Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Karlova Studánka | Lokalita: Karlova Studánka | Hora: Jeseníky

Hotel Džbán

Karlova Studánka č.p. č.p.12, 79324 Karlova Studánka 0.02 km od centra Karlova Studánka
Kapacita 71 lůžek
Ubytování již od 320 Kč
Obecný Hotel Džbán je umístěn v centru klimatických lázní Karlova Studánka.
Ubytování Ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a jednom apartmánu pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV. Wifi zdarma.
Jednolůžkový pokoj - jedná se o dvoulůžkový pokoje obsazený jednou osobou. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

Dvoulůžkový pokoj - pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

Třílůžkový pokoj - pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a odděleným lůžkem. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

Čtyřlůžkový pokoj - pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěmi oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

Přistýlka - přistýlka je vysouvací lůžko standartních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře.

Ceny uvedeny za pokoj/noc se snídaní. Děti do 3 let zdarma, bez nároků na vlastní lůžko. Dětská postýlka  200 Kč/noc. Pes / Kočka 200 Kč/noc. Povolena jsou pouze MALÁ PLEMENA PSŮ DO 10 kg! Lázeňský poplatek 15 Kč/os/noc. U větších skupin (15+), nebo u pobytů nad 7 nocí sleva dohodou.

Hlavní sezona : 2.1 - 30.11. CENY JSOU UVÁDĚNY ZA NOC SE SNÍDANÍ.

 

Pokoj Popis Počet pokojů Cena v sezoně
Jednolůžkový pokoj Jedná se o dvoulůžkový pokoje obsazený jednou osobou. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV. - 690 Kč
Dvoulůžkový pokoj MINI Podkrovní pokoje V II.druhém patře jsou lehce omezeny zkoseným stropem střechy a nejsou tedy tak prostorné jako verze STANDARD. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV  a je nekuřácký. 9 1050 Kč
Dvoulůžkový pokoj STANDARD Prostorné pokoje umístěné převážně v I.patře. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV. 16 1150 Kč
Třílůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a odděleným lůžkem. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV. 2 1550 Kč
Čtyřlůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV. 2 1990 Kč

Přistýlka

 

 

 

 

 

Dětská postýlka

Přistýlka je vysouvací lůžko standardních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře.

 

 

Jedná se o přenosnou postýlku

14

 

 

 

 

 

 1

390 Kč

 

 

 

 

 

200 Kč

Pobyt bez snídaně : -40 Kč/osoba/noc
Děti do 10 let: 390Kč/noc

Poplatek za neobsazené lůžko 100 Kč/noc

SILVESTR 2018  (rezeravce nutná minimálně na 3 noci)

Pokoje kategorie MINI 930 Kč/osoba, noc s POLOPENZÍ

Pokoje kategorie Standard 1000 Kč/osoba, noc s POLOPENZÍ

Přistýlka nebo dítě do 12 let 650 Kč/osoba, noc s POLOPENZÍ

SILVESTROVSKÁ ZÁBAVA 550 Kč/osoba včetně rautu, živé hudby a přípitku

Speciální nabídka Zdarma zkušený horský průvodce k víkendovému pobytu pro 2 osoby (2 noci)

(vhodné pro začátečníky i pokročilé)


Poznejte krásy Karlovy Studánky, Pradědu a jeho okolí, kudy Vás bezpečně provede

náš zkušený horský průvodce a to zcela zdarma.

- turistický průvodce poskytuje svou službu pro 2 a více osob

- trasa se plánuje vždy přímo na místě v hotelu podle požadavku zákazníka

- v ceně víkendového pobytu jsou dvě snídaně a dvě večeře

Cena pro 2 osoby: 2.920 Kč
Lůžka 2 – 4 lůžkové pokoje, 1x apartmá pro (2+3 osoby), 21x dvoulůžkové, 2x třílůžkové, 2x čtyřlůžkové pokoje, 14x přistýlka
Stravování snídaně, polopenze, plná penze

Příjemné posezení nabízíme v kuřácké i nekuřácké jídelně s výbornou kuchyní a nadstandartním výběrem jídel světové kuchyně, pravé italské pizzy a specialit z pece. Možnost bezplatného připojení Wi-fi internetu a rovněž sledování sportovních přenosů na LCD TV s úhlopříčkou 107cm.
Dále jsme začali několikrát týdně pořádat taneční večery s ŽIVOU HUDBOU.
Další služby Součástí hotelu je fitness centrum, sauna a vířivá koupel. Možnost využití lázeňského bazénu a procedur!
Volný čas Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy. Lázně byly založeny r. 1785 na místě železářské osady Hubertov, v níž byla postavena hájovna majitelů panství řádu německých rytířů. Proslavily je prameny železité kyselky i čisté horské lesnaté prostředí. Lázeňské budovy byly postaveny v klasicistním a empírovém slohu v letech 1803-1893. Nachází se zde též krásný lázeňský park s výtvarnými díly současných sochařů. Za restaurací Hubertus je umělý vodopád.

Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné.
V blízkosti penzionu (200 m) se nacházejí tenisové kurty (antukové).
V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.
Zimní aktivity V blízkosti hotelu se nachází lyžařský vlek, lyžařské a turistické trasy,tenisové kurty a fotbalové hřistě (které se v zimě proměňuje v kluziště)

V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, 6 km Praděd – Ovčárna 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna - Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě.
Doprava Autobusové spojení: 50 m -Karlova Studánka
Vlakové spojení: 8 km – Vrbno pod Pradědem..
Aktualizováno dne: 06.03.2018
Hotel Džbán
GPS: 50.0729349,17.3070192
Adresa: Karlova Studánka č.p. č.p.12, 79324 Karlova Studánka
Telefon: +420 554 772 014

Zajímavá místa v okolí

Kostel Panny Marie Uzdravení nemocných je byl dostavěn v roce 1840. Kostel je vybaven jednotně řešen...
Lázně se nacházejí v pohoří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 800 m n. m. v malebném údolí říčky Bí...
Pitný pavilon se původně nazýval "Wilhelmsquelle" a byl vybudován po objevení Vilémova pra...