Penzion Janov ** - ubytování
Česká republika > Středočeský > Příbram > Penzion Janov
Česká republika > nezařazeno > Penzion Janov
Pro zobrazení fotogalerie potřebujete mít zapnutou podporu formátu FLASH.

Vložit do aktovky!
| More
Ceny:
Během sezóny: Topná sezóna:
300 Kč za 1 osobu / noc
2 a více nocí 250 Kč za 1 osobu / noc
Týdenní pobyt:
(7nocí) 200 Kč za 1 osobu / noc
Děti do 10 let 150 Kč za osobu / noc
Mimo sezónu: 250 Kč za 1 osobu / noc
2 a více nocí 200 Kč za 1 osobu / noc
Týdenní pobyt:
(7nocí) 180 Kč za osobu / noc
Děti do 10 let 150 Kč za osobu / noc
Slevy: Děti do 3 let zdarma(bez nároku na lůžko)
Speciální nabídka: Pro větší skupiny-max.12 lůžek (navíc 1x1 lůžkový pokoj v přízemí).
Služby:
bar
kuchyňka
nekuřácké prostory
parkování
satelit
televize
venkovní gril
wc a sprcha na pokoji
zahrada
Mluvíme: česky, english, russian
Kapacita: 11 lůžek
Lůžka: 2x 2 lůžko, 1x 3 lůžko, 1x 4 lůžko
Vybavení:
Máte rádi koně, příjemné prostředí a půvabnou přírodu? To vše a možná i něco navíc můžete získat u nás ...
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním
sociálním zařízením ( sprchový kout, WC) možnost TV s centrálním satelitem.
V objektu je k dispozici společenská místnost s krbem, kulečník, šipky a minibar.
Možnost vlastního vaření v zařízené kuchyni (lednice, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí). Na čtyřlůžkovém pokoji (v přízemí) je malá kuchyňka (lednice, dvouvařič, rychlovarná konvice, nádobí). Ostatní 3 pokoje jsou v podkroví.
Parkování: na dvoře penzionu (areál je na noc uzamčený)
Okolí:
Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny ( i montážní), jednotlivce. Milovníkům koní nabízíme shlédnutí chovu koní a dětem zvířátka (ovce, slepice, králíky, kočky).Není dovolen pobyt s domácími mazlíčky(psi, kočky).
Lze uschovat vaše kola, kočárky apod.
Za hezkého počasí je možné využít venkovního posezení s grilem a dětský koutek (pískoviště, houpačka, tenisová zeď, koš na basketbal). Venkovní prostory jsou vhodné k odpočinku i hrám (badminton, petang...)
Další možnosti aktivního odpočinku:
Okolní příroda láká k procházkám, cykloturistice a také k rybaření, houbaření, návštěvě památek a řadě dalších lákadel našeho kraje.
Kulturní vyžití: hrady a zámky (Konopiště, Orlík, Zvíkov, Dobříš, Vrchotovy Janovice). Muzeum v Sedlčanech, hornické muzeum v Příbrami, poutní místo Svatá Hora u Příbrami, skanzen-Vysoký Chlumec.
Sportovní aktivity: V Sedlčanech (2km)-zimní stadion, tenisové kurty, bowling, tělocvičny, fitness centra.Koupání v lomu u Kosovy Hory (5km),Slapská přehrada 15km. Příbram (32 km)-aquapark.
Lezení po skalách (www.lezec.cz) oblast - Vltavská žula (Kamýk nad Vltavou, Roviště...) vzdálenost 15-25km.
Lyžování v Sedlčanech nebo Jetřichovicích(areál Moninec).
Autobusové spojení: autobusem ze Sedlčan
Vlakové spojení: Sedlčany.
Poslední aktualizace: 29.4.2009
Zajímavá místa v regionu:
Centrum zábavy | Expozice | Galérie | Hrady a zámky | Muzea | Popis města | Sport |

