Kraj: Středočeský kraj | Okres: Praha-západ | Město: Slapy | Lokalita: Slapy

Chaty Albatros

Ždáň č.p. 0594, 25208 Slapy 2.47 km od centra Slapy
Kapacita 19 lůžek
Ubytování již od 420 Kč
Obecný Chaty se nacházejí v lokalitě Slapské přehrady na malebném poloostrově Ždáň, který je vzdálen necelé 3 kilometry od samotné obce Slapy a cca 35 kilometrů jihozápadně od Prahy.  Chaty se nacházejí ve vnitřní části poloostrova v klidné části mimo veřejné komunikace.
Ubytování Každá chata je plně vybavena pro plnohodnotný pobyt čtyřčlenné rodiny.Ubytovací kapacitu každé chaty lze rozšířit ještě o další dvě lůžka formou přistýlky. V každé chatě je k dispozici sprcha, splachovací záchod, lednička s mrazákem, dvojvařič, rychlovarná konvice, kompletně vybavená kuchyně. Povlečení, ručníky a utěrky jsou samozřejmostí. V případě chladnějšího počasí lze přitopit v krbových kamnech. Před každou chatou je k dispozici zahradní nábytek se slunečníkem a zahradní gril.
Víkendové pobyty od pátku do neděle - 2800 Kč za víkend a cena za týdenní pobyt v sezoně a to od 26.6.-28.8. je 12000,- Kč.

Mimo sezonu je pevná částka za týden 6 800 Kč a to od 1.4. do 26.6. a od 28.8. do 31. října 2010.

Za pejska menší rasy účtujeme 60 Kč na den.


Speciální nabídka Služby pro rybáře.
Při pobytu na Slapech je nutné zakoupit pobytový rybářský lístek.Na týdenní rybaření vyjde povolenka na 400 Kč.Tento lístek vám mohu zařídit předem na obecním úřadu po zaslání ofoceného platného rybářského lístku a členské legitimace e-mailem, nebo poštou předem a já vám ráda vše vyřídím, aby jste již po příjezdu mohli začít rybařit.V nedaleké půjčovně loděk lze zapůjčit loďku a v areálu chat je gril s udírnou, kde můžete své úlovky grilovat či udit v udírně.
Lůžka 3 chaty  pro 4 osoby, možnosti přistýlek
Stravování Bez stravy, vlastní plně vybavené kuchyňky na chatě, nedaleko hotel s možností levného a kvalitního stravování.
Další služby Parkování aut je zajištěno též na oploceném pozemku.

V areálu se nachází též betonový ping-pongový stůl, ohniště a betonový zahradní
gril s udírnou. Okolo poloostrova se rozprostírá volně přístupná pláž s písčitým přístupem do vody.
Volný čas Celý poloostrov se dynamicky rozvíjí zásluhou turistického ruchu a zajímavou návštěvou může být kromě výletů parníkem, návštěva jedné z restaurací nebo hotelu, kde je možné dojednat polopenzi. Také je zde možné za poplatek navštívit hřiště minigolfu,aerobic, tenisové kurty. Také je zde půjčovna loděk, kde je možné zapůjčení i pro rybáře mimo pracovní dobu.
Aktualizováno dne: 30.11.2016
Chaty Albatros
GPS: 49.797746,14.419426
Adresa: Ždáň č.p. 0594, 25208 Slapy
Telefon: +420 777 948 140
Mobil: +420 602 834 600

Zajímavá místa v okolí

Muzeum v Chotilsku vzniklo rekonstrukcí bývalých hospodářských budov na návsi obce. Muzeum má několi...
Krásná sbírka starého smaltovaného nádobí a dalších předmětů ze smaltu, které byly dříve běžnou souč...
Muzeum je mimo motocyklů slavných československých značek JAWA a ČZ zaměřeno i na automobily, tříkol...