Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Jeseník | Město: Bělá pod Pradědem | Lokalita: Bělá pod Pradědem | Hora: Jeseníky

Horský hotel Červenohorské sedlo

Domašov č.p. 80, 79085 Bělá pod Pradědem 6.89 km od centra Bělá pod Pradědem
Kapacita 200 lůžek
Ubytování již od 450 Kč
Obecný Hotel Červenohorské Sedlo se nachází v průsmyku mezi Červenou horou a Velkým Klínovcem, který protíná silnice spojující města Šumperk a Jeseník, v nadmořské výšce 1013 m.n.m..
Ubytování Dvoulůžkový pokoj - je standardní, komfortní a prostorný, s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými postelemi. Parkování + ski-box zdarma.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - stejně pohodlný jako dvoulůžkový pokoj, navíc s jedním plným lůžkem, komfortním pro dítě i dospělého. Parkování + ski-box zdarma.

Apartmán (Junior Suite) - nadstandardně velká ložnice s manželskou postelí, samostatná obytná část s lednicí, křesly a televizí. V koupelně je pohodlná vana, na pokoji je možnost přistýlky. Parkování + ski-box zdarma.

Rodinný pokoj - tento pokoj je určen pro rodiny se dvěma dětmi. Má dvě samostatné ložnice, jednu pro rodiče a druhou pro děti. Na pokojích je navíc možnost přistýlky. Parkování + ski-box zdarma.

ceny ubytování, bez stravování:
• dospělá osoba     od 590,-
• dítě 0 - 15 let        od 300,-

Sleva Děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma.
Lůžka 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, apartmány, rodinné pokoje
Stravování Stravování – hotelová restaurace:
Nabízí 130+ míst k sezení, samostatný salónek pro 20 osob a oddělenou část pro 50 osob s pódiem. Celý prostor restaurace a salónků je nekuřácký. Elegantní výběr pokrmů z moderní, ale i tradiční gastronomie doplňuje denní nabídka hotových jídel, pro každého něco, pro děti i labužníky. Vaříme zásadně z čerstvých a pokud možno lokálních surovin, zkušenosti našich šéfkuchařů přesahují daleko za hranice naší země. Velikost provozu nám umožňuje zaměřit se nejen na klasickou a tradiční kuchyni, která je naším hlavním směrem, ale i na moderní trendy. Jsme hrdí, že Vám můžeme nabídnout nejlepší kvalitu, špičková česká vína a sezónní speciality.

Café – bistro:
Café/bistro má samostatný vchod od sjezdovek v průčelí hotelu, je pro všechny které přepadne žízeň na kole nebo při lyžování, chtějí se zastavit na šálek
dobré kávy a rychlé občerstvení. Pro zahřátí vaříme výtečný svařák a grog, a koupíte tu suvenýry i denní tisk.

Lobby bar:
Lobby bar je umístěn v hlavní budově hotelu v blízkosti recepce, můžete si
zde vychutnat cigaretu a skleničku dobrého pití.Nově jsme zavedli nabídku něčeho malého k zakousnutí, ovšem v luxusním pojetí špičkové a moderní gastronomie.

Sport bar:
Sport bar je stylové místo pro fandění Vašemu týmu při půllitru výborného
českého piva. S 50-ti místy k sezení tady objevíte i zákoutí jenom pro Vás a partu kamarádů. Exkluzivně točíme Gambrinus 11 Excelent!!
Další služby Další služby:
- krytý bazén
- masáže dle Vašeho přání
- stolní tenis
- dětský koutek pro vaše nejmenší ratolesti
- finská sauna
- kulečník
- posilovna
- internetové připojení
- recepce 24/7
Náš hotel spolupracuje s blízkými poskytovateli služeb, neváhejte se na nás obrátit i s nepříliš obvyklými přáními, zařídíme pro Vás téměř vše, projížďku na koních, let balónem, paintball, čtyřkolky.
Zimní aktivity Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky – žádný ski-bus nebo pěší tůra před a po lyžování.
Doprava Autem:
od Šumperka (Olomouce, Brna, Hradce Králové): po silnici I/44 směr Jeseník, v obci Rapotín nezapomeňte na rozcestí Jeseník - Ostrava jet vlevo na Jeseník, hotel je na vrcholu stoupání Červenohorského sedla po levé straně cca 7 km za obcí Kouty nad Desnou.

od Jeseníku (Polska): po silnici I/44 směr Šumperk, objekt je na vrcholu stoupání Červenohorského sedla po pravé straně

Autobusem:
Nejbližší autobusová zastávka Loučná n.Des.,,Červenohorské sedlo - 100 m od hotelu. V zimě skibus / léto cyklobus až k hotelu.

Vlakem:
Nejbližší železniční zastávka Kouty nad Desnou - 10 km od hotelu, doporučujeme použít dopravu vlakem do města Šumperk nebo Jeseník,odtud navazuje pohodlné spojení autobusy až k hotelu.
Aktualizováno dne: 02.12.2016
Horský hotel Červenohorské sedlo
GPS: 50.1254410,17.1534240
Adresa: Domašov č.p. 80, 79085 Bělá pod Pradědem
Telefon: +420 583 295 101
Mobil: +420 723 501 310

Zajímavá místa v okolí

Červenohorské sedlo - křižovatka turistických cest, významné středisko zimních sportů. Odsud také do...
Vřesová studánka - leží ve výšce 1290 m. n. m. je rozcestí turistických značek v pohoří Jeseníky. As...
Areál se nachází u obce Kouty nad Desnou v nadmořské výšce 800 metrů. Celková délka sjezdovek je 91...