Ubytování U Chladů - ubytování
Česká republika > Plzeňský > Klatovy > Ubytování U Chladů
Česká republika > Šumava > Ubytování U Chladů
Pro zobrazení fotogalerie potřebujete mít zapnutou podporu formátu FLASH.

Vložit do aktovky!
| More
Ceny:
Během sezóny: zima:
380 Kč/osoba/noc
přistýlka 280 Kč/osoba/noc
Mimo sezónu: léto:
380 Kč/osoba/noc
přistýlka 280 Kč/osoba/noc
Děti 2-10let 280,- Kč/den
Slevy: děti do 2 let zdarma, děti od 2 do 10 let 280 Kč, mimosezónní slevy
Speciální nabídka: Květen a Červen: 300,- Kč/os/den
děti 2-10let 200,- Kč/ den.
Služby:
kuchyňka
parkování
televize
wc a sprcha na pokoji
Mluvíme: česky, deutsch
Kapacita: 12 lůžek
Lůžka: 1x dvoulůžkový, 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový
Vybavení:
Objekt je v provozu od 1. srpna 2003, je to novostavba. Pokoje jsou vybaveny TV, kuchyňským a jídelním koutem (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). Hostům je dále k dispozici venkovní posezení, ohniště. Parkování přímo u objektu.
Okolí:
Filipova Huť se nachází mezi Modravou a Kvildou, je to nejvýše položená osada v České republice.
Zimní aktivity: 2,5 km vzdálen lyžařský vlek na Modravě vhodný pro děti a nenáročné lyžaře, 5 km na Kvildě 2 lyžařské vleky dlouhé cca 300 m vhodné pro děti a nenáročné lyžaře, 12 km lyžařský areál Zadov – Churáňov pro náročnější lyžaře, umělé zasněžování, večerní lyžování. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, přímo ve Filipově Huti se lze napojit na běžecké tratě směrem na Kvildu, Modravu, Březník, Poledník ad.
Letní aktivity: Cykloturistika, pěší turistika, výchozí místo na všechny strany – Churáňov, Kvildu, Modravu, možnost koupání v krytém plaveckém bazénu v Srní 9 km. Tipy na výlety: Luzeňské údolí, prameny Vltavy, Povydří, Boubínský prales, hrad Kašperk, Sušice, 10 km vzdálen hraniční přechod Bučina pro pěší a cyklo na německou stranu Šumavy. V letních měsících je doprava zajištěna eko autobusy, kterými se lze dopravovat po celé Šumavě i s horskými koly (autobusy navazují).
Autobusové spojení: zastávka Filipova Huť
Vlakové spojení: zastávka Sušice nebo Vimperk, odtud dále autobusem.
Poslední aktualizace: 9.6.2009
Zajímavá místa v regionu:
Centrum zábavy | Historické stavby | Hrady a zámky | Kláštery, kostely | Muzea | Popis města | Restaurace | Sport | Zimní sporty | Zvláštnosti |

