Kraj
Hora / Lokalita
Tématické ubytování
Typ ubytování
Kraj: Zlínský kraj | Okres: Zlín | Město: Slušovice

Activitypark Hotel Všemina

Všemina č.p. 300, 76315 Slušovice 6.67 km od centra Slušovice
Kapacita 200 lůžek
Ubytování již od 590 Kč
Obecný Tříhvězdičkový Activitypark Hotel Všemina leží v malebném údolí s jezerem,v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů, pouhých 15 minut jízdy autemz krajského města Zlín. Okolní příroda dělá Hotel Všemina ideálním místem nejen pro sportovně – relaxační dovolenou, pobyty rodin s dětmi, romantické pobyty, seniorské pobyty, ale i pro firemní akce, svatby, školy v přírodě a školní výlety.
Ubytování
Hotel Všemina nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či v apartmá s celkovou kapacitou až 200 os. Všechny pokoje jsou s balkonem či terasou a nabízí jedinečný výhled na jezero.

Sleva

Dětské slevy v doprovodu dospělé osoby:  • dítě do 5 let ( na přistýlce, v dětské postýlce nebo bez nároku na lůžko )    ZDARMA

  • dítě do 15 let  na přistýlce                                                              50% SLEVA


Dítě obdrží slevu na veškeré služby ( ubytování a stravování ) objednané dospělou osobou doprovázející dítě


Dětem do 15 let podáváno dětské menu ( Velká porce za příplatek 75,- Kč )


 


FAMILY HIT:  ( 1-3 děti v doprovodu dospělé osoby )  dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, rodinné studio nebo 2 x dvoulůžkový pokoj


Dětská postýlka na vyžádání, musí být potvrzena před datem nástupu.


Na dvoulůžkovém pokoji je možná pouze varianta přistýlka nebo postýlka. V případě dvou malých dětí s rodiči ve dvoulůžkové pokoji je jedno dítě bez nároku na vlastní lůžko ( nebo doporučujeme vlastní cestovní postýlku )

Lůžka

5 jednolůžkových pokojů


59 dvojlůžkových pokojů


5 rodinných apartmá

Stravování
O gastronomický zážitek pro všechny ty, kteří si rádi vychutnají speciality české i regionální kuchyně, se postará restaurace Valaška.


Další služby
Konferenční centrum Hotelu Všemina nabízí: konferenční sál pro 250 osob a 3 školící salonky svým zázemí a podmínky jsou vhodné k uspořádaní nejrůznější firemních akcí, spojených se vzděláváním, sportem nebo zábavou. Za zvýhodněných podmínek nabízíme pronájem konferenčních prostor a ubytování.

Prostory jsou vhodné pro konference, sympozia, veškeré firemní i soukromé akce.
Volný čas

Activitypark Hotel Všemina nabízí celou řadu možností relaxace tak i aktivně si odpočinout - k dispozici je wellness a relax centrum nebo sportovní centrum.

Zimní aktivity Pokud jsou podmínky ideální, je zde možnost bruslení na jezeře, sáňkování, bobování a další zimní radovánky. Hostům také doporučuje okolní lyžařská střediska - nejbližší se nachází cca 14 km od hotelu.
Sport Přímo u hotelu naleznete rozsáhlý sportovní areál, který zahrnuje tenisové centrum, ranč s koňmi, přírodní koupaliště, lanové centrum s mnoha druhy adrenalinových aktivit jako lanová dráha, bungee trampolína, tarzaní skok, vysoká lana atd. Naleznete zde také atrakce jako jsou paintball, bowling, skákací boty, beach volejbal, waterball, lukostřelbu,...
Půjčíme vám také sportovní vybavení - kola a  trekingové hole. Okolí Hotelu Všemina vybízí v letních měsících k pěší turistice, cykloturistice. Doporučíme vám více než 100 tipů na výlety.
Doprava Vlastní nebo autobusem ze Zlína do Všeminy. Poté 1,5 km pěšky k hotelu.
Aktualizováno dne: 23.10.2015
Activitypark Hotel Všemina
GPS: 49.2920154,17.8630448
Adresa: Všemina č.p. 300, 76315 Slušovice
Telefon: +420 577 116 611
Fax: +420 577 116 622

Další ubytování

Liptál
Hotel stojící mezi městy Zlín a Vsetín nabízí ubytování, masáže, whirpool, saunu,...