostory mají k dispozici WIFI připojení a jsou plně vybaveny audiovizuální technikou. Každý ze sálů má bezbariérový přístup a nabízí jedinečný výhled na okolní přírodu. Hotelové parkoviště je kapacitně uzpůsobeno až pro 160 osob.

Svatby
Romantické prostředí Beskyd spolu s jedinečným výhledem z kongresové terasy vytvoří dokonalou atmosféru pro Váš jedinečný den. Jsme si vědomi, že dokonalá svatba je důležitým startem společného života,a proto uděláme vše proto, aby Váš velký den byl perfektní!

Oslavy
Ať už slavíte kulaté narozeniny Vašich ratolestí nebo zlatou svatbu svých rodičů, postaráme se Vám o perfektní oslavu! Občerstvení na míru Vaší události přichystá tým šéfkuchaře Jana Churého. Z širokého portfolia hotelové vinotéky a baru si vyberou i nejnáročnější hosté.

Catering
Každá událost je speciální, a proto Vám přichystáme speciální menu, ať už se jedná o rodinný oběd či slavnostní večeři.
Volný čas Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny, Radhošť, Velké Karlovice, Karolinka, Vsetín, Vizovice, Lešná ZOO, Teplice nad Bečvou, Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Štramberk, Kopřivnice...

Sportovní aktivity:
Lyžování – Soláň, Areál TJ Rožnov Soláň, půjčovna lyží, lyžařská škola pro děti i dospělé, skibus, turistika, horská kola, tenis, koupání, jezdectví golf, squash.
Zimní aktivity Lyžování
Ski areál Soláň - Vrchol
Areál se nachází na severo-východních svazích Soláně, v nadmořské výšce 861 m.n.m.
S výhledem na Radhošť, Smrk a Lysou horu a necelými 4 km sjezdovek je největším lyžařským areálem na Vsetínsku.
Součástí areálu jsou čtyři vleky a sedm sjezdovek různých obtížností.
Vyberou si tak zde jak začátečníci, tak zkušení lyžaři.
Do areálu Vás v pravidelných intervalech doveze hotelový ski-bus.

Lyžařská & Snowboardová škola
K dispozici jsou Vám zkušení instruktoři, kteří naučí Vás i Vaše děti na lyžích či snowboardu.
Pro nejmenší je připraven dětský vlek se zábavnými atrakcemi, které podpoří dětskou zvědavost a motivaci.

Běžecké lyžování
Běžkařské trasy si můžete užít jak po hřebenu, tak v blízkých Velkých Karlovicích.

Wellness Svět klidu, pohody a relaxace. Vstupte do valašské saunové vesničky a objevte kouzlo relaxace.
Naleznete zde finskou saunu, bylinnou parní či solnou parní saunu,hydromasážní vanu Whirpool, ochlazovací bazén s vodopádem, vědro odvahy, hydromasážní sprchy, tropický déšť, ledopadád s ledovou tříští, vyhřívané odpočinkové lavice a Kneippovy koupele.
Nechejte se hýčkat teamem Wellness & Spa centra Soláň. Zpomalte a zbystřete svou mysl.
Harmonická kombinace dřeva a valašského designu vytváří jedinečné prostředí pro relaxaci Vašeho těla i mysli.
Bohatá nabídka masáží, zábalů a koupelí Vám pomůže načerpat novou pozitivní energii!
Zážitek z každé procedury pak umocní odpočinek s šálkem čaje v tepidáriu s výhledem na valašskou přírodu.
Masáže - široká nabídka masáží pro Vaši relaxaci, ať už se chcete hýčkat po sportovním výkonu či dlouhém pracovním týdnu.
Zábaly - nabídka zábalů koresponduje s nabídkou masáží a jejich kombinace tak podporuje jedinečné účinky každé z procedur. Jsou jedinečnou procedurou podporující hojení revamtických onemocnění a svalové únavy.
Koupele - v anatomicky tvarované Spa vaně se 196-ti vodními tryskami v 9-ti nezávislých zonách zaručí nadstandardní hydromasáž celého těla.
Terapie
Aktualizováno dne: 03.04.2018
Horský hotel Soláň
GPS: 49.391298,18.248609
Adresa: Bzové č.p. 339, 75606 Karolinka
Telefon: +420 571 480 100
Mobil: +420 724 204 070

Zajímavá místa v okolí

Kostel sv. Zdislavy patří do římskokatolické farnosti Hutisko. Stavba kostela začala v polovině roku...
Ve wellness centru najdete bazén s vodními atrakcemi (hydromasážní lehátka a sedátka, trysky, ..),ví...
Volně přístupná dřevěná rozhledna na vrchu Miloňová (846 m.n.m.) nad Velkými Karlovicemi nabízí krás...